Jaunumi

2020. gada 31. marts

Rīgas 229. pirmsskolas izglītības iestāde ir atsūtījusi piemēru kādam darbiņam, ko mājās bērni var veikt, tādējādii nostiprinot terminus liels un mazs, lielāks - mazāks.

Uzzināt vairāk
2020. gada 26. marts

Vēlamies sazināties ar visiem attālināti, kā tas tagad ir pieņemts! Šajā pavasarīgajā, saulainajā un dabas jumu atverošajā laikā mūsu Zemi ir piemeklējis pārbaudījums  visiem!

Uzzināt vairāk
2020. gada 24. marts

Šajā ārkārtējā situācijā, kas norisinās mūsu valstī, Rīgas pirmsskolas izglītības iestāde “Madariņa” visiem iestādes  bērniem mācīšanos nodrošina attālināti. 

Uzzināt vairāk
2020. gada 23. marts

Lai mazinātu slimības COVID 19 izplatību un neapdraudētu kā savu, tā līdzcilvēku veselību un dzīvību, rīdzinieki aicināti nelaist savus bērnus rotaļu laukumos un informēt par riskiem bērnus un vecākus, kas šo aicinājumu neievēro.

Uzzināt vairāk
2020. gada 16. marts

Pamatojoties uz valdības paziņojumu, Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes pagaidām turpina darbu, taču ir ieviesti papildus drošības pasākumi.

Uzzināt vairāk
2020. gada 6. marts

Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes laika posmā no marta beigām līdz maijam plāno Atvērto durvju dienas un aicina vecākus, kuru bērni jau apmeklē bērnudārzu, kā arī potenciālo audzēkņu vecākus iepazīties ar iestādes personālu, apskatīties telpas un apkārtni, kā arī iepazīt pedagoģiskā procesa organizēšanu un ikdienas norises pirmsskolā.

Uzzināt vairāk
2020. gada 4. marts

Rīgas 49. pirmsskolas izglītības iestādes kolektīvs šajā mācību gadā un sagaidot 2020. gadu kā mūsu bērnudārza 75. gadskārtas jubileju, iedzīvinājis pedagoģiskā procesa norisē un tradīcijās divus jaunus svētkus saviem audzēkņiem: 100 dienas bērnudārzā un 100 dienas  līdz skolai.

Uzzināt vairāk
2020. gada 3. marts

28. februārī Rīgas pirmsskolas izglītības iestādē “Kurzeme’’ pirmo reizi norisinājās konkurss “Kurzemes talanti 2020”.

Uzzināt vairāk
2020. gada 3. marts

Kas uztrauc mūsu bērnus? Visbiežāk tās ir problēmas ģimenē, vecāku laika trūkums no pārstrādāšanās, pārāk ilgi pavadītais laiks pie televizora ekrāna, ar planšeti vai datoru, garas stundas pirmsskolā troksnī un kustībā. Bērnu nervu sistēma visu dienu ir noslogota un tai, protams, ir nepieciešama atpūta, miera un līdzsvara atjaunošana.

Uzzināt vairāk
2020. gada 28. februāris

Rīgas 197. pirmsskolas izglītības iestādes projekts “Ko es zinu par Olimpiskajām spēlēm?” sadarbībā ar Rīgas 8. pirmsskolas izglītības iestādi norisinājās laika posmā no 2020. gada janvāra līdz februārim.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit