RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2021. gada 20. aprīlis

No 23. aprīlim līdz 2. maijam “Kino Bize” piedāvā piedalīties Bērnu rītā tiešsaistē ar krāšņu animācijas filmu, kas sagādās baudpilnu skatīšanos - “Kukainīši: Uz tāltālo krastu”.

Uzzināt vairāk
2021. gada 19. aprīlis

Pavasarim piestāv rosība, un pašu spēkos ir savu telpu padarīt vēl sakārtotāku un spodrāku. Kopā visu paveikt ir vieglāk, darbi veicas labāk.

Uzzināt vairāk
2021. gada 19. aprīlis

Rīgas 173. pirmsskolas izglītības iestādē sāktas īstenot sabiedrības integrācijas projekta “Esiet sveicināti, draugi” ietvaros plānotās aktivitātes.

Uzzināt vairāk
2021. gada 16. aprīlis

Gluži kā pasakās – kā tas sākās, kā ne, bet kādā jaukā ziemas dienā bērni izdomāja, ka grupiņā ir jānotiek cirka izrādei. 

Uzzināt vairāk
2021. gada 16. aprīlis

Konsultatīvie centri ir Rīgas domes, Izglītības, kultūras un sporta departamenta izveidotās struktūrvienības Rīgas pirmsskolas izglītības iestādēs, kas sniedz Rīgas pilsētas pašvaldības izglītības iestādēm, bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzējiem un vecākiem konsultatīvu un metodisku palīdzību pirmsskolas vecuma bērnu izglītošanā.

Uzzināt vairāk
2021. gada 13. aprīlis

Visaizrautīgākie Lieldienu svinētāji, visraibāko Lieldienu olu krāsotāji un visnepacietīgākie Lieldienu zaķa gaidītāji, protams, ir bērni, tāpēc par Lieldienu svinēšanu Rīgas 215. pirmsskolas izglītības iestādē sākām domāt laicīgi, lai šajā neparastajā laikā nosvinētu savādāk kā citus gadus.

Uzzināt vairāk
2021. gada 12. aprīlis

Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes “Riekstiņš” saime ceļā uz Lieldienām dodas visi kopā - ar skanīgām dziesmām, dejām, rotaļām, šūpošanos, olu krāsošanu un ripināšanu.

Uzzināt vairāk
2021. gada 8. aprīlis

No 9. līdz 18. aprīlim “Kino Bize” piedāvā piedalīties Bērnu rītā tiešsaistē ar daudzkārt abalvoto un plaši atzīto animācijas filmu “Mana dzīve kā Cukīni”.

Uzzināt vairāk
2021. gada 1. aprīlis

Šorīt, 1. aprīlī plkst. 7.00, Rīgas 49. pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņu vecāki saņēma īpašu bērnu vēstuli ar informatīvām aktivitāšu norādēm Joku dienai saviem vecākiem.

Uzzināt vairāk
2021. gada 31. marts

Straujiem soļiem tuvojas pavasara svētki – Lieldienas. Lai gan liela daļa aktivitāšu šogad pārceltas uz virtuālo vidi, Rīgas pirmsskolas izglītības iestāde “Madariņa”  jau dzīvo Lieldienu noskaņā un tādēļ āra telpā ir aplūkojami vides objekti, kas tapuši iesaistot bērnus, vecākus, pedagogus un visus pirmsskolas darbiniekus. 

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit