RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2021. gada 30. jūnijs

No 1. jūlija līdz 31. augustam Rīgas vasaras kultūras programmas ietvaros Rīgas iedzīvotājiem un viesiem patstāvīgi būs iespēja piedalīties piedzīvojumu spēlē “Emī un Rū”, kas, ļaus izzināt piecas Rīgas apkaimes, pārvietojoties ar savu velo vai citu braucamrīku.

Uzzināt vairāk
2021. gada 28. jūnijs

Senās mūzikas festivālā 3. jūlijā Rundāles pils dārzā bērnus muzikālā ceļojumā aizvedīs Hansa Kristana Andersena pasakas “Meža gulbji” varoņi. 

Uzzināt vairāk
2021. gada 14. jūnijs

No 15. jūnija līdz 18. jūlijam Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” būs skatāma  Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa  “Zeme mūsu rokās” 2. kārtas laureātu izstāde.

Uzzināt vairāk
2021. gada 7. jūnijs

Svētku diena ir klāt! Pirmo reizi Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra vēsturē – ilgi lolots, izauklēts un lutināts – Rīgas diriģentu, vokālo ansambļu vadītāju un koncertmeistaru oriģināldziesmu un latviešu tautasdziesmu apdaru krājums vokālajiem ansambļiem un koriem.

Uzzināt vairāk
2021. gada 2. jūnijs

Līdz 20. jūnijam Amatu ielas 3. nama skatlogos skatāma Starptautiskajai bērnu dienai veltītā Mazās Ģildes bērnu mākslas studijas izstāde “Mana pasaule”.

Uzzināt vairāk
2021. gada 1. jūnijs

Noslēdzoties 2020./2021. mācību gadam, Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs vēlas teikt lielu paldies visiem interešu izglītības skolotājiem un izglītības iestāžu administrācijām, ka arī sarežģītos un izaicinošos apstākļos spējāt iedvesmot, attīstīt un veicināt interešu izglītības audzēkņu izaugsmi.

Uzzināt vairāk
2021. gada 1. jūnijs

Ar prieku un gandarījuma sajūtu vēlamies paziņot, ka ir noslēgusies konkursa - koncertcikla "Talants Latvijai" 29. sezonas norise, kura iesākās klātienē 2020. gada 16. februārī, tika divas reizes pārcelta sakarā ar Covid-19 pandēmiju un epidemioloģisko situāciju mūsu valstī, un noslēdzās attālināti 2021. gada 24. maijā.

Uzzināt vairāk
2021. gada 1. jūnijs

Ar vecāku atbalstu ir aizvadīts ļoti nopietns treniņu process visa gada garumā. Aprīļa mēnesī treniņi  brīvdienās norisinājās divas reizes dienā dažādās Latvijas mototrasēs.

Uzzināt vairāk
2021. gada 26. maijs

2021. gada 26. maijā nozīmīgu dzīves jubileju svin latviešu komponists Imants Kalniņš. Sveicot komponistu, Rīgas interešu izglītības koru kolektīvu dalībnieki attālinātā mācību procesa ietvaros iedziedājuši īpašu sveicienu

Uzzināt vairāk
2021. gada 26. maijs

Noslēdzies Rīgas bērnu un jauniešu vizuālās mākslas konkurss-izstāde “Laikmetīgā māksla. Nākotnes grāmata”, kurā piedalījās 37 dalībnieki ar 40 darbiem no 7 mācību iestādēm.

Uzzināt vairāk