Foto

Turpinās finansēšanas konkursu nolikumu saskaņošana; uzsākta konkursu izsludināšana

Ceturtdien, 24. martā, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas deputāti saskaņoja vēl četrus finansēšanas konkursu nolikumus, kur noteiktas administratīvās procedūras finanšu līdzekļu piešķiršanai daudzveidīgu sporta, jaunatnes un kultūras aktivitāšu norisēm.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentā ir sagatavoti un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejā ir saskaņoti nākamie četri finansēšanas konkursu nolikumi, kas nosaka līdzfinansējuma piešķiršanas kārtību: privāto muzeju atbalstam, pasaules čempionātu un Eiropas čempionātu, nozīmīgu un starptautisku sacensību organizēšanai Rīgā, tematisku sporta aktivitāšu organizēšanai Rīgā, jaunatnes organizāciju kapacitātes stiprināšanai.

Vienlaikus Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments jau ir izsludinājis pirmos finansēšanas konkursus: “Līdzfinansējuma piešķiršanas kārtība privātpersonu dibināto un atvasināto publisko personu izveidoto amatiermākslas kolektīvu darbības atbalstam” un “Līdzfinansējuma radošo kvartālu un teritoriju atbalstam piešķiršanas kārtība”.

Līdz ar komitejā saskaņotajiem konkursa nolikumiem tuvākajā laikā turpināsies arī pārējo konkursu izsludināšana, tostarp kultūras, sporta un jaunatnes aktivitāšu atbalstam un īstenošanai. Izsludinot konkursus, Rīgas pašvaldības komunikācijas kanālos tiks organizēta attālināta tikšanās ar attiecīgo nozaru speciālistiem, lai sniegtu detalizētu informāciju par pieteikšanās kārtību.

Informāciju sagatavoja: Raimonds Grants – Rīgas domes Komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinators, tālrunis: 67105656, mobilais: 22336833, e-pasts: Raimonds.Grants@riga.lv.

Rīgas domes Komunikācijas pārvalde

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit