Podkāsta "Zinātjauda" 5. epizodē - jauniešu garīgā veselība Latvijā

Podkāsta "Zinātjauda" 5. epizodē - jauniešu garīgā veselība Latvijā

Šajā pavasarī Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar ziņu portālu „Delfi” piedāvā podkāstu jeb klausāmsarunu ciklu „Zinātjauda”, kura piektā sērija veltīta jauniešu garīgajai veselībai Latvijā.

„Piektajā raidījumā tiek apspriests un analizēts temats, par kuru Latvijas sabiedrībā joprojām netiek pietiekami daudz runāts, – jaunieši un garīgā veselība. Kopā centīsimies ieskicēt lielo bildi par garīgās veselības problēmām jauniešu vidū un to apzināšanos, kā arī skaidrosim, kur vērsties pēc palīdzības,” vēsta „Zinātjauda” piektā saruna. 

Šajā „Zinātjauda” sērijā sarunas vadītājs Artis Ozols diskutē kopā ar Pusaudžu resursu centra attīstības vadītāju un bērnu psihiatru Ņikitu Bezborodovu, Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes asociēto profesori un Psiholoģijas nodaļas vadītāju Ievu Stokenbergu un biedrības „Attīstības platforma YOU+” vadītāju Andri Kāpostu.

„Zinātjauda” ir datos un pētījumos balstītas diskusijas starp pētniekiem un praktiķiem par Latvijas izglītības jomas jautājumiem, kas nozīmīgi ikvienam, tās ir sarunas, lai vairotu datos balstītu lēmumu pieņemšanu gan indivīdu, gan organizāciju, gan valsts mērogā.

Klausāmsarunu cikls pieejams ziņu portālā „Delfi”, kā arī „Spotify” un „Apple Podcasts” platformās.

Izglītības un zinātnes ministrijas klausāmsarunu cikls „Zinātjauda” veidots ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu projektā Nr. 8.3.6.1/16/I/001 „Dalība starptautiskos izglītības pētījumos”.