Jaunumi

2019. gada 15. jūlijs

No 2019. gada 12. augusta Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs īsteno profesionālās kompetences pilnveides programmu “Skolēnu zinātniski pētnieciskās darbības (ZPD) kompetences attīstīšana vidusskolā” 24 programmstundu apjomā.

Uzzināt vairāk
2019. gada 9. jūlijs

2019. gada 20. un 21. septembrī Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē notiks starptautiska konference „Kultūras trauma un tās dziedināšana”. Latvijas mērogā tā būs unikāla konference ar starpdisciplināru redzējumu par kultūras traumu atstātajām pēdām gan sabiedrībā kopumā, gan katra cilvēka un viņa ģimenes dzīvē.

Uzzināt vairāk
2019. gada 9. jūlijs

Emocionālā pazemošana internetā jeb kibermobings ir bīstams vardarbības veids, un to iespējams izvērst 24 stundas diennaktī, arī vasaras brīvlaikā. Taču bieži vien pieaugušie, pamanot kibermobingu, kas tiek vērsts pret pašu vai kāda cita bērnu, ignorē notiekošo, jo nezina, kā rīkoties vai neapzinās problēmas nozīmīgumu. 

Uzzināt vairāk
2019. gada 1. jūlijs

Jau ceturto gadu vasaras vidū Likteņdārzā norisināsies Sajūtu diena. 13. jūlijā no plkst. 12.00 līdz 15.00 lieli un mazi būs mīļi gaidīti uz aizraujošām aktivitātēm Likteņdārzā, Koknesē. Apgūsim burbuļu pūšanas prasmes kopā ar “Mārtiņa burbuļiem”, būs iespēja izmēģināt roku mālu veidošanas mākslā, iesim ekspedīcijā “Izzini Likteņdārzu”, suposim pa Daugavu un vienkārši labi pavadīsim laiku kopā ar ģimeni un draugiem.

Uzzināt vairāk
2019. gada 25. jūnijs

Valsts izglītības informācijas sistēma (VIIS) tiks sasaistīta ar Iedzīvotāju reģistru, Sodu reģistru un Psihologu reģistru, to paredz otrdien valdības pieņemtie aktualizētie "Valsts izglītības informācijas sistēmas noteikumi".

Uzzināt vairāk
2019. gada 25. jūnijs

Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” mācībām vēl šonedēļ var pieteikties ikviens strādājošais un pašnodarbinātais vecumā no 25 gadiem, līdz 28. jūnijam aizpildot pieteikumu tiešsaistē www.macibaspieaugusajiem.lv. Līdz šim saņemti jau vairāk nekā 12 tūkstoši pieteikumu.

Uzzināt vairāk
2019. gada 20. jūnijs

12. jūnijā, mācību gada noslēgumā gandrīz divi simti piecdesmit pedagogi un izglītības speciālisti piedalījās Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskā centra (RIIMC) organizētājā forumā “Izglītība izaugsmei 2019", kurš šogad notika Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolā. Forumā pārsvarā piedalījās skolotāji no Rīgas, taču bija arī pedagogi no Pierīgas, Krāslavas, Kuldīgas, Liepājas un Tukuma.

Uzzināt vairāk
2019. gada 19. jūnijs

Rīdziniekiem ES izglītības projektā ir iespēja saņemt bezmaksas karjeras konsultanta padomu, kas palīdzēs izvēlēties mācību jomu. 

Uzzināt vairāk
2019. gada 18. jūnijs

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskā centra (RIIMC) tradicionālajā projektu konkursā „Atbalsts skolas stratēģisko mērķu sasniegšanai” šajā mācību gadā piedalījās 23 Rīgas skolas, no kurām 16 guva atbalstu un ir  īstenojušas projektus savā izglītības iestādē no 2018. gada 9. novembra līdz 2019. gada 31. maijam.

Uzzināt vairāk
2019. gada 18. jūnijs

Populārzinātnisku rakstu krājuma 14. laidiens sagatavots Latvijas jubilejas gadā, tāpēc tematiski saistīts gan ar latvisko un latvietību, gan ar skaitli 100 un latviešu valodas lietojumu senāk un mūsdienās. Tā logo varētu būt „Svinam Latviju!”.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit