Izsludina projektu konkursu “Priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska jauniešu iesaiste jaunatnes iniciatīvu projektos”

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (turpmāk – IKSD) izsludina projektu konkursu “Priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska jauniešu iesaiste jaunatnes iniciatīvu projektos” (turpmāk – Konkurss), kas tiek organizēts Izglītības kvalitātes valsts dienesta administrētā Eiropas Sociālā fonda projekta “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (8.3.4.0/16/I/001) (turpmāk – Projekts) ietvaros.

Konkurss tiek organizēts, lai sasniegtu abus Projektā noteiktos mērķus:
2.1. palielināt priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas (turpmāk – PMP) riska grupas izglītojamo motivāciju turpināt izglītību un veicināt viņu aktīvu līdzdalību ikdienas dzīvē;
2.2. iesaistīt PMP riska grupas izglītojamos jauniešu aktivitātēs un jaunatnes iniciatīvu projektos ārpus formālās izglītības, nodrošinot aktivitāšu pieejamību iespējami tuvu bērnu un jauniešu dzīves un mācību vietai. 

Konkursa ietvaros tiks atbalstīti jaunatnes organizāciju, kā arī biedrību un nodibinājumu, kas veic darbu ar jaunatni, projekti. 2019.gada kārtā plānots atbalstīts 35 projektus, piešķirot finansējumu EUR 4 600 apmērā vienam projektam.

Projekti jāiesniedz līdz 2019.gada 31.maijam RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā, Kr.Valdemāra ielā 5 (personīgi vai pasta sūtījumā). Vienlaikus projektu pieteikumu elektroniskā kopija jānosūta uz e-pastu aklavina22@riga.lv.

Ja projekta iesniegums sagatavots kā elektronisks dokuments, to nosūta uz IKSD oficiālo elektronisko adresi: iksd@riga.lv.

Konsultācijas par konkursu iespējams saņemt, sazinoties ar RD IKSD projekta “PuMPuRS” koordinatori darbam ar jaunatnes projektiem Annu Līgu Kļaviņu (e-pasts: aklavina22@riga.lv, tālr. 67043604).

Nolikums, saistītie dokumenti u.c. noderīga informācija - spiest šeit

 

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit