Skolotāju konsultanta darbība pedagogu individualizēta mācību procesa atbalstam

Arī 2019. gadā aicinām skolas izmantot individualizētu  atbalsta iespēju pedagogiem - skolotāju konsultanta pakalpojumu. Mērķis - sniegt praksē balstītu profesionālo atbalstu pedagogiem mācību procesa kvalitātes paaugstināšanai. Mērķauditorija - visi pedagogi.

Kāds ir šis pakalpojums? Konsultanta  tikšanās ar skolas administrāciju; individuālas  tikšanās ar skolotāju un vismaz 4 stundu vērošanas reizes; skolotāja  konsultēšana, individualizēta atbalsta sniegšana; atgriezeniskās saites sniegšana (gan mutiska, gan rakstiska); atzinuma sniegšana skolotājam, skolas administrācijai un IKSD.

Ieguvumi: skolotājs saņem individualizētu atbalstu produktīva mācību procesa  īstenošanai.

Kā saņemt šo pakalpojumu – skolas direktors aizpilda pieprasījuma veidlapu un elektroniski nosūta RIIMC koordinatorei Kitijai Čipānei.

Sīkāku informāciju var saņemt, sazinoties ar  Kitiju Čipāni (RIIMC), kitija.cipane@riga.lv; tel.67105546.

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit