Foto

Inovāciju konference darbā ar jauniešiem “Jaunieša būtība"

Rīgas jauniešu centrā “Kaņieris” 24.aprīlī plkst.10.00 norisināsies ikgadējā konference par inovācijām darbā ar jauniešiem, kurai šogad izvēlēta tēma “Jaunieša būtība”. Tās laikā analizēsim Latvijas jaunieša profilu, mēģināsim izprast pašrealizācijai aktuālās vajadzības un vēlmes,  kā arī pētīsim izaicinājumus, ar kuriem jaunieši saskaras ikdienā.

Jaunatnes nozares inovāciju konference tiek rīkota ar mērķi savest kopā jaunatnes darbiniekus, jaunatnes politikas veidotājus un lēmumu pieņēmējus, jaunatnes lietu speciālistus, aktīvus jauniešus un jaunatnes organizācijas, lai dalītos zināšanās un pieredzē, kā arī pilnveidotu izpratni par nozares aktualitātēm.

Konferences plenārsesijā plānoti šādi ziņojumi un pieredzes stāsti:

  • “Jaunieši Latvijā: portrets datos un faktos”

Gints Klāsons: pētnieks, SIA “Excolo Latvia”, Latvijas Bērnu Labklājības tīkls, Eiropas Jaunatnes politikas zināšanu centrs (EKCYP)

  • “Pašmotivācija - īstais brīdis ir tagad, lai rīkotos un veidotu savu nākotni”

Anžeļika Marija Zuba: organizācijas “Young Folks LV” vadītāja, Eiropas studiju fakultātes studente

  • “Resiliences/dzīvesspēka pieeja - pozitīvu un atbalstošu attiecību veidošanas pamats”

Dace Blaževiča: nodibinājuma "Sociālo pakalpojumu aģentūra" vadītāja, Jaunatnes līdzdalības balvas nominācijā “Labākai dzīvei”  laureāts

  • “Latvijas nedzirdīgo savienības jauniešu centra realitāte”

Lilita Logina: Latvijas Nedzirdīgo savienības jauniešu centra vadītājas vietniece

Konferences otrajā daļā dalībniekiem ir iespēja apmeklēt vienu no piedāvātajām meistarklasēm:

  • “Emociju lauki un emociju pultis”

Anna Šteina: Mg. sc. sal. Sertificēta mākslas terapeite (drāmas terapeite) un sertificēta supervizore, diplomēta aktrise

  • “Koučings: jēgpilna un mērķtiecīga saruna”

Zane Krieķe: Sertificēts koučs, deju un kustību terapeite, cilvēkresursu attīstības speciāliste

  • “Stratēģiskā pieeja plānojot kopstrādes telpu”

Oļegs Ņikitins: telpu stratēģijas konsultants

Konferencei var pieteikties līdz 16. aprīlim, aizpildot anketu tiešsaistē: ej.uz/JauniesaButibaAnketa

Konferenci rīko Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Jaunatnes nodaļas Rīgas jauniešu centrs “Kaņieris” un dalība tajā ir bez maksas.

Rīgas jauniešu centrs „Kaņieris” ir iespēju telpa Rīgas jauniešiem un viņu organizācijām, kur gūt zināšanas, prasmes un veidot savstarpējo sadarbību. Jauniešu centra uzdevums ir radīt un ikdienā uzturēt iekļaujošu, labvēlīgu un sadarbībai atvērtu vidi. “Kaņiera” motors ir Rīgas jaunatnes organizācijas, to vajadzības un izaicinājumi attīstībai.

Vairāk info: www.kopnica.lv  un  www.facebook.com/kanieris

 

Papildus informācija:

Roberta Vītola | Rīgas jauniešu centra “Kaņieris” vadītāja | 22078721 | Roberta.Vitola@rig

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit