Jaunumi

2018. gada 25. jūnijs

Pamatskolas absolvent, nāc apgūt komerczinības reklāmas pakalpojumu vai mazumtirdzniecības komercdarbinieka specialitātē, klientu apkalpošanas speciālista, loģistikas darbinieka vai viesmīļa profesiju!

Uzzināt vairāk
2018. gada 21. jūnijs

Rīgas Mūzikas internātvidusskola uzņem skolēnus 1. un 10. klasē no visiem Latvijas novadiem. Rīgas Mūzikas internātvidusskola – tā ir skola, kurā mūzika ir pievienotā vērtība katra audzēkņa personības daudzpusīgā attīstībā.

Uzzināt vairāk
2018. gada 20. jūnijs

Jaunieti, nāc un ievērtē darba devēju pieprasītu profesiju!

Uzzināt vairāk
2018. gada 14. jūnijs

Šī gada maija beigās Rīgas dome deva iespēju Rīgas Itas Kozakēvičas Poļu vidusskolas skolēnu komandai, pamatojoties uz Rīgas pilsētas dalību Pasaules kultūras mantojuma organizācijā (OWHC) un Krakovas mēra ielūgumu, piedalīties OWHC Centrālās un Austrumeiropas reģiona projekta vasaras nometnē.

Uzzināt vairāk
2018. gada 14. jūnijs

Erasmus + projekts Nr. 2017-1-LV01-KA101-035212 „Our way to the Eco school” ir Eiropas Savienības finansēts projekts, kurā, šajā gadījumā, bija paredzēta dalīšanās pieredzē vides izglītībā, realizējot skolā pasaules populārāko vides izglītības modeli - Ekoskolas programmu. 

Uzzināt vairāk
2018. gada 7. jūnijs

Eiropas Sociālā fonda projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, Rīgas 85.vidusskolas 5. un 6.klašu skolēniem bija iespēja piedalīties nodarbībā “Darba iespējas ēdināšanas nozarē” restorānā “ Čarlstons”.

Uzzināt vairāk
2018. gada 7. jūnijs

Naktī no 5. līdz 6. jūnijam Rīgas Austrumu vidusskolā notika projekts „Projekta rakstīšanas nakts”. Projektā piedalījās skolēni no Rīgas Austrumu vidusskolas, Rīgas 88. vidusskolas, Rīgas 86 vidusskolas, kā arī jaunieši no  organizācijam „Young Folks” un Jasma.

Uzzināt vairāk
2018. gada 6. jūnijs

Domājot par skolēnu drošību vasaras brīvlaikā, 30. maijā Friča Brīvzemnieka pamatskolā notika Drošības diena.

Uzzināt vairāk
2018. gada 6. jūnijs

Rīgas 7. pamatskola (Jaunciema 4.šķērslīnija 4) aicina jaunus 1.-9.klašu skolēnus pievienoties mācību kolektīvam jaunajā mācību gadā.

Uzzināt vairāk
2018. gada 5. jūnijs

Eiropas Sociālā fonda projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, Rīgas 85.vidusskolas 1. un 2. klašu skolēni devās uz Latvijas leļļu teātri, kur notika nodarbība “Radošās un tehniskās profesijas teātrī.”

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit