Bezmaksas tehniski radošās darbnīcas par enerģijas taupīšanas jautājumiem

Aicinām Latvijas vispārējās izglītības iestādes izmantot pēdējo iespēju pieteikt 6. – 9. klašu skolēnus bezmaksas tehniski radošajām darbnīcām par energoefektivitāti.

Darbnīcas jau veiksmīgi organizētas Kurzemes (Talsu Valsts ģimnāzija, Jāņa Čakstes Liepājas 3. vidusskola), Vidzemes (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija), Rīgas un Rīgas rajona vispārējām izglītības iestādēm (Rīgas Franču licejs, Rīgas Ķengaraga vidusskola) un citviet.

Vēl ir iespēja pieteikties uz tehniski radošajām darbnīcām, kas notiks Ventspilī – Zinātnes un tehnoloģiju muzeja “Kurzemes Democentrs” telpās. Vietu skaits ierobežots!

Kā jau iepriekš ziņots, projekta “Pārrobežu sadarbība energoresursu taupīšanas veicināšanai” (“Energy Advice”) ietvaros līdz 31. maijam pirmajiem 2000 Latvijas 6. – 9. klašu skolēniem tiek nodrošināta iespēja bez maksas piedalīties jaunās tehniski radošajās darbnīcās par energoefektivitāti un enerģijas taupīšanas jautājumiem.

Darbnīcu laikā skolēni papildina savas zināšanas par energoresursu taupīšanu un energoefektivitāti, kas noderēs, lai veiksmīgāk startētu izglītojošajā pārrobežu konkursā “Energy Advice”, kas projekta ietvaros notiks no 2019. gada septembra līdz 2020. gada janvārim.

Zinātnes un tehnoloģiju muzejs „Kurzemes Democentrs” ir interaktīvs zinātnes centrs Ventspilī, kas bērniem, jauniešiem un ikvienam interesentam piedāvā aktīvu, aizraujošu, izzinošu un interesantu piedzīvojumu, iepazīstot tehnoloģiju pasauli.

Vairāk informācijas: Elīza Trama, Nodibinājuma “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” projektu vadītāja, tel. nr.: +371 20094095, e-pasts: eliza.trama@vatp.lv

Projekts tiek īstenots Eiropas Teritoriālā sadarbība 2014-2020 fonda Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020. gadam mērķa “Tīra un augstvērtīga dzīves vide” ietvaros un to plānots pabeigt līdz 2020. gada 29. februārim. Projekta kopējās izmaksas ir 259 720,80 EUR, kur programmas līdzfinansējums ir 220 762,67 EUR, bet pašu līdzfinansējums ir 38 958,13 EUR.

Šī publikācija atspoguļo autora viedokli un Igaunijas-Latvijas programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit