Jaunumi

2018. gada 18. oktobris

Rīgas 213. pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja Liene Jurgenberga, angļu valodas skolotāja Kristīne Freimane, pirmsskolas izglītības skolotāja Ieva Strapcāne - Abase, Rīgas 221. pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja Inga Korule un angļu valodas skolotāja Baiba Lapiņa devās uz Itālijas pilsētu Piacenzu, lai no 8. līdz 12.oktobrim piedalītos Edugate projektā “Daudzvalodu mācīšana agrīnās bērnības izglītībā un aprūpē”.

Uzzināt vairāk
2018. gada 17. oktobris

Rīgas 232.pirmsskolas izglītības iestāde (Augusta Dombrovska iela 87, Ziemeļu rajons) informē par 6 brīvajām vietām mazākumtautību programmā bērniem no 3 gadu vecuma.

Uzzināt vairāk
2018. gada 17. oktobris

20. oktobrī plkst. 11.00 pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērni kopā ar vecākiem ir aicināti uz dzejas un mākslas darbnīcu “MĪĻVĀRDIŅI” Raiņa un Aspazija mājā Rīgā, Baznīcas ielā 30.

  

Uzzināt vairāk
2018. gada 16. oktobris

Rīgas Ziedoņdārza pirmsskola šogad īsteno sabiedrības integrācijas projektu “Esam zinoši un droši”, jo mūsdienās jautājumi, kas saistās ar bērnu drošību, ir ļoti aktuāli.

Uzzināt vairāk
2018. gada 12. oktobris

Turpinoties izglītības projektam “Latviešu komponistu mūzika bērnu ritma orķestrī”, kas ir veltīts Latvijas simtgadei, tā dalībnieki nesen pulcējās kopīgos koncertos.

Uzzināt vairāk
2018. gada 10. oktobris

Trešdien, 10. oktobrī, visā pasaulē tiek svinēta Starptautiskā Putras diena, kuras laikā īpaši tiek uzsvērta putras labā ietekme uz veselību un mūsdienīgi tās pagatavošanas veidi. Lai dažādotu putras baudīšanas iespējas, Dobeles dzirnavnieks sadarbībā ar kulinārijas bloga upene.lv autori Anniju Mihelsoni piedāvā piecas karaliskas putras receptes.

Uzzināt vairāk
2018. gada 10. oktobris

16. oktobrī Rīgas 216. pirmsskolas izglītības iestādē (Salaspils ielā 10) valdīs īpaša gaisotne: bērnudārza kolektīvs - mazi un lieli - kopā ar bērnu vecākiem atzīmēs piecdesmit gadu jubileju.

Uzzināt vairāk
2018. gada 2. oktobris

Ievērojot latviešu tautas tradīcijas, Rīgas 112. pirmsskolas izglītības iestādē (Brīvības gatve 363A), 27. septembra pēcpusdienā svaigā gaisā tika svinēta Miķeļdiena.

Uzzināt vairāk
2018. gada 28. septembris

Rudens saulgrieži ir laiks, kad svin ražas novākšanu. Arī šajā rudenī mūsu bērnudārzā Miķeļdiena atnākusi ar bagātu ražu, kuru varam apskatīt iestādes galerijā, bērnu un vecāku kopējo darbu izstādē.

Uzzināt vairāk
2018. gada 26. septembris

19. septembrī, saulainā rīta cēlienā, Rīgas pirmsskolas izglītības iestādē “Mārdega”  notika projekta “Nāc mūsu pagalmā!”  noslēguma pasākums - sporta svētki kopā ar vecākiem.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit