Nometne „ Ģēnijs Tevī- 3!”

No 21. līdz 25. oktobrim, O. Kalpaka bulvārī 8, Rīgas V. Zālīša sākumskolā norisināsies radoši attīstoša nometne “Ģēnijs Tevī 3”, kas paredzēta 1.,2. klašu, 3.,4. klašu un 5.,6. klašu grupām.

Nometnes dalībnieki iesaistīsies 5 dienu radoši attīstošā sevis, savu spēju un unikalitātes izzināšanas pasaulē. Ikviens dalībnieks iegūs arī praktisku dzīves pieredzi, īstenojot izglītojošus eksperimentus, līdzdarbojoties interesantās rudens  tematiskajās darbnīcās un piedaloties pārdomātā atpūtā. Daudz laika pavadīsim svaigā gaisā un vairosim prieku sevī un apkārtējos! Apskatīsim veiksmīgu cilvēku īpašības, runāsim par Ričarda Brensona personību, sasniegumiem un noskaidrosim ko no viņa var mācīties. Atkārtoti apgāzīsim mītu, ka nonākt ģenialitātes un radošuma stāvoklī var tikai izredzētie!

Zināšanas un praktiskās aktivitātes tiks sniegtas atbilstoši nometņu dalībnieku vecumposmam, piedāvājot kopīgas un atšķirīgas darbošanās, uzdevumus, pārbaudījumus- izaicinājumus, spēles, radošās darbnīcas  1.,2. klašu, 3.,4. klašu un 5.,6. klašu grupām.

Nometnes mērķi ir veicināt interesi par izzināšanu ikdienā un apgūt visus mācīšanās veidus (VAK+D), nostiprinot dalībniekos pārliecību par viņu spējām, prasmēm, radošumu un unikalitāti. Apgūt E. de Bono 6 cepuru domāšanas metodi (palīdz mācībās, jo akcentē domāšanas noteikumu maiņu: domāšana, secīgums, spēle). Padziļināt zināšanas higiēnas jautājumos, akcentējot zobu kopšanu. Izglītot kā ēšanas paradumi, produkti ietekmē domāšanu. Un iepazīstināt ar personību attīstošām brīvā laika pavadīšanas iespējām, lietderīgi un interesanti pavadīt laiku.

Plānotie rezultāti:

  • zin un prot pielietot savu vadošo mācīšanās veidu (VAK+D);
  • apguvuši E. De Bono 6 cepuru domāšanas metodi;
  • pārzina intelektuāli attīstošas spēles un rotaļas;
  • saņēmuši jaunas zināšanas- eksperimenti;
  • apzināti izvēlas uzturā lietojamos produktus;
  • padziļinājuši zināšanas personīgās higiēnas jautājumos (akcents uz zobu kopšanu).

Papildus plānotajiem rezultātiem, dalībnieki būs  jautri, kvalitatīvi un lietderīgi pavadījuši laiku. Izmēģinājuši jauniegūto zināšanu pielietojumu praktiski. Radījuši unikālus pašdarinātus darbiņus. Ieguvuši pozitīvisma devu un jaunus draugus. Iepazinuši komandas sadarbības garu un apguvuši prasmi uzņemties un deleģēt atbildību.

Nometne notiks: O.Kalpaka bulvāris 8 (centrs), Rīgas V.Zālīša sākumskola

Nometnes laiks:   8:30-18:00    

Dalības maksa: Euro 99

Priecāsimies tikties nometnē „ Ģēnijs Tevī- 3!”

Sīkāka informācija, pieteikšanās: www.funa.lv, studija.funa@gmail.com, 26444016, 29842504

Organizators: Biedrība „Dzīves kvalitātes studija „FunA””            

Aicinām pieteikties laicīgi!

 

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit