Foto

Mācību centra "Skrivanek" aizraujošās dienas valodu nometnes

Mācību centrs "Skrivanek" jau vairāk nekā 10 gadus Rīgas centrā organizē vasaras nometnes bērniem un jauniešiem vecumā no 4 līdz 15 gadiem ar interaktīvām svešvalodu nodarbībām.

2022. gada vasarā tiek piedāvātas nepilnas dienas nometnes dažāda vecuma skolēniem ar interaktīvām angļu, vācu, krievu vai latviešu valodas nodarbībām. Kā arī pilnas dienas aktīvās atpūtas nometnes, kas ietver ne tikai 25 akadēmiskās svešvalodas nodarbības, bet arī izklaidējošas aktivitātes brīvā dabā.

Ir zinātniski pierādīts, ka pirmskolas vecuma bērni jaunu valodu spēj apgūt dabiski un apbrīnojami viegli, tādēļ pašiem mazākajiem – bērniem vecumā no 4 līdz 6 gadiem – piedāvājam apgūt angļu valodu un iepazīties ar jauniem, atraktīviem un zināt gribošiem draugiem nepilnas dienas nometnē English Kid.

Visas Mācību centra "Skrivanek" nometnes ļaus tās dalībniekiem brīvlaiku pavadīt gan aizraujoši, gan lietderīgi! Nometnes notiek Rīgas centrā – Mācību centra "Skrivanek" telpās, Lāčplēša ielā 87C, Rīgā. Apskatiet vasaras nometņu programmas un piesakiet savu atvasi: bernunometnes.lv.

Jauni draugi, aizraujoši pavadīts laiks un pavisam noteikti – uzlabotas un papildinātas svešvalodu zināšanas! Tiekamies jau drīz!

Nometnes tiek organizētas bez Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansiāla atbalsta.