Jaunumi

2018. gada 18. oktobris

Apmācību semināros brīvprātīgajiem tiks sniegtas pamatzināšanas, lai sniegtu atbalstu ģimenēm, kurās ir bērni ar invaliditāti un nepieciešama papildu palīdzība.

Uzzināt vairāk
2018. gada 18. oktobris

Interesentus aicinām apmeklēt XVII starptautisko konferenci „Baznīca, ģimene un skola”, ko organizē Latvijas Pareizticīgā Baznīca sadarbībā ar Rīgas domi.

Uzzināt vairāk
2018. gada 15. oktobris

Karjeras iespēju diena ir ikgadējs Latvijas Universitātē rīkots pasākums, kura mērķis ir radīt vidi diskusijām un aktivitātēm starp darba devējiem un darba ņēmējiem, tādējādi veicinot savstarpējo sadarbību un izpratnes veidošanu par darba tirgu, par kompetencēm, kas nepieciešamas absolventiem, lai veiksmīgāk iekļautos darba tirgū.

Uzzināt vairāk
2018. gada 11. oktobris

Trešdien, 17. oktobrī, plkst. 10.00, Rīgas Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā (Brīvības ielā 49/53, 7. stāvā) notiks rakstnieces un ilustratores Lilijas Berzinskas jaunās grāmatas “Skelets skapī” atvēršanas svētki un tikšanās ar autori.

Uzzināt vairāk
2018. gada 9. oktobris

Aicinām skolas administrāciju pieteikties iespējai izmantot atbalstu pedagogiem –  skolotāju konsultanta pakalpojumu.

Uzzināt vairāk
2018. gada 8. oktobris

Imanta Ziedoņa muzejā Murjāņos aizvadītā Zinātnieku nakts diskusija un ikgadējās Skolotāju diena rosina pārdomas par muzeju iespējām pilnvērtīgi piedalīties vispārējās izglītības reformas īstenošanā.

Uzzināt vairāk
2018. gada 4. oktobris

Ceturtdien, 4. oktobrī, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas preiekšsēdētāja Eiženija Aldermane pasniedza balvas „Zelta pildspalvas” Rīgas labākajiem skolotājiem un pašvaldības stipendijas – izcilākajiem galvaspilsētas skolu absolventiem.

Uzzināt vairāk
2018. gada 4. oktobris

Trešdien, 10. oktobrī, kinoteātra Splendid Palace Lielajā zālē notiks koncertcikla “Nāc, ieklausies Orķestrī RĪGA!” pirmā saruna par mūziku - “Skolas muzikālie noslēpumi”. 

Uzzināt vairāk
2018. gada 2. oktobris

Jau otro mācību gadu Rīgas Valda Avotiņa pamatskola – attīstības centrs īsteno  Izglītības un zinātnes ministrijas un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta mācību pakalpojumu sniegšanu pedagogu profesionālās kompetences pilnveides aktivitātes “Metodiskais atbalsts iekļaujošās izglītības aspektu nodrošināšanai skolēniem ar dažādiem (mācīšanās, valodas, redzes, dzirdes, jauktiem attīstības, garīgās un smagas garīgās attīstības) traucējumiem” ietvaros.

Uzzināt vairāk
2018. gada 2. oktobris

Ceturtdien, 4.oktobrī, plkst.15.30 Kultūras centrā “Mazā ģilde” (Amatu iela 5) Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs pasniegs balvas „Zelta pildspalvas” Rīgas labākajiem skolotājiem un pašvaldības stipendijas – izcilākajiem skolēniem.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit