Biedrības "Mini-pitch" dienas nometne “Playoff Arena sporta un izklaides nometne”

Piedāvājam jūsu bērniem iespēju ar spēlēm, rotaļām, viktorīnu, sportu, ekskursijām un izklaidēm skolas brīvlaiku pavadīt jēgpilni, lietderīgi, daudzveidīgi (fiziski aktīvi un izzinoši) un droši.                                                                                                                 

Nometnes laikā, no 7. līdz 11. augustam, plānota viesošanās zinātnes centrā, lai iepazītos ar tehnoloģijām, locītu lidmašīnas un pārbaudītu dažādus inženierijas paņēmienus.

Paši radīsim mākslas darbu un kā viktorīnā, tā orientēšanās spēlē atsvaidzināsim matemātikas zināšanas.

Milzīgs galda spēļu klāsts ļaus katram nometnes dalībniekam iemācīties un pārbaudīt savas prasmes dažādās kāršu spēlēs – Melnais Pēteris, Ēzelis, Cūkas, Uno un citās.Tāpat apgūsim spēli Klask, novusu, galda futbolu un bingo.

Fiziskās spējas ir viens no pamatiem bērna pilnvērtīgā attīstībā, tāpēc nometnes programmā liels uzsvars ir šo spēju attīstīšanā. Ar šķēršļu joslu un stafešu palīdzību tiks attīstīta kustību koordinācija un veiklība. Dalībniekiem būs jāpārvietojas skrienot, lecot, rāpojot, lienot un rāpjoties. Dosim brīvu vaļu bērnu iztēlei un radošumam.

 Dienas nometnes aktivitātes sāksies plkst 8.00 un noslēgsies plkst. 18.00.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments līdzfinansē nometni tiem bērniem, kuri mācās vai ir deklarēti Rīgā un gala cena par nometni šajā gadījumā ir 195 eiro.

Pieteikties pa tālruni 29679123 vai rakstīt e-pastā baiba@playoff.lv