Jaunumi

2018. gada 25. jūlijs

1.septembris tradicionāli vienmēr ir bijusi Zinību diena, kuru vecāki grib pavadīt kopā ar saviem bērniem, piedāvājot viņiem ko īpašu un neaizmirstamu. Un šogad jums tāda iespēja ir! Nosviniet 1.septembri kopā ar Pauku un Šmauku, Latvijas Nacionālo bibliotēku un Operetes teātri.

Uzzināt vairāk
2018. gada 19. jūlijs

28. jūlijā plkst. 11.00 pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērni kopā ar vecākiem ir aicināti uz “Lielā slinkuma darbnīcu” Raiņa un Aspazija mājā, Rīgā, Baznīcas ielā 30.

Uzzināt vairāk
2018. gada 11. jūlijs

“Labākais vecums, kad bērnam sākt darboties virtuvē, ir tad, kad viņš pats sāk par to izrādīt interesi – bieži vien tas notiek pat vēl nesasniedzot gada vecumu,” stāsta bloga “Viens + Viens” un “Mazo pavāru skoliņas” autore Laura Grēviņa.

Uzzināt vairāk
2018. gada 10. jūlijs

Rīgas 49. pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņi ar LR Aizsardzības ministrijas atbalstu 2018. gada 10. jūnijā realizēja audzēkņu patriotiskās audzināšanas ietvarā plānoto aktivitāti visas dienas garumā “Mūsu drošās teltis”.

Uzzināt vairāk
2018. gada 8. jūlijs

Rīgas pirmsskolas izglītības iestādē “Riekstiņš” šī mācību gada noslēgums izvērties īpaši darbīgs un pasākumiem bagāts, kas saistīts ar Rīgas domes atbalstītā projekta “Sabiedrības iecietības veicināšana un integrācijas sekmēšana pirmsskolas vecuma bērniem ar speciālajām vajadzībām Rīgas pašvaldībā” īstenošanu.

Uzzināt vairāk
2018. gada 5. jūlijs

Rīgas Itas Kozakēvičas Poļu vidusskolas pirmsskolas izglītības grupiņās, bērniem no 3 līdz 6 gadu vecumam ir 18 brīvas vietas. 

Uzzināt vairāk
2018. gada 3. jūlijs

7. jūlijā no plkst. 10.00 līdz 16.00 Kalnciema kvartāla pagalmā norisināsies iknedēļas zemnieku un amatnieku tirgus, kuru papildinās dabīgu trauku darbnīca un prāta mežģu spēles.

Uzzināt vairāk
2018. gada 26. jūnijs

Rīgas 234. pirmsskolas izglītības iestādē, Kurzemes prospektā 86c šobrīd ir sešas brīvas vietas vispārējās pirmsskolas izglītības programmā. 

Uzzināt vairāk
2018. gada 26. jūnijs

Piedaloties Erasmus + stratēģiskajā skolu partnerības projektā „Ilgtspējīgas prasmes 2032” (Sustainable skills 2032), kurš tika uzsākts 2016. gada septembrī, Rīgas 234. pirmsskolas izglītības iestādes pedagogiem ir bijusi lieliska iespēja apmeklēt izglītības iestādes Spānijā, Itālijā, Īrijā, Čehija, iepazīties ar izglītības programmām un metodēm katrā no skolām, kā arī diskutēt par izglītības sistēmu katrā no valstīm, iepazīstināt ar savu kultūru un ēdieniem, kā arī uzzināt daudz ko jaunu par citām kultūrām.

Uzzināt vairāk
2018. gada 25. jūnijs

30. jūnijā plkst. 11.00 pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērni kopā ar vecākiem ir aicināti uz mākslas darbnīcu “Zelta zirgs” Raiņa un Aspazija mājā, Rīgā, Baznīcas ielā 30.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit