RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2020. gada 18. novembris

Rīgas 19.vidusskolas sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu organizētais  Rīgas vokālistu konkurss “Pār jūriņu, pār Daugavu, Saulītei roku devu…” šogad norisinājās attālināti.

Uzzināt vairāk
2020. gada 13. novembris

No 2020.gada 5. novembra līdz 5. decembrim BJC “Rīgas Skolēnu pils” izstāžu zālē apskatāma izstāde “No koka līdz elektronikai”.  

Uzzināt vairāk
2020. gada 12. novembris

Rīgas interešu izglītības skolotāji, atbalstot līdzdalības akciju #StaroMājās, dalās ar radošiem ieteikumiem starojošu objektu izveidē. 

Uzzināt vairāk
2020. gada 12. novembris

Tā kā 13. starptautiskais gaismas festivāls “Staro Rīga” šogad no ierastā norises laika novembrī tiek pārcelts uz nākamā gada sākumu, festivāla organizētāji kopā ar pieciem Latvijas māksliniekiem – Helēnu Heinrihsoni, Katrīnu Neiburgu, Kristianu Brekti, Kristapu Ancānu un Miķeli Mūrnieku – aicina ikvienu piedalīties līdzdalības akcijā “# Staro mājās”.

Uzzināt vairāk
2020. gada 11. novembris

Finišējis mērogu ziņā  lielākais bērnu un ģimeņu veloaktivitāšu serāls "Riteņvasara", kurā apvienoti gan šosejas un krosa, gan paaudžu stafetes un velorollinga ekipāžu iknedēļas novakaru  starti  visas sezonas garumā. 

Uzzināt vairāk
2020. gada 10. novembris

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, kas ir spēkā no 2020. gada 9. novembra, Rīgas pilsētas pašvaldības dibināto izglītības iestāžu interešu izglītības programmu grupu (kurām noteikts vecāku līdzmaksājums) audzēkņiem nebūs jāmaksā līdzfinansējums par šī gada novembri.

Uzzināt vairāk
2020. gada 2. novembris

Laika posms no Miķeļiem līdz Mārtiņiem latviešu folklorā iezīmē bagātās ražas un padarīto darbu laiku. Arī BJC ”Daugmale" izstāžu zālē skatāms vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas, radošo industriju un tehniskās jaunrades programmu audzēkņu veikums - mūsu rudens raža.

Uzzināt vairāk
2020. gada 29. oktobris

Krišjāņa Barona jubilejai veltītais republikāniskais bērnu un jauniešu stikla mākslas konkurss "Kr. Baronam - 185" ir noslēdzies, un žūrija 11 cilvēku sastāvā piešķīrusi šādas vietas:

Uzzināt vairāk
2020. gada 27. oktobris

Rudens iekrāso Rīgas  Austrumu izpilddirekcijas 2.stāva vestibilu. Tur skatāma Bērnu un jauniešu centra “Daugmale” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu audzēkņu darbu retrospekcija.

Uzzināt vairāk
2020. gada 26. oktobris

Foruma “Interešu izglītība – vērtības un izaicinājumi” ietvaros, kurš norisinājās 2020. gada 14. oktobrī, tika organizētas intervijas ar 12 brīnišķīgām personībām, kuriem interešu izglītības ir kas īpašs - dzīvesveids, karjeras sākums, vide, kur pedagogs ir kā mentors audzēkņa turpmākās karjeras izvēlei, eksperimentālā platforma audzēkņa profesijas izvēlei vai vieta dzīvei nepieciešamo prasmju attīstībai.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit