RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2021. gada 5. maijs

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldes Sporta un interešu izglītības iestāžu nodaļa (Nodaļa) sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru (Centrs), sekojot izglītības aktualitātēm, uzsāka darbu pie ieteikumu izstrādes interešu izglītības programmu satura pilnveidei.

Uzzināt vairāk
2021. gada 30. aprīlis

No 15. aprīļa līdz 22. aprīlim Rīgas Jauno tehniķu centrā notika Rīgas atklātais bērnu un skolēnu LEGO konkurss “Kad pasaciņa ciemos nāk…9”.

Uzzināt vairāk
2021. gada 23. aprīlis

Saskaņā ar valstī noteiktajiem epidemioloģiskās drošības pasākumiem, lai neradītu cilvēku vienkopus pulcēšanos, esam atteikušies no tradicionālā talkas formāta un saplānojuši tās norisi laikā no 10. līdz 14. maijam.

Uzzināt vairāk
2021. gada 19. aprīlis

Rīgas Jauno tehniķu centra Dabaszinību skola īsteno brīvprātīgā darba projektu “Zaļie pirkstiņi”. Projekts tiek finansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmā.

Uzzināt vairāk
2021. gada 16. aprīlis

Bērnu un jauniešu centrs “Daugmale” svin savas pastāvēšanas 55 gadu jubileju. Svētku noskaņā īpašos apstākļos tika iekārtota izstāde “Pietura. BJC “Daugmale” – 55”, ko līdz 30. aprīlim aicinām apskatīt Rīgas domes 5.stāva vestibilā,  Rātslaukuma ielā 1.

Uzzināt vairāk
2021. gada 16. aprīlis

Aprīlis ir klāt un svinības notiks, taču šogad – atbilstoši apstākļiem – tās veidojam virtuālas: aicinām ikvienu 22. aprīlī plkst.16.00 apmeklēt virtuālo Bērnu un jauniešu centra „Daugmale” 55 pastāvēšanas gadadienas svētku pasākumu BJC „Daugmale” Youtube kanālā.

Uzzināt vairāk
2021. gada 31. marts

Tehniskās jaunrades nams (TJN) “Annas 2” rīko atklāto bērnu un jauniešu vizuālās mākslas konkursu-izstādi, kas veltīts pārsteidzošajai kolāžas tehnikai. Konkursā piedalīties aicināti bērni un jaunieši vecumā no 5 līdz 25 gadiem.

Uzzināt vairāk
2021. gada 31. marts

No šī gada 21. aprīļa līdz 12. maijam norisināsies Tehniskās jaunrades nama (TJN) “Annas 2” Atklātais Rīgas skolēnu elektronikas konkurss. Piedalīties aicināti skolēni no 9 gadu vecuma (9 līdz 13 g.v. jaunākajā grupā un 14 līdz 19 g.v. vecākajā grupā).

Uzzināt vairāk
2021. gada 24. marts

2021. gada 29. martā plkst.18.00  aicinām visus tuvākas un tālākas Bērnu jauniešu centra "Rīgas Skolēnu pils" apkaimes iedzīvotājus, kuru bērni ir, ir bijuši, vai kādreiz būs mūsu audzēkņi, tiešsaistes tikšanās formātā uzzināt vairāk par projektu,

Uzzināt vairāk
2021. gada 18. marts

Brīvprātīgā darba attīstības projekts "Altona iedvesmo!" ir brīvprātīgā darba tradīciju turpināšana Torņkalna apkaimē, iesaistot bērnus un jauniešus, 

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit