Projekts „Svinēsim VISI Latvijas valsts svētkus ”

Samarieši aicina skolēnus piedalīties akcijā „Svinēsim VISI Latvijas valsts svētkus”, lai padomātu par to sabiedrības daļu, kuriem svētkos nebūs, ko likt galdā. Iesaisties un pievienojies kolektīvam ziedojot pārtiku! Aktīvākā klase saņems balvas!

Mērķi: mūsu valsts simtgadē ir svarīgi vēlēt visiem - lieliem un maziem - jaukus Latvijas neatkarības pasludināšanas svētkus, kā arī  sagādāt jauku un sirsnīgu mielastu.  Ziedojot  pārtikas produktus nodrošināsim svētku mielastu mūsu līdzcilvēkiem, kuriem to trūkst (krīzes situācijā nonākušiem bērniem un māmiņām, vientuļiem sirmgalvjiem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām), izvēloties Latvijas ražotāju preces; atjaunot un nostiprināt zināšanas par Latvijas  neatkarības  svētkiem, simboliku un vērtībām, atgādinot par brīvprātīgo darbu un tā nozīmi mūsu sabiedrības labklājības uzlabošanā. Neaizmirsīsim to, ka vairāk nekā 20% no mūsu mājsaimnicībām ir pakļautas nabadzības riskam.

Mērķauditorija:  izglītības iestādes, uzņēmumi, valdības iestādes un diplomātikso korpusu kā arī ikviens sabiedrības loceklis.

Norise: ikviens labas gribas cilvēks kopā ar savu darba kolektīvu vai draugu pulku aicināts sagādāt pārtikas produktus (pēc brīvas izvēles, ņemot vērā, ka tie tiks uzglabāti un nogādāti pie adresātiem tikai ak, ijas beigās – pēc 12. novembra, tāpēc labāk izvēlēties produktus, kas nebojājas), priekšroku dodot Latvijas ražotāju precēm. Iepakojumam piestiprināt apsveikuma kartīti ar novēlējumu neatkarības svētku noskaņās. Ir iespējams arī ziedot naudiņu (skat. Rekvizīti  - ar norādi projekts Svinēsim VISI Latvijas valsts svētkus).

Pakas jānogādā Visbijas prospektā 18 līdz 12. novembrim, lai tās pagūtu sagatavot (izveidot vienlīdzīgus komplektus) un laicīgi nogādātu adresātiem. Ja nav iespējams ierasties norādītajā adresē, piedāvājam savus transporta pakalpojumus pēc iepriekšējas vienošanās (skat. kontaktinformācija).

Aktivitātes.

Izglītības iestādes: tuvojoties neatkarības svētkiem, parasti skolās tiek organizētas tematiskās nodarbības, tāpēc kādā no mācību stundām skolēniem kopā ar pedagogiem lūdzam rast iespēju paralēli valsts svētku apspriedei apkopot katra iepriekš sagādātos labumus un izveidot apsveikuma kartītes.

Uzņēmumi: aicinām kolektīvus vienoti piedalīties pārtikas paku ziedošanā, kā arī dalīties uzskatos par saliedētas un labestīgas sabiedrības veidošanu.

Sīkāka informācija par akciju „Svinēsim VISI Latvijas valsts svētkus” pieejama www.samariesi.lv un www.labassirdsklubs.lv.
 

Kontaktinformācija: Laura Bulmane, Brīvprātīgo darba koordinatore
Tālr.: 26337921
E-pasts:laura.bulmane@samariesi.lv

Rekvizīti:

Biedrība "Latvijas Samariešu apvienība"
Reģ.nr. 40008001803
Visbijas prospekts 18, Rīga, LV-1014
Swedbank, HABALV22
Konta Nr. : LV98HABA0551018224165

 

 

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit