Jaunumi

2019. gada 11. janvāris

2019. gada 27. janvārī plkst. 16.00 Lielajā ģildē, Rīgā, klausītājiem vēlreiz būs iespēja izdzīvot komponista Imanta Ramiņa operas „Lakstīgala” stāstu, kurā galveno lomu – Lakstīgalu – atveido Rīgas Doma meiteņu koris TIARA un divas balerīnas. 

Uzzināt vairāk
2019. gada 11. janvāris

Janvāra sākumā Rīgas Vakara ģimnāzijas vokālā ansambļa dalībnieki Artūrs Merkurjevs, Sofija Zadorožnaja un teātra pulciņa aktīvisti Anna Avota, Sintija Matīsa, Agate Milliņa, Andris Žukovs un Mārtiņš Eiduks viesojās Valsts sociālā aprūpes centra “Rīga” filiālē “Kalnciems”. 

Uzzināt vairāk
2019. gada 9. janvāris

Rīgas Centra humanitārās vidusskolas absolvents, bijušais Latvijas Valsts prezidents Valdis Zatlers aicina absolventus, gatavojoties skolas svētkiem, atbalstīt jauna laikmetīgās mākslas objekta izveidošanu pie skolas. Skulptūras ideju realizē skolēnu vecāki, ņemot vērā skolēnu ierosinājumus.

Uzzināt vairāk
2019. gada 9. janvāris

9. klases skolēni aicināti apliecināt savas zināšanas matemātikā, fizikā, ķīmijā un informātikā, piedaloties Rīgas Tehniskās universitātes Inženierzinātņu vidusskolas (RTU IZV) 5. atklātajā inženierzinātņu olimpiādē. Olimpiādes uzvarētājiem bez iestājpārbaudījumiem būs iespēja iestāties RTU IZV, kura atzīta par Latvijas labāko vidusskolu Draudzīgā aicinājuma fonda reitingā lielo pilsētu grupā.

Uzzināt vairāk
2019. gada 2. janvāris

Jau otro gadu Mežciema pamatskolas 7.,8.klašu skolēni un pedagogi aktīvi darbojas Erasmus projektā  CITIZEN 3.0 “ Empowering Students with Digital Literacy “, kas saistīts ar darbošanos digitālajā  vidē, drošību internetā. Dalībnieki – Spānija, Francija, Portugāle, Slovākija, Ungārija, Latvija.

Uzzināt vairāk
2019. gada 2. janvāris

Šajā mācību gadā uzsākām jaunu Erasmus+ K2 projektu "Ūdens ilgtspējība Eiropā " ar devīzi "Ūdens tā ir dzīvība". Šī projekta ietvaros audzēkņiem no Latvijas, Grieķijas, Itālijas, Dānijas, Portugāles un Turcijas paredzēts iepazīties ar ūdens apriti dabā, ūdens izmantošanu cilvēku dzīvē un tā iespējamiem apdraudējumiem, starp kuriem nozīmīgu vietu ieņem piesārņojums.

Uzzināt vairāk
2018. gada 21. decembris

Šodien, 20.decembrī, svētku rotā iemirdzas Rīgas 84.vidusskolas  sporta un aktīvās atpūtas laukuma Ziemassvētku eglīte, Lielvārdes ielā 141. 

Uzzināt vairāk
2018. gada 19. decembris

Ceturtdien, 20.decembrī, plkst.14.00 apkaimes iedzīvotāji ir aicināti uz Rīgas 84.vidusskolas (Lielvārdes ielā 141) sporta un aktīvās atpūtas laukumu, kur skolas audzēkņi kopā ar direktori un Pasaku rūķiem iedegs Ziemassvētku eglīti.

Uzzināt vairāk
2018. gada 19. decembris

Pateicoties valsts simtgades iniciatīvai “Latvijas skolas soma”, Rīgas 3. speciālā pamatskolā šī mācību gada pirmajos trīs mēnešos ir norisinājušies lieliski pasākumi. Šo pasākumu mērķis Rīgas 3. speciālajā pamatskolā ir: mazināt sociālo nevienlīdzību, iepazīstināt skolēnus ar dažādām mākslas izpausmēm, sākot no teātra izrādēm pašiem mazākajiem, līdz galda kultūras pamatu apgūšanu lielo klašu skolēniem.

Uzzināt vairāk
2018. gada 13. decembris

Gada gaidītāko svētku sagaidīšana ir veiksmīgi notikusi Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā (RTRIT). "Ziemassvētki Eiropā 2018" ir ieskandināti un dalībnieki ir devušies uz savām valstīm ar smaidiem un sirsnīgiem komplimentiem par laipno uzņemšanu Rīgā.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit