RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2022. gada 12. augusts

Pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programma “Leišmales kultūrreģions: novadpētniecība, brīvdabas pedagoģija un mācību stunda mežā”.

Uzzināt vairāk
2022. gada 12. augusts

Rīgas Valsts 2. ģimnāzija aicina Rīgas pilsētas un novadu vidusskolu pedagogus 22. augustā piedalīties tiešsaistes profesionālās kompetences pilnveides programmā “Audzināšanas darba īstenošana dabas zinību jomas stundās” – 6h programma. 

Uzzināt vairāk
2022. gada 9. augusts

Rīgas Valsts 2. ģimnāzija aicina Rīgas pilsētas un novadu vidusskolu pedagogus 2022. gada 19. un 23. augustā piedalīties profesionālās kompetences pilnveides programmā “Statistika un varbūtība - Matemātika I un Matemātika II kursu jaunā satura vienumi” – 8h programma. 

Uzzināt vairāk
2022. gada 2. augusts

Otrdien, 2. augustā, sākas pieteikšanās Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, kuru īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Strādājošie vecumā no 25 gadiem var izvēlēties kādu no 43 izglītības programmām. Mācībām īpaši aicināti pieteikties sociālā riska grupu nodarbinātie ar zemu vai darba tirgum nepietiekamu izglītības līmeni, lai izmantotu iespēju iegūt profesiju vai uzlabotu savas digitālās prasmes. Pieteikties mācībām līdz 31. augustam var tīmekļvietnē www.macibaspieaugusajiem.lv.

Uzzināt vairāk
2022. gada 1. augusts

No 5. augusta līdz 30. oktobrim Jaņa Rozentāla un Rūdolfa Blaumaņa muzejs (Rīga, Alberta iela 12) aicina apmeklēt izstādi “Rozentāla mantojums. Zīmējumi un fotogrāfijas no Jāņa Viļumsona kolekcijas”.

Uzzināt vairāk
2022. gada 28. jūlijs

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs aicina izmantot iespēju, lai apskatītu vēl līdz 31. jūlijam atvērto unikālo vēsturisko fotogrāfiju izstādi “Trauslās atmiņas. Dagerotipi, ambrotipi un ferotipi Latvijā”.

Uzzināt vairāk
2022. gada 27. jūlijs

Rīgas izglītības iestāžu skolēnu pašpārvalžu konsultanti un atbalsta personas ir aicinātas piedalīties starptautiskās mācībās, kas no 22.augusta līdz 27.augustam norisināsies Latvijā Erasmus+ projekta “(RE)PRESENT” ietvaros. 

Uzzināt vairāk
2022. gada 26. jūlijs

Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā tapusi jauna izstāde “Miers baro. Karš posta”. Tajā apskatāmas vēstures liecības, kas vēsta par cilvēcībai būtisko robežu kara un varas brutalitātes apstākļos, aiz kuras sadzīve pārtop plikā izdzīvošanā. Izstāde aicina uz solidāru pieticību, sniedzot atbalstu tiem, kuriem tas šobrīd nepieciešams visvairāk.

Uzzināt vairāk
2022. gada 25. jūlijs

2022. gada 22. augustā Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar Rīgas Izglītības un informatīvi metodisko centru rīko Erasmus + projekta "Coaching for staff professional development in education" (CoDe), No: 2019-1-LV01-KA201-060345 noslēguma konferenci.

Uzzināt vairāk
2022. gada 15. jūlijs

No 2023. gada 1. jūlija darba vidē balstītas (DVB) otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas „Skolotājs” īstenošana tiks finansēta no valsts budžeta līdzekļiem, savukārt līdz 2023. gadam šo programmu īstenos ar Eiropas Savienības finansējuma atbalstu. 

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit