Jauniešus aicina pieteikties “Ašajām darba intervijām”, lai sāktu karjeru IT jomā

Mūsdienās līdzās tehnoloģiju attīstībai, strauji turpina pieaugt arī pieprasījums pēc IT speciālistiem. Lai palīdzētu jauniešiem - darba meklētājiem, - kas savu karjeras ceļu vēlas sākt vai turpināt tieši IT jomā, kā arī atbalstītu uzņēmumus, kuriem nepieciešami papildspēki, 17. maijā jau 11. reizi norisināsies “Ašās darba intervijas”.

Līdz 7. maijam dalībai aicināti pieteikties darba meklētāji vecumā no 18 līdz 35 gadiem. Pasākumu online vidē organizē sociālais uzņēmums un jauniešu iespēju platforma “Visas Iespējas”, dalība tajā – bezmaksas.

Lai gan daudziem no mums IT jomas speciālisti asociējas ar programmētājiem, informācijas tehnoloģijas (IT) speciālists ir daudz plašāks jēdziens, kas sevī ietver daudzu profesiju pārstāvjus, kuri strādā šajā jomā. Tie ir gan mājas lapu un lietojumprogrammu izstrādātāji un testētāji, datubāzu un informācijas sistēmu speciālisti, tīklu administratori, un vēl daudzi citi šīs jomas speciālisti. Mūsdienās informācijas tehnoloģijām aptverot arvien plašākas darbības sfēras, darba tirgū rodas arvien lielāks pieprasījums un vajadzība pēc šīs nozares speciālistiem.

“Lai gan “Ašās darba intervijas” norisināsies jau vienpadsmito reizi, šoreiz esam īpaši entuziastiski noskaņoti, jo pirmo reizi veidojam šo pasākumu par mazliet specifiskāku nozari - informācijas tehnoloģijām (IT). Ceram, ka pasākums norisināsies tikpat veiksmīgi kā iepriekšējie un mēs varēsim nākotnē organizēt "Ašās darba intervijas" arī citām šaurākām nozarēm!” stāsta jauniešu platformas “Visas Iespējas” vadītājs Gustavs Mārtiņš Upmanis.

Pasākuma koncepts ir veidots tā, lai būtu vienkārši izprotams un lietojams ikvienam interviju dalībniekam. Pieslēdzoties platformai, darba meklētājam būs iespēja īsu interviju veidā satikt dažādu uzņēmumu pārstāvjus, kas atlasīti, balstoties uz “Visas Iespējas” komandas izveidoto algoritma sistēmu. Algoritmā ņemtas vērā gan darba meklētāju, gan darba devēju vēlmes. Katra intervija ilgs piecas minūtes, tādēļ darba meklētājiem ir svarīgi par sevi radīt labu pirmo iespaidu, lai iegūtu uzaicinājumu uz tālāku interviju.

Intervijas norisināsies digitālā vidē – platformā “Gathertown” -, un ieinteresētajiem darba meklētājiem tiks dota iespēja individuāli tikties ar pārstāvjiem no šādām aģentūrām un uzņēmumiem: Magebit, Tietoevry, ELVA, VismaLabs, Scandiweb, TestDevLab, Nordigen, Giraffe360 un vēl citiem.

Vairāk informācijas par pasākumu un pieteikšanās: https://ej.uz/piesakies-dalibai-it-nozare
Vairāk par “Visas Iespējas”: https://visasiespejas.lv/

Papildus informācijai: Visas Iespējas projektu vadītāja Anna Kanepone, +371 26366009, E-pasts: anna@visasiespejas.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit