Foto

AICINA MĀCĪTIES RĪGAS MŪZIKAS INTERNĀTVIDUSSKOLĀ

Rīgas Mūzikas internātvidusskola Kalnciema ielā 160 un Šampētera ielā 98, Rīga, LV-1046, tālr./fakss: 6761239 aicina mācīties šādās izglītības programmās:
pamatizglītības profesionāli
orientēta virziena (mūzikas) programmā un pamatizglītības programmā!

Turpinās skolēnu uzņemšana 1.klasē!

Augsti kvalificētu vispārizglītojošo un speciālo mūzikas priekšmetu pedagogu vadībā skolēniem ir iespēja saņemt kvalitatīvu un konkurētspējīgu izglītību.
Skolā uzņem skolēnus arī bez priekšzināšanām mūzikā. Katrs skolēns dzied korī, spēlē kādu no mūzikas instrumentiem (klavieres, flautu, klarneti, vijoli, ģitāru u.c.). Skolā darbojas 5 kori: jauktais koris „Vaidelote”, 5.–8. kl. meiteņu koris „Laine”, zēnu koris, 2.– 4. kl. koris un 1. kl. koris. Skolēniem ir iespēja iesaistīties kādā no pulciņiem - aerobikas, vizuālās mākslas un floristikas, datorzinību,  vides pētnieku pulciņā, teātra pulciņā u.c.
Skolai 2015.gadā ir piešķirts Latvijas EKOskolas nosaukums.
Skolā mācās skolēni no dažādiem Latvijas novadiem, jo skolai ir labiekārtota dienesta viesnīca. Skolā ir pieejams profesionāls atbalsta personāls – psihologs, speciālie pedagogi, logopēdi. Skola nodrošina kvalitatīvu ēdināšana 4 reizes dienā un brīvpusdienas. Skolēniem tiek nodrošināts bezmaksas transports Rīgā.
Regulāri tiek organizēti skolēnu koncertbraucieni gan mūsu valsts robežās, gan ārpus tām.

Kalnciema iela 160, Rīga, Tālr./fakss: 67612391 rmivs@riga.lv, www.rmivs.lv

Nāc mācīties un attīsti sevī personību ar mūzikas palīdzību!

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit