Pavasara brīvlaika nometnes Rīgas centrā un Imantā

No 11. līdz 15. martam  Rīgas Valda Zālīša sākumskolā, O. Kalpaka bulvārī 8, Rīgā, 1. - 4. klašu skolēniem tiek organizēta dienas nometne "Smurfi iedvesmo 3" (no plkst. 8.30 līdz 18.00).

Dalības maksa: 95 Eur (cenā iekļauta divreizēja ēdināšana, ekskursijas un materiālu izmaksas). Mēs vēlamies iedvesmot bērnus noticēt saviem sapņiem, jo neviens sapnis nevar būt par lielu, ja tam ļoti, ļoti tici!  

Nometnes īpašie viesi:  
Latvijas Valsts policija (dosimies izpētīt, kā ikdienā strādā policisti); Leļļu teātris (dosimies uz Leļļu teātri, lai uzzinātu, kā strādā aktieri, kas un kā šuj lelles, kā tiek iestudētas izrādes); TGS Baltic advokātu birojs (dosimies uz advokātu biroju, lai piedalītos īstā tiesas sēdes izspēlē); Mūkusalas TavaTipogrāfija(dosimies aplūkot, ko dara tipogrāfija, kāda ir tās ikdiena, iespējams uzzināsim ko vairāk par žurnālu “Ilustrētā Junioriem”; E. Gulbja laboratorija (dosimies uz laboratoriju,lai redzētu ar ko nodarbojos tur strādājošie speciālisti); Kinologi (Dosimies ciemos pie muitas kinologiem, lai redzētu viņu darba specifiku).

Nometnes noslēguma dienā dienā pie mums viesosies mūziķi no Latvijā labi zināmas poproka grupas, kuras sauklis ir Raiņa citāts “Pastāvēs, kas mainīsies!”. Uzmini nu, kas tie par mūziķiem? Ja, ļoti vēlies zināt, uzraksti mums, mēs pačukstēsim! Protams, kā nu jubileja bez tortes, rotaļām un ballītes? VISS BŪS, arī fotogrāfs, kas to visu iemūžinās skaistās fotogrāfijās!  
Nometne tiek organizēta ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta līdzfinansējumu.

Pieteikšanās: www.lidomas.lv

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Otra biedrības “Lidomas” dienas nometne "Mazā stjuarta ceļojums Rīgā" - Imantā

No 11. līdz 15. martam Rīgas Imantas vidusskolā, Kurzemes prospektā 158, Rīgā, 7. – 11 gadīgiem bērniem tiek organizēta dienas nometne "Mazā stjuarta ceļojums Rīgā" (no plkst. 8.30 līdz 18.00).

DALĪBAS MAKSA: 95 Eur (cenā iekļauta divreizēja ēdināšana - pusdienas un launags, ekskursiju izmaksas, materiāli) Brāļa/māsas atlaide 5%;

Nometnes apraksts
Nometnes ekskursijas uz:  RSU, lai iejustos zobārsta profesijā; Avārijas Brigādes kinostudiju, lai redzētu multfilmas tapšanas procesu; DINO pasauli, lai iemācītos iekārtot būri mazajam pelēnam Stjuartam vai viņa draugam trusim, kā arī uzzinātu daudz jauna par dažādiem dzīvniekiem; LIDOSTU, lai redzētu lidlauku, paceļamies un nosēžamies lidmašīnas, to kā ikdienā strādā darbinieki lidostā un kādi ir viņu pienākumi; Latvijas dzelzceļa vēstures muzeju un Latvijas Nacionālo bibliotēku, lai dotos pagātnes ceļojumā, lai izpētītu pastkartes un izveidotu pats savu. Aplūkotu elektrisko vilcienu un cietuma vagonus....

Pieteikšanās: www.lidomas.lv 

 

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit