RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2023. gada 2. jūnijs

1. jūnijā, Starptautiskajā Bērnu aizsardzības dienā, Rīgas 273. pirmsskolas izglītības iestāde organizēja Foto orientēšanās pasākumu ar mērķi veicināt bērnu sadarbības un orientēšanās spējas, gūt pozitīvas emocijas un atzīmēt ilgi gaidīto vasaru ar sportiskām aktivitātēm svaigā gaisā.

Uzzināt vairāk
2023. gada 31. maijs

Trešdien, 31. maijā, Rīgas dome apstiprināja vairākus izglītības iestāžu energoefektivitātes projektus ventilācijas sistēmu ierīkošanai, rotaļu laukumu atjaunošanai un sporta infrastruktūras izveidei.

Uzzināt vairāk
2023. gada 29. maijs

Par godu Latvijas hokeja izlases izcīnītajai bronzas medaļai Pasaules čempionātā hokejā Saeima, 29. maijā, izsludinājusi svētku brīvdienu, kas nozīmē, ka Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes un skolas nestrādās, izņemot tās skolas, kurās norisinās centralizētie eksāmeni.

Uzzināt vairāk
2023. gada 26. maijs

24. maijā Rīgas 234. pirmsskolas izglītības iestādē projekta “Iespējamā misija” ietvaros 9. grupas vecāki sagādāja pārsteigumu bērniem,

Uzzināt vairāk
2023. gada 26. maijs

Muzejs “Rīgas Jūgendstila centrs” 2023. gada 27. maijā plkst. 11.00 aicina uz sarīkojumu ģimenēm ar bērniem “Ciemos pie Runča Alberta”,

Uzzināt vairāk
2023. gada 20. maijs

2023. gada 19. maijā Rīgas 264. pirmsskolas izglītības iestādē “Zelta atslēdziņa” bērniem ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta iesaisti tika organizēts informatīvais pasākums par drošību,  pirmo palīdzību un 113 dienesta darbu.

Uzzināt vairāk
2023. gada 17. maijs

Šogad 16. maijā bērni kopā ar Rīgas Leļļu teātra māksliniekiem Dzintru Duku-Maisaku un Māri Podnieku dzimšanas dienas pasākumu laikā iepazina izrādi “Sprīdītis”.

Uzzināt vairāk
2023. gada 16. maijs

Rīgas 234. pirmsskolas izglītības bērni, pedagogi un citi darbinieki, turpinot iesāktās labās tradīcijas, š.g. 16. maijā apmeklēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Rīgas reģiona pārvaldes 5. daļu un iepazinās ar sabiedrībai vajadzīgo un nozīmīgo ugunsdzēsēju un glābēju profesiju.

Uzzināt vairāk
2023. gada 16. maijs

Viens no sabiedrības integrācijas projekta “Nepaliec malā” svarīgākajiem uzdevumiem bija izveidot ugunskura vietu, kur pulcēties svētkos un rīkot tikšanās pasākumus kopā ar zemessargiem un jaunsargiem rudenī.

Uzzināt vairāk
2023. gada 11. maijs

Zemgales priekšpilsētas pirmsskolu izglītības iestāžu metodiķes, vadītājas un pedagogi devās uz Jelgavas novada Ozolnieku pirmsskolas izglītības iestādi “Zīlīte” un tās filiāli,

Uzzināt vairāk