RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2020. gada 16. septembris

Lēnām atsākoties kultūras dzīvei un skolas gaitām, Rīgas Latviešu biedrība sadarbībā ar Latvijas Bērnu fondu 2020. gada 11. oktobrī plkst. 14.00 Rīgas Latviešu biedrības Zelta zālē atkal aicina uz konkursa – koncertcikla "Talants Latvijai"  29. sezonas konkursa pirmās kārtas koncertiem. 

Uzzināt vairāk
2020. gada 14. septembris

FIRST Global Challenge ir ikgadējas, starptautiskas robotikas un tehnoloģiju sacensības jauniešiem vecumā no 14 līdz 18 gadiem. Šajās sacensībās Latviju jau atkal veiksmīgi pārstāv komanda no Tehniskās jaunrades nama “Annas 2” Elektronikas un robotu tehnikas pulciņa. Komandas dalībnieki ir Ričards Liškovskis, Kristofers Nīmanis, Reinis Āboltiņš un Reinis Araks.

Uzzināt vairāk
2020. gada 11. septembris

9. septembrī Tehniskās jaunrades namā “Annas 2” (TJN “Annas 2”)  jau 27. reizi norisinājās mācību gada sākuma svētki – atvērto durvju dienas pasākums ar nosaukumu “Annas Tehnovirtuve”.

Uzzināt vairāk
2020. gada 4. septembris

Trešdien, 9. septembrī, Annas ielā 2 no plkst. 15.00 līdz plkst.19.00 notiks Tehniskās jaunrades nama “Annas 2” atvērto durvju dienas pasākums “Annas Tehnovirtuve”. Šogad pasākumā būs iespēja iepazīties ar interešu izglītības nodarbību piedāvājumu un pasākuma izklaidējošo programmu gan  klātienē, gan tiešraidēs TJN “Annas 2” Facebook lapā.

Uzzināt vairāk
2020. gada 20. augusts

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments publicējis infografiku, kurā vecākus informē par dalības maksas iespējamām atlaidēm Rīgas pašvaldības interešu un profesionālās ievirzes mūzikas, mākslas un sporta izglītības programmās.

Uzzināt vairāk
2020. gada 20. augusts

Aicinot lietderīgi pavadīt brīvo laiku un attīstīt spējas dažādos interešu, sporta, mākslas, mūzikas un vides izglītības iestāžu pulciņos, kā arī darboties Rīgas kultūras iestāžu amatierkolektīvos, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments ik gadu sagatavo interešu un profesionālās ievirzes izglītības un amatiermākslas kolektīvu katalogu.

Uzzināt vairāk
2020. gada 17. augusts

Ar saukli “Nāc un piedalies!” jauno mācību gadu sāk Rīgas interešu izglītības iestādes, aicinot bērnus un jauniešus drošā vidē jēgpilni pavadīt savu brīvo laiku, attīstot prasmes mūzikas, dejas, mākslas, tehniskās jaunrades u.c. interešu izglītības jomās. Jaunus audzēkņus uzņem astoņas Rīgas interešu izglītības iestādes.

Uzzināt vairāk
2020. gada 13. jūlijs

Projekta ietvaros Rīgas bērniem no 7 gadu vecuma tiek piedāvātas bezmaksas fiziskās sagatavošanas nodarbības, kas palīdzēs atrast jaunus draugus, lietderīgi un pozitīvi pavadīt vasaras brīvlaiku un attīstīt savas fiziskās īpašības, papildinot savas zināšanas par aktīvu dzīvesveidu. Bērniem tiks piedāvātas nodarbības Rīgas apkaimēs, kur viņi varēs piedalīties sporta aktivitātēs ar neierobežoto fizisko sagatavotības līmeni. 

Uzzināt vairāk
2020. gada 13. jūlijs

Tev patīk braukt ar velo? Vasaras brīvdienās tevi aicina bērnu veloaktivitāšu cikls „Drošais ātrritenis 2020”.

Uzzināt vairāk
2020. gada 7. jūlijs

Tehniskās jaunrades nams “Annas 2” aicina uz daudzposmu bērnu velosacensību seriāla "Riteņvasara" aktivitātēm divās Rīgas populārākajās trasēs – Uzvaras laukumā ik nedēļu trešdienās un Bieriņu krosa distancēs ceturtdienās. Pasākuma devīze: “Braucam ar prieku!” 

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit