Iepazīstinās ar izstrādāto ielu jaunatnes darba modeli

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (turpmāk – Departaments) aicina jaunatnes jomas profesionāļus – jaunatnes organizāciju pārstāvjus un pašvaldību jaunatnes lietu speciālistus – uz šogad izstrādāta ielu jaunatnes darba modeļa prezentācijas pasākumu, kas plānots 14.decembrī no plkst. 15.00 līdz plkst. 17.00 Rīgas Kongresu nama 214.telpā (Krišjāņa Valdemāra ielā 5).

Prezentācijas pasākuma laikā plānots iepazīstināt klātesošos ar ietvaru turpmākajam jaunatnes darbam ar sociālajam riskam pakļautajiem jauniešiem Rīgā, īpašu uzmanību pievēršot tā pirmajam posmam, kurā notiek jauniešu sasniegšana, uzrunāšana un iesaiste – mobilajam (ielu) jaunatnes darbam. Vienlaikus klātesošajiem tiks nodrošināta iespēja sniegt atgriezenisko saiti par izstrādāto modeli un izteikt priekšlikumus tā pilnveidei.  

Par savu dalību pasākumā lūdzam elektroniski iepriekš informēt Departamenta Jaunatnes nodaļas speciālisti Agnesi Kārkliņu (e-pasts: agnese.karklina@riga.lv; tālr. 67181500).

Minētais pasākums ir noslēdzošā aktivitāte Rīgas pilsētas pašvaldības īstenotajā projektā “Darba ar sociālajam riskam pakļautajiem jauniešiem attīstība Rīgas pašvaldībā”, kas tiek finansēts no Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gadam līdzekļiem. Projekta mērķis ir, piesaistot ārvalstu un vietējos ekspertus, izvērtēt mobilā (ielu) jaunatnes darba sistēmas ieviešanas iespējas Rīgas pilsētas pašvaldībā un izstrādāt modeli tā īstenošanai.

Būtisku saturisku pienesumu modeļa izstrādes laikā sniedza Briselē bāzētās  organizācijas “JES” ielu jaunatnes darbinieku koordinators Thomas Devos, kas oktobra beigās ciemojās Rīgā, lai divu dienu seminārā sniegto ieskatu Beļģijas un “JES” pieredzē, organizējot darbu ar sociālā riska grupas jauniešiem.

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit