Pedagogu profesionālās pilnveides kursi

Kāda būtu pasaule, ja ekonomikā tiktu izmantoti dabas principi? Nākotnē jauniem cilvēkiem būs nepieciešama uzņēmējspēja, kas veicinātu aizsargāt dabu, tai pašā laikā nodrošinot sabiedrībai nepieciešamās preces un pakalpojumus.

Svarīgākais ir izpratne par to, kā daba darbojas un kā šos principus var pielietot uzņēmējdarbībā. Kursos izzināsim, kā daba var iedvesmot mūs meklēt jaunus veidus, kā organizēt ražošanas procesu, kas ne tikai nekaitē dabai, bet pat atjauno to.

 Kursu dalībnieki:

 • pilnveidos izpratni par mūsdienīgu uzņēmējdarbības izglītību;
 • pilnveidos izpratni par zaļo uzņēmējdarbību;
 • iepazīsies ar aprites ekonomikas pamatprincipiem;
 • iepazīsies ar dabas principiem un to izmantošanu āra nodarbību veidošanai. Kursu programma un materiāli veidoti ciešā sadarbībā ar Latvijas skolotājiem un uzņēmējiem, balstīti uz reāliem biznesa labās prakses piemēriem, ietver nepastarpinātu mācīšanos no dabas tieši dabas vidē.

  Nodarbības izmantojamas dabaszinību, bioloģijas, ģeogrāfijas, fizikas, ķīmijas, mājturības un tehnoloģiju, sociālo zinātņu, ekonomikas pamatu, dzimtās valodas, svešvalodu, informātikas, matemātikas apguvei, kā arī interešu izglītības programmās. Vispiemērotākās tās būs 5.-9. klašu skolēniem, bet izmantojamas arī citās klašu grupās.

  Kursu programmas (A programma 20 stundu apjomā) saskaņojuma Nr. RIMC-17-294 dalībnieki saņems:
 • nodarbību materiālus dažādiem mācību priekšmetiem;
 • ieteikumus nodarbību vadīšanai;
 • kompetenču novērtēšanas metodiku;
 • apliecības par 20 stundu pedagogu profesionālās pilnveides kursu beigšanu. Kursu norises laiks: Kursu pirmā nodarbība 2019. gada 1. februārī, otrās nodarbības laiks tiks precizēts. Dalības maksa: 56 EUR Kursu norises vieta: Rīga

Pieteikties elektroniski līdz 15. janvārim - https://goo.gl/forms/Vtcl0WDfZwYYrKAn1

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit