Foto

Bērnudārzos "Riekstiņš" un "Madariņa" jūnijs aizvadīts ar veiksmīgiem sadarbības pasākumiem

Rīgas pirmsskolas izglītības iestādē “Riekstiņš” šī mācību gada noslēgums izvērties īpaši darbīgs un pasākumiem bagāts, kas saistīts ar Rīgas domes atbalstītā projekta “Sabiedrības iecietības veicināšana un integrācijas sekmēšana pirmsskolas vecuma bērniem ar speciālajām vajadzībām Rīgas pašvaldībā” īstenošanu.

8. jūnijā kopā ar pirmsskolas izglītības iestādes “Madariņa” audzēkņiem piedalījāmies abu iestāžu pedagogu organizētos sporta svētkos, kuros katru bērnudārzu pārstāvēja 7 komandas un pedagogi. Bērni labprāt piedalījās dažādās aktivitātēs, tādās kā- virves vilkšana, šķēršļu joslas, sajūtu taka un jogas telts. Arī pedagogiem svētki radīja gandarījumu un radošu domu apmaiņu, kā to atzīmēja Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes “Madariņa” metodiķe Ilze Kronīte.

Savukārt 21. jūnijā mazie līgotāji no “Riekstiņa” devās ciemos pie kaimiņiem, lai ielīgotu Līgo dienu, kopā dejotu un ietu tradicionālajās svētku rotaļās.

Kopumā abi pasākumi vērtējami kā ļoti veiksmīgi, to gaitā esam veidojuši ciešākas draudzības saiknes starp kolēģēm un bērniem, kā arī minētie pasākumi ir vēl vairāk veicinājuši pieņemošu attieksmi pret bērniem ar speciālām vajadzībām, kas bija viens no projekta uzdevumiem.

Paldies draudzīgajam Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes “Madariņas” kolektīvam par atbalstu!

 

Materiālu sagatavoja Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes PII “Riekstiņš” vadītāja G.Ozoliņa

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit