Jaunumi

2019. gada 23. aprīlis

Sestdien, 27. aprīlī, Lielajā ģildē ar koncertu “LeNeSOns un Britena “Muzikālie vakari”” noslēgsies LNSO bērniem veltītā koncertcikla “LeNeSOns” 11. sezona. Šajā ģimenēm ar bērniem domātajā koncertciklā jaunākie klasiskās mūzikas klausītāji var iepazīties ar simfonisko mūziku, kas rakstīta vai piemērota tieši bērniem, uzzināt par dažādiem orķestra mūzikas instrumentiem un piedalīties radošās darbnīcās.

Uzzināt vairāk
2019. gada 16. aprīlis

2019. gada 3. aprīlī ikviens interešu izglītības šūšanas un modelēšanas programmu audzēknis tika aicināts piedalīties Rīgas atklātajā modes skatē “Cik dažādi mēs esam!”

Uzzināt vairāk
2019. gada 12. aprīlis

Alfarobot robotikas un programmēšanas skola piedāvā 5 dienu nodarbību ciklu “Uzbūvē savu robotu”, kurās bērns konstruēs savu personalizēto robotu, kurš pēc nodarbībām paliks viņa īpašumā.

Uzzināt vairāk
2019. gada 12. aprīlis

Divas dienas, 9. un 10. aprīlī, Bērnu un jauniešu centra “Kurzeme” muzikālo studiju audzēkņiem bija iespēja iedziedāt dziesmas Latvijas Nacionālā teātra ierakstu studijā. Liels paldies Latvijas Nacionālā teātra Muzikālās daļas vadītājam Valdim Zilverim par doto iespēju un radošo sadarbību! Ieraksts Latvijas Nacionālā teātrī ir gatavošanās BJC “Kurzeme” koncertam “Tiekamies pavasarī!”, kas notiks 8. maijā plkst.18.00 Rīgas Stradiņa universitātes aulā.

Uzzināt vairāk
2019. gada 11. aprīlis

Šogad Tehniskās jaunrades nams “Annas 2” atzīmē 30 gadu jubileju, un kā vienu no jubilejas gadam veltītiem notikumiem 2.aprīlī īstenoja interešu izglītībai veltītu simpoziju “Interešu izglītība 21.gadsimtā: radošums, personība, karjera”.

Uzzināt vairāk
2019. gada 10. aprīlis

Bērnu un jauniešu centrā “IK Auseklis” no 2019. gada 4. aprīļa līdz 25. aprīlim var apskatīt bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas konkursa “Daba mums apkārt. Pļava 14” izstādi. Tā ir arī BJC “IK Auseklis” 30 gadu jubilejas svētku pasākumu daļa!

Uzzināt vairāk
2019. gada 5. aprīlis

Katru darba dienu līdz 25.aprīlim plkst.10.00-20.00 Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” (K.Barona 99) Izstāžu zālē (1.stāvs) var apskatīt pulciņa „Mazais prātnieks” audzēkņu (5-7 g.vec.) radošo darbu izstādi „Pasaule spēlējas bērnībā”.

Uzzināt vairāk
2019. gada 4. aprīlis

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes (MLĶF) Dizaina tehnoloģiju institūts (DTI) 9. aprīlī aicina visus interesentus uz modes skati «Ķīpsalas pavasaris 2019», kuras tēma šogad ir «No izaicinājuma līdz provokācijai». Modes skate notiks RTU, Ķīpsalas ielā 6 plkst. 16.00 un 19.00.

Uzzināt vairāk
2019. gada 25. marts

Vēl līdz 29.martam skatāma Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās  mākslas I kārtas izstāde – konkurss “Visa mana grezna rota”, kurā piedalās 441 darba autori.

Uzzināt vairāk
2019. gada 25. marts

Rīgas pilsētas skolu un interešu izglītības iestāžu pedagogi un audzēkņi aicināti piedalīties pieredzes apmaiņas festivālā “Rīgas kauss Teātra sportā 2019”, kas norisināsies 2019. gada 29. un 30. martā E.Smiļģa Teātra muzejā.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit