RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2020. gada 26. jūnijs

No 6. līdz 11. jūlijam Rīgas Kultūras un atpūtas centrā “Imanta” notiks pirmā “Imantas vasaras mākslas skolas” nodarbību programma bērniem gleznotājas un mākslas pedagoģes Agnijas Ģērmanes vadībā.

Uzzināt vairāk
2020. gada 1. jūnijs

No 2020. gada 1. jūnija Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra interneta vietnē www.intereses.lv apskatāma XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Rīgas Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu konkursa “Radi rotājot” 2. kārtas digitālā izstāde. Fotogrāfs – Roberts Blaubuks.

Uzzināt vairāk
2020. gada 29. maijs

Mūzikas pedagoģe, topošā etnomuzikoloģe un brīvās gribas ansambļa “Stiprās sievas” vadītāja Igeta Ozoliņa sadarbībā ar Austras biedrību rīko pirmo attālināto tradicionālās dziedāšanas konkursu “Te man tika, te dziedāju”.

Uzzināt vairāk
2020. gada 13. maijs

Arī Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolā, pamatojoties uz Ministru kabineta lēmumu par ārkārtas situāciju valstī, no 23. marta mācības notiek attālināti. Bērniem instrumenta spēle ir jāvingrinās jebkuros apstākļos, un viņi ar to tiek galā.

Uzzināt vairāk
2020. gada 8. maijs

Kopš ārkartējā stāvokļa izsludināšanas, arī Rīgas pašvaldības mūzikas un mākslas skolas ir pilnībā pārkārtojušas savu ikdienu. Jaunie mākslinieki savus mākslas darbus rada mājās, bet mūzikas programmas audzēkņi ar saviem pedagogiem sazinās dažādās digitalajās platformās.

Uzzināt vairāk
2020. gada 7. maijs

Piedāvājam kopā ar Rīgas Jauno tehniķu centra skolotāju Lauru Timšu izgatavot apsveikuma kartiņu māmiņai Mātes dienā, otu vietā izmantojot LEGO klucīšus.

Uzzināt vairāk
2020. gada 30. aprīlis

Šajā virtuālo kontaktu laikā Bolderājas Mūzikas un mākslas skolas Facebook lapā top digitālais “Mājas deķis”, kura idejas autore ir skolas pedagoģe Anita Gercāne.

Uzzināt vairāk
2020. gada 20. aprīlis

Pamatojoties uz Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojumu “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, tiek mainīts 10. starptautiskās bērnu un jauniešu mākslas izstādes “Vērtību sakta” darbu iesniegšanas termiņš, kā arī pašas izstādes norises laiks.

Uzzināt vairāk
2020. gada 17. aprīlis

Ar prieku paziņojam, ka izsludināts iemīļotais fotokonkurss „Mans putns 2020”. Putnu dienas šogad noris klusāk kā parasti, tomēr aicinām fotogrāfus-amatierus piedalīties draudzīgā sacensībā par labākajām putnu fotogrāfijām, kas uzņemtas Latvijā. Konkursu 2020. gadā rīko Latvijas Dabas muzejs sadarbībā ar galveno atbalstītāju Canon IB serviss.

Uzzināt vairāk
2020. gada 17. aprīlis

Tehniskās jaunrades nams “Annas 2” aicina piedalīties Rīgas izglītības iestāžu audzēkņus vecumā no 5 līdz 16 gadiem un speciālo iestāžu audzēkņus vizuālās mākslas konkursā “Kukainis sastop pavasari” TJN “Annas 2” Facebook lapā.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit