RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2021. gada 12. jūlijs

15. konkursā Juvenes Translatores aicināti piedalīties17 gadīgi vidusskolēni (dzimušie 2004.gadā). Konkurss norisināsies 2021. gada 25. novembrī, reģistrācija no 2. septembra līdz 20. oktobrim.

Uzzināt vairāk
2021. gada 12. jūlijs

Latvijas Nacionālajā dabas muzejā no 15. līdz 17. jūlijam norisināsies izstāde „Cēlās lilijas 2021”, kurā biedrības „Lilium Balticum” liliju audzētāji plašākai sabiedrībai demonstrēs šī gada sasniegumus.

Uzzināt vairāk
2021. gada 8. jūlijs

Skolām, kurās vismaz 80 % darbinieku būs vakcinējušies vai ar izslimošanas sertifikātu, izmaksās finansiālu bonusu, šim nolūkam kopā atvēlot 1,5 miljonus eiro –  par to ceturtdien, 8. jūlijā, preses konferencē informēja Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis.

Uzzināt vairāk
2021. gada 8. jūlijs

Rīgas dome aicina plašsaziņas līdzekļus uz attālināto preses konferenci saistībā ar vakcinācijas veicināšanas pasākumiem galvaspilsētas vispārējās izglītības iestādēs un pirmsskolās.

Uzzināt vairāk
2021. gada 22. jūnijs

No 31. maija līdz 30. jūnijam norit pieteikšanās mācībām pieaugušajiem digitālo prasmju izglītības programmās. Šajā pietiekšanās kārtā ikviens strādājošais vecumā no 25 gadiem var izvēlēties kādu no piedāvātajām 412 izglītības programmām, kas aptver gan digitālās pamatprasmes, gan padziļinātu augstākā zināšanu līmeņa digitālo prasmju mācības pieaugušajiem. Plānots, ka mācību grupu komplektēšana un mācības sāksies šī gada augustā, septembrī. 

 

Uzzināt vairāk
2021. gada 22. jūnijs

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina skolas pieteikt pretendentus Rīgas pašvaldības balvai „Zelta pildspalva” un „Zelta stipendija”. 

Uzzināt vairāk
2021. gada 18. jūnijs

Rīdziniek, izmanto iespēju apgūt jaunas prasmes vai pat profesiju. Mācību izmaksu sedz ES fondi un valsts, līdzmaksājums par mācībām ir 5-10% apmērā. Maznodrošinātajiem un trūcīgajiem mācības ir bez maksas.

Uzzināt vairāk
2021. gada 17. jūnijs

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs 2020./2021. mācību gadā aicināja Rīgas vispārējās izglītības iestādes  un pirmsskolas piedalīties  projektā “Atbalsts kompetenču pieejas īstenošanai skolā/pirmsskolā”, iesniedzot pieteikumus projektu konkursā. 

Uzzināt vairāk
2021. gada 8. jūnijs

Aicinām Rīgas skolu un pirmsskolu vadības komandas un pedagogus piedalīties tiešsaistes forumā “Izglītība izaugsmei 2021”.

Uzzināt vairāk
2021. gada 1. jūnijs

31. maijā, atklāta jaunā pieteikšanās kārta Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, kuru īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Atšķirībā no iepriekšējām pieteikšanās kārtām šajā var apgūt digitālās prasmes. Ikviens strādājošais vecumā no 25 gadiem var izvēlēties kādu no piedāvātajām 412 izglītības programmām, kas aptver gan digitālās pamatprasmes, gan padziļinātu augstākā zināšanu līmeņa digitālo prasmju mācības pieaugušajiem. Pieteikšanās ilgs līdz 30. jūnijam tiešsaistē www.macibaspieaugusajiem.lv.

Uzzināt vairāk