Jaunumi

2019. gada 19. septembris

Rīgas domes Labklājības departaments aicina Rīgas skolēnu vecākus pieteikties uz bezmaksas apmācībām "Vecāku kompetenču stiprināšana bērnu un pusaudžu audzināšanai". Ja vēlaties uzlabot bērnu audzināšanas prasmes, labāk izprast sevi un savu bērnu, spēt viņu atbalstīt grūtās situācijās, kā arī justies pārliecinātāki mammas vai tēta lomā, šis nodarbību cikls ir domāts tieši JUMS!

Uzzināt vairāk
2019. gada 13. septembris

Swedbank un Latvijas Disleksijas biedrība (LDB) jau vairākus gadus atbalsta skolēnus, kuri cenšas iekļauties iekļaujas izglītības procesā, neraugoties uz disleksijas radītajiem šķēršļiem. Jaunieši ar disleksiju nereti mācās daudz cītīgāk par saviem vienaudžiem un aktīvi piedalās sabiedriskajā dzīvē. Lai novērtētu šos centienus, arī šogad LDB sadarbībā ar Swedbank aicina vidusskolēnus, kuriem ir disleksija, pieteikties Izcilības balvai.

Uzzināt vairāk
2019. gada 10. septembris

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs ielūdz uz Eiropas kultūras mantojuma dienu pasākumiem Rīgā un Vecpiebalgā, kas šogad ir veltīti restaurācijas un vēsturisko ēku pētniecības tēmai. 

Uzzināt vairāk
2019. gada 9. septembris

Aicinām piedalīties R. Blaumaņa literārās prēmijas 15. konkursā, kura mērķauditorija ir 7.-9. klašu skolēni un vidusskolu, ģimnāziju, vidējo profesionālo mācību iestāžu audzēkņi, rakstot par sev tuvo tematu, kas saistīts ar rakstnieku Rūdolfu Blaumani, viņa daiļradi un „Braku” mājām.

Uzzināt vairāk
2019. gada 6. septembris

Līdz ar jauno mācību gadu bērni un pusaudži lielāko daļu dienas pavadīs skolā, tāpēc pedagogiem ir būtiska loma kibermobinga jeb emocionālās pazemošanas internetā mazināšanā. Lai veiksmīgi uzsāktu sarunu ar skolēniem par šo problēmu, sagatavotos tai un zinātu, ko darīt ikdienā kibermobinga mazināšanā, iniciatīvas “Iekod pirkstā!” ietvaros mobilo sakaru operators BITE un Latvijas Drošāka interneta centrs (Drošsinternets.lv) ir sagatavojuši praktiskus padomus pedagogiem.

Uzzināt vairāk
2019. gada 5. septembris

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina žurnālistus uz lielu kustību diapazona robotizētā simulatora prezentāciju, kas notiks otrdien, 10. septembrī, plkst. 14.00 Ķīpsalā, RTU Laboratoriju mājā, Paula Valdena ielā 1. 

Uzzināt vairāk
2019. gada 3. septembris

Rudens karalienes – dālijas – Dabas muzejā būs apskatāmas no 5. līdz 8. septembrim. Izstāde tapusi sadarbībā ar selekcionāriem un audzētājiem no Rīgas Dārzkopības un biškopības biedrības Dāliju audzētāju sekcijas, Latvijas Universitātes Botāniskā dārza un Salaspils Nacionālā botāniskā dārza.

Uzzināt vairāk
2019. gada 2. septembris

Dzīves ceļā nepārtraukti sastopamies ar SKOLOTĀJIEM. Vieni ir palīdzējuši spert pirmos patstāvīgās dzīves soļus bērnudārzā, citi turpinājuši izglītot pamatskolā, tad attīstīt zināšanu bāzi vidusskolā, augstskolā, dzīves skolā…

Uzzināt vairāk
2019. gada 29. augusts

Jaunajā mācību gadā Rīgas pašvaldības izglītības iestādes gaida lieli izaicinājumi. 

Uzzināt vairāk
2019. gada 27. augusts

Otrdien, 27. augustā, Ministru kabineta sēdē apstiprināts Ministru kabineta noteikumu projekts “Kārtība, kādā aprēķina un piešķir valsts budžeta finansējumu programmas „Latvijas skolas soma” īstenošanai no 2019. gada 1. septembra līdz 2019. gada 31. decembrim”. 

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit