RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2023. gada 8. decembris

Noslēgusies 2023. gada Rīgas pašvaldības interešu izglītības metodisko materiālu skate, kurā tika iesniegti un vērtēti 17 dažādi darbu veidi interešu izglītībā. Šonedēļ VEF Kultūras pilī sumināja skates dalībniekus.

Uzzināt vairāk
2023. gada 8. decembris

Sestdien, 2023. gada 9. decembrī, plkst. 11.00 muzejs “Rīgas Jūgendstila centrs” aicina uz radošo darbnīcu “Ziemassvētku apsveikums. Eņģeļi”. Radošajā darbnīcā, kopā ar mākslinieci Tamāru Čudnovsku izgatavosim brīnišķīgu Ziemassvētku eņģelīti, lai iepriecinātu sevi un savus tuvos cilvēkus.

Uzzināt vairāk
2023. gada 6. decembris

Mākslinieciskās jaunrades centra “Praktiskās estētikas skola” aicina apmeklēt Rokdarbu un rotu pulciņa audzēkņu un skolotājas Ilzes Gurtlavas radošo darbu izstādi "Kad dvēsele zied".

Uzzināt vairāk
2023. gada 6. decembris

No 2023. gada 7. decembra līdz 26. janvārim Pārdaugavas bērnu un jauniešu centra "Altona" muzikālo un deju studiju audzēkņi aicina vecākus, draugus un visus sev tuvos uz Ziemassvētku koncertiem. Svinēsim Ziemassvētkus un gadu miju Imantas ielā 11A.

Uzzināt vairāk
2023. gada 6. decembris

16. decembrī no plkst. 12.00 līdz 16.00 Bērmu un jauniešu centrs “Laimīte”, Sarkandaugavas ielā 24, laipni ielūdz apmeklēt pasākumu Ziemassvētku tirdziņš 2023 "Satikšanās 12. mēnesī".

Uzzināt vairāk
2023. gada 4. decembris

Iestājoties gada tumšākajam laikam, un, rūpējoties par ugunsdrošību svētku gaidīšanas laikā, Bērnu un jauniešu centrs “Daugmale” aicināja Rīgas skolu 4. klašu skolēnus piedalīties konkursā “Pieskati uguni!”.

Uzzināt vairāk
2023. gada 4. decembris

8. decembrī Rīgas Jauno tehniķu centrā (RJTC), Bauskas ielā 88, norisināsies Ziemassvētku gaidīšanas svinības, kuru laikā apmeklētājiem būs iespēja piedalīties radošās darbnīcās un izgatavot sirsnīgas un skaistas dāvanas gan sev, gan saviem tuvākajiem radiem un draugiem.

Uzzināt vairāk
2023. gada 30. novembris

Ir noslēdzies Rīgas bērnu un jauniešu vizuālās mākslas konkurss – izstāde “Portrets. Personība latviešu kino”, kuru organizēja Rīgas Jauno tehniķu centrs sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi.

Uzzināt vairāk
2023. gada 29. novembris

Aizvadītajā svētdienā, 26. novembrī, Dzintaru koncertzāles Mazajā zālē notika klasiskās mūzikas jauno izpildītāju konkursa “Ineses Galantes talanti” fināls un uzvarētāju apbalvošana. Konkurss notiek ar labdarības fonda Nākotnes Atbalsta fonds atbalstu.

Uzzināt vairāk
2023. gada 23. novembris

Šī gada 22. novembrī veiksmīgi noslēdzies TJN “Annas 2” tehniskās modelēšanas konkurss 1.-4. klašu skolēniem un noskaidroti konkursa laureāti. 

Uzzināt vairāk