Jaunumi

2018. gada 18. oktobris

Skolēnu rudens brīvlaika iestāšanās ir lielisks laiks, lai ne tikai atpūstos no skolas darbiem, bet arī to lietderīgi izmantotu, paplašinātu savu zināšanu un iztēles horizontus, iepazīstot laikmetīgās mākslas izstādi RIBOCA1. 

Uzzināt vairāk
2018. gada 13. oktobris

Rīgas domes Labklājības departaments aicina rīdziniekus iesniegt iesniegumus pabalstam izglītības ieguves atbalstam saskaņā ar Rīgas domes 15.01.2013. saistošajiem noteikumiem Nr. 202 “Par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu par trūcīgu vai maznodrošinātu un sociālajiem pabalstiem Rīgas pilsētas pašvaldībā”.

Uzzināt vairāk
2018. gada 12. oktobris

Meridian Mathematics Competition - MMC šajā mācību gadā notiks jau 8.reizi, piedāvājot iespēju tajā piedalīties izglītības iestāžu 3. – 9. klašu izglītojamajiem un sacensties savā starpā, pierādot savas matemātiskās spējas un zināšanas. Katru gadu konkursa dalībnieku skaits pieaug un pagājušā gadā tajā jau piedalījās ap 4000 izglītojamo no aptuveni 100 dažādām Latvijas skolām.

Uzzināt vairāk
2018. gada 12. oktobris

Rīgas Latviešu biedrības Folkloras komisija RLB 150 gadu jubilejas nedēļas ietvaros “Folkloras dienā”  aicina sākumskolas bērnus uz "Sprīdīša skolas" sarīkojumu "Skaista mana tēvu zeme", kas notiks Rīgas Latviešu biedrībā,  Merķeļa ielā 13, 2018. gada 22. oktobrī no plkst. 11.00 līdz 13.00 .

Uzzināt vairāk
2018. gada 12. oktobris

Samarieši aicina skolēnus piedalīties akcijā „Svinēsim VISI Latvijas valsts svētkus”, lai padomātu par to sabiedrības daļu, kuriem svētkos nebūs, ko likt galdā. Iesaisties un pievienojies kolektīvam ziedojot pārtiku! Aktīvākā klase saņems balvas!

Uzzināt vairāk
2018. gada 12. oktobris

Svētdien, 21. oktobrī, plkst. 12.00 muzejs “Rīgas Jūgendstila centrs” aicina apmeklētājus uz nebijušu notikumu – bērnu rītā ar vēl nepublicētām ungāru tautas pasakām apmeklētājus iepazīstinās aktieris Zigurds Neimanis.  Pasakas latviskojusi tulkotāja Elga Sakse. Pasākums tapis sadarbībā ar Ungārijas vēstniecību Latvijā.

Uzzināt vairāk
2018. gada 5. oktobris

No 8. līdz 12. oktobrim 47 pilsētās un novados notiks Karjeras nedēļa, kuru jau sesto gadu organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām. 

Uzzināt vairāk
2018. gada 4. oktobris

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina 10.-12. klašu skolēnus pieteikties zinātniskās pētniecības darbu (ZPD) konkursam «Pasaule pieprasa tehniskos prātus!», kas norisinās divās kārtās līdz 2019. gada 16. martam. 

Uzzināt vairāk
2018. gada 3. oktobris

Gatavojoties Latvijas Republikas simtgades svinībām Likteņdārzs aicina Latvijas skolu skolēnus piedalīties konkursā par lielāko novada sveci. 

Uzzināt vairāk
2018. gada 3. oktobris

73% Latvijas jauniešu atzīst, ka viņu rīcība digitālajā vidē atšķiras no uzvedības klātienē, liecina Samsung Skola nākotnei veiktā aptauja*. Tiešsaistē ievērojami lielāks skaits jauniešu patērē nelicencētu saturu, neaicināti izpēta citu privāto telpu, izmanto izdomātu identitāti, bezsaistē to darot ievērojami retāk. 

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit