RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2020. gada 4. septembris

Laikā, kad ģimenes vairāk nekā jebkad agrāk piedalās bērnu mācību norisēs, izdevniecība “Liels un mazs” sagaida jauno mācību gadu ar Ērikas Bērziņas dzejoļu krājumu bērniem un viņu ģimenēm “Mammas dzejoļi”, ko ilustrējusi Anna Vaivare. Grāmatas atvēršanas lasījums notiks 6. septembrī plkst.14.00 festivāla “Dzejas dienas” pasākuma “Ūdensdzeja” ietvaros peldošajā galerijā Noass uz AB dambja.

Uzzināt vairāk
2020. gada 2. septembris

Veicinot Latvijas pirmsskolas vecuma bērnu izpratni par vides jautājumiem, elektroniskā formā arī latviešu valodā pieejams izdevums par vēja enerģiju. To iespējams lejupielādēt vietnē www.letthewindblow.org. Augusta beigās Vēja enerģijas asociācija (VEA) Latvijas pirmsskolas izglītības iestādēm izgatavojusi un nogādājusi 700 drukātas bilžu grāmatas.

Uzzināt vairāk
2020. gada 1. septembris

Šī gada pavasaris un vasara Rīgas 49. pirmsskolas izglītības iestādes darbiniekiem un arī audzēkņiem, vienlaicīgi negaidīti un ārkārtas situācijas norišu gaisotnē, ir ļāvuši pārvērtēt plānotā ikdienas pedagoģiskā procesa norises ritmu un tā nozīmīgumu gan agrajās rīta pastaigās, gan dabas cikliskuma izpētē. 

Uzzināt vairāk
2020. gada 28. augusts

Rīgas 275. pirmsskolas izglītības iestāde “Austriņa” sadarbībā ar Latvijas Universitāti piedalās ES izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ projekta "Teaching learning spaces competence from early childhood education (Pirmsskolas vides nodrošinājums bērna kompetences veicināšanai)" TELESPA 2018-1-RO01-KA201-049545 (PVS ID 3910) darbā.

Uzzināt vairāk
2020. gada 19. augusts

Mācību gada noslēguma izlaidumu laiks Rīgas 123. pirmsskolas izglītības iestādē, saistībā ar ārkārtas situācijas ierobežojumiem, šogad bija savādāks - izlaiduma svinības, jautrā un nepiespiestā gaisotnē notika tikai grupu bērniem bez vecākiem.

Uzzināt vairāk
2020. gada 12. augusts

Lasīšanas veicināšanas projekts “Bibliotēka” uzsācis jaunu video sēriju “Iemīlēt grāmatu!”, kurā astoņas Latvijas ģimenes atklāj veidus, kā bērniem iemācīt mīlestību pret grāmatu jau mazotnē. Katrā video burtu apguve un lasītprasme atspoguļota mazliet citā gaismā, sniedzot idejas un paraugu vecākiem, kuru bērni pašreiz mācās lasīt vai veido savus lasīšanas paradumus.

Uzzināt vairāk
2020. gada 10. augusts

Rīgas svētkos, kā allaž, būs plašs pasākumu klāsts ģimenēm ar bērniem un aktīvās atpūtas cienītājiem – aviācijas svētki, lielais pikniks Mežaparkā, pilsētas iepazīšanas spēles, interaktīvas un izklaidējošas norises Spīķeros, Vidzemes tirgū, Kultūras pils “Ziemeļblāzma” parkā un citviet, kā arī virkne sportisku aktivitāšu.

Uzzināt vairāk
2020. gada 10. augusts

Rīgas svētkos Kultūras un atpūtas centrs “Imanta” aicina apmeklēt mākslinieces Lotes Vilmas Vītiņas veidoto vides instalāciju “Imanta mostas” un Zīmējumu teātra izrādes.

Uzzināt vairāk
2020. gada 5. augusts

Svētdien, 9. augustā no plkst. 12.00 līdz 16.00 Vecmīlgrāvī, Meldru ielas bērnu laukumā, visi vecmīlgrāvieši un viņu viesi tiek aicināti uz Mīlgrāvja Krastmalas svētkiem “Par zaļu pat vēl zaļāks”. Šogad tie solās būs gana krāšņi, tikai, svinot svētkus, to dalībnieki tiek aicināti neaizmirst par epidemioloģisko prasību ievērošanu - būt atbildīgam citam pret citu.

Uzzināt vairāk
2020. gada 22. jūlijs

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments atgādina, ka vēl līdz 5. augusta dienas beigām var reģistrēt pieteikumus rindā uz jaunatvērto Rīgas pirmsskolas izglītības iestādi “Ligzdiņa”, kas atrodas Rīgā, Apuzes ielā 74, bērniem no pusotra gada vecuma, valsts valodā.

 

 

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit