Jaunumi

2019. gada 13. septembris

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (turpmāk – Departaments) aicina pieteikt pretendentus Gada balvai interešu izglītībā.

Uzzināt vairāk
2019. gada 13. septembris

Meklējam galveno varoni – 8-9  gadus vecu meiteni – režisora Staņislava Tokalova spēlfilmai “Mīlulis”. Pieredze nav nepieciešama. Svarīgs ir dabas dots talants! Filmēšana ir ieplānota 2020.gadā. Filmu producē SIA TASSE FILM.

Uzzināt vairāk
2019. gada 11. septembris

Pleskavas Mākslas skolas izstāžu zālē ir apskatāma Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas izstāde „Ceļojums pāri robežām”. Izstādē eksponēti 50 mācību darbi, dažādos mākslas priekšmetos, kā zīmēšana, gleznošana, kompozīcija, datorgrafika.

Uzzināt vairāk
2019. gada 10. septembris

Bērnu un jauniešu centrs „Daugmale” 20.septembrī aicina ikvienu rīdzinieku iepazīt Rīgu tuvāk pasākumā bērniem un jauniešiem “Latgales priekšpilsētas ielu labirintos”.

Uzzināt vairāk
2019. gada 9. septembris

Aicinām Rīgas interešu, vispārējās un speciālās izglītības iestāžu 1.- 9. klašu skolēnus piedalīties vides izglītības konkursā „Nāc dārzā ciemoties!”. Šī gada tēma - „Dārzkopība”. Konkursa mērķis ir attīstīt skolēnu izpratni par norisēm dārzā un dārza lomu cilvēka dzīvē.

Uzzināt vairāk
2019. gada 9. septembris

Ceturtdien, 12. septembrī, no plkst. 15.00 līdz plkst. 19.00 Tehniskās jaunrades nams (TJN) “Annas 2” aicina bērnus un jauniešus, ģimenes un klases uz pasākumu “Svētki Annas ielā”, kas notiks jau 26. reizi.

Uzzināt vairāk
2019. gada 4. septembris

No 21.oktobra līdz 29.novembrim Bērnu un jauniešu centrā “Laimīte”, Sarkandaugavas ielā 24, Rīgā notiks plakātu konkurss “Es Latvijā”. Konkursa mērķis ir aktivizēt zināšanas, prasmes un pieredzi praktiskā plakāta realizēšanā.

Uzzināt vairāk
2019. gada 4. septembris

Karstajā vasaras noslēguma dienā, 31. augustā, pie Rīgas Kongresu nama 20. reizi notika bērnu un jauniešu svētki „Nāc un piedalies”, iepazīstinot ar brīvā laika pavadīšanas iespējām Rīgā, kā arī aicinot aktīvi pavadīt dienu kopā ar draugiem, vecākiem un vecvecākiem dažādās aktivitātēs. 

Uzzināt vairāk
2019. gada 3. septembris

Rīgas Jauno tehniķu centrs 7. septembrī no plkst. 11.00 līdz 14.00 Bauskas ielā 88 un  Ernestīnes ielā 8A organizēs pasākumu „Citāda Zinību diena”. Šogad pasākuma dalībnieki varēs iepazīties arī ar jauniem RJTC Dabaszinību skolas piedāvātajiem pulciņiem Ernestīnes ielā 8 A.

Uzzināt vairāk
2019. gada 2. septembris

No 2. septembra līdz 6. septembrim no plkst.13.00 līdz 19.00 un 7. septembrī no plkst.10.00 līdz 15.00 notiks Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” (K. Barona ielā 99 ) jauno audzēkņu uzņemšana – reģistrācija.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit