Foto

Tuvojas Ziemeļeiropā lielākais studentu biznesa iespēju festivāls - ICEBREAKERS'19

4. oktobrī Latvijas Universitāte (LU) organizē lielāko studentu Biznesa iespēju festivālu Ziemeļeiropā - ICEBREAKERS'19. Uz divām skatuvēm LU Zinātņu mājā uzstāsies globālo uzņēmumu pārstāvji (WIX.com, Revolut, Cognizant u.c.) un vietējās startup zvaigznes (Printful, Anatomy Next, solfeg.io), stāstīdami par nākotnes profesijām, tehnoloģiju attīstību un praktiskām iespējām biznesa un inovāciju radīšanai.

Finālā jauniešiem būs iespēja prezentēt savas biznesa idejas festivāla žūrijai un cīnīties par 10 000 EUR grantu savas idejas realizēšana.

Plānots, ka pasākumā jaunuzņēmējus un biznesa entuziastus uzrunās arī Latvijas Republikas Prezidents Egils Levits, sniedzot savu redzējumu par Latvijas studentu uzņēmējdarbības nākotni. Uzreiz pēc atklāšanas festivāla dalībniekiem būs iespēja uzdot jautājumus Valsts prezidentam un Latvijas lielāko augstskolu rektoriem un ministriju pārstāvjiem.

LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes dekāns prof. Gundars Bērziņš par ICEBREAKERS’19: “Pastāv trīs iespējas, kā dzīves laikā varam mācīties – apgūt teorētiskās zināšanas, mācīties no savas vai mācīties no labāko pieredzes. Mūsdienās lielākos un noturīgākos panākumus gūst tie, kas spēj apvienot visas trīs lietas. ICEBREAKERS ir ne tikai iespēja satikt līdzīgi domājošos, bet arī unikāla iespēja mācīties no labākajiem un uzkrāt pieredzi, testējot savas biznesa idejas.”

RTU zinātņu prorektors Tālis Juhna: “Uzņēmība ir būtiska ne tikai tiem studentiem, kuri plāno uzsākt savu biznesu. Radīt jaunas idejas, uzņemties atbildību par komandu un kvalitatīvi novest iesākto līdz galam ir svarīgi jebkurā profesijā. Festivālā ICEBREAKERS studenti uzzinās jaunās iespējas iesaistīties projektos, kurus universitātes realizē kopā ar uzņēmējiem. Tas viņiem ļaus iegūt nepieciešamās iemaņas gan lai veidotu savu uzņēmumu vai izstrādātu jaunu produktu, gan arī lai nākotnē veiksmīgāk konkurētu darba tirgū.”

Plānots, ka ICEBREAKERS’19 pulcēs ap 1000 uzņēmējdarbībā un inovācijās ieinteresētus jauniešus, kuriem būs iespēja ne vien klātienē satikt Latvijas un Eiropas startup community galvenos spēlētājus, bet arī festivāla EXPO zonā iegūt praktisku informāciju biznesa un inovāciju radīšanai, satikt potenciālos darba devējus un sadarbības partnerus un piedalīties informatīvajās darbnīcās.

Festivālu rīko Latvijas Universitāte sadarbībā ar Rīgas Tehnisko universitāti un Digital Freedom Festival.

Dalība ICEBREAKERS’19 ir bezmaksas iepriekš piesakoties ŠEIT.

ICEBREAKERS’19 noslēgumā norisināsies “Biznesa ideju konkurss”, kurā 10 biznesa idejas cīnīsies par 10 000 EUR grantu. Dalībai Biznesa ideju konkursā studenti var pieteikties līdz 30.septembrim, izlasot noteikumus un aizpildot anketu šeit: http://bit.ly/10grantslv.

Informācija par festivāla programmu pieejama: https://www.icebreakers.lv

Festivāls "Icebreakers'19" tiek atbalstīts ar ERAF līdzfinansēto projektu Nr. 1.1.1.3/18/A/007
“Latvijas Universitātes inovāciju granti studentiem"

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit