Skolu jauniešus aicina piedalīties bezmaksas radošajās darbnīcās filmu veidošanā “Taisām kino kopā!”

Rīgas 9.-12. klašu audzēkņi tiek aicināti pieteikties radošajām darbnīcām filmu veidošanā “Taisām kino kopā!”, kur jaunieši iegūs pamatzināšanas par dažādām profesijām filmēšanas laukumā, uzzinās par iespējām darboties kino industrijā, nofilmēs savu filmu un demonstrēs to draugiem kinoteātrī.  

Radošo darbnīcu “Taisām kino kopā!” pasākumi notiks četros posmos:

1.posms. Profesijas filmas uzņemšanas laukumā – teorētiski praktiskas nodarbības kino profesionāļu vadībā un tikšanās ar filmu jomas profesiju pārstāvjiem.

2.posms. Kā uzņemt filmu - sava filmas projekta izstrāde.

3.posms. Filmas uzņemšana.

4.posms. Prakse un dalība kino projektos

Pirmā tikšanās notiks 13. jūlijā pamatskolas “Rīdze” telpās. Projekts ilgs līdz vasaras beigām.

Aicināti pieteikties Rīgas 9.-12. klašu audzēkņi. Kopumā tiks uzņemti 25 dalībnieki, apkopojot eseju konkursa rezultātus. 

Lai kļūtu par radošo darbnīcu dalībnieku, ir jāpiedalās Eseju konkursā:

1. Ir jāuzraksta eseja “Kāpēc es gribu strādāt kino”. Esejas apjoms – puse vai viena A4 formāta lapa. Titullapā jānorāda kontaktinformācija: 
         - esejas autora vārds, uzvārds, skola, klase, tālruņa numurs, e-pasta adrese,
         - viena no vecākiem vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese.
2. Eseja kopā ar titullapu ar kontaktinformāciju jānosūta uz e-pastu: taisamkino@gmail.com līdz 2018. gada 6. jūlijam plkst.12:00.
3. Konkursa rezultāti tiks paziņoti visiem atlases kārtas dalībniekiem personīgi. 

Projektu īsteno Mūsdienu dejas grupas “STILS” atbalsta biedrība ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansiālu atbalstu.

Papildus informācija: taisamkino@gmail.com

 

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit