RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2021. gada 29. novembris

Rīgas 234. pirmsskolas izglītības iestādē novembra mēnesis bija veltīts Latvijas valsts svētkiem un patriotisma veicināšanai.

Uzzināt vairāk
2021. gada 24. novembris

Gada tumšākajā mēnesī - novembrī, Latvijā svin gan Mārtiņdienu gan Lācplēša dienu, gan mūsu valsts dzimšanas dienu. Jebkuri svētki ir skaists mirklis, taču ne mazāk aizraujoša ir gatavošanās tiem.

Uzzināt vairāk
2021. gada 23. novembris

Ir pienācis gada tumšākais mēnesis, bet jo spilgtāk iedegas Latvijas brīvības zvaigznes. Rīgas 193. pirmsskolas izglītības iestādes "mazās zvaigznītes" ir gatavojušās valsts svētkiem – Latvijas dzimšanas dienai, neskatoties uz COVID-19 ierobežojumiem un mājsēdes periodam.

Uzzināt vairāk
2021. gada 22. novembris

Rīgas pirmsskolas izglītības iestāde “Madariņa” var lepoties ar to, ka ilggadējā mūzikas skolotāja Anita Vestmane izdevniecībā "RaKa" ir izdevusi grāmatu “Blokflautas spēle iesācējiem”.

Uzzināt vairāk
2021. gada 21. novembris

Rīgas 152. pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņi kopā ar pieaugušajiem ne tikai ilgstoši gatavojās svētkiem, bet arī godam nosvinēja Latvijas 103. dzimšanas dienu.

Uzzināt vairāk
2021. gada 17. novembris

Novembra mēnesis Latvijā paiet godinot cilvēkus, kuru pašaizliedzība un varonība ļāvusi šodien ikvienam no mums dzīvot brīvā valstī, brīvā Latvijā.

Uzzināt vairāk
2021. gada 17. novembris

Pavadot rudeni, Rīgas pirmsskolas izglītības iestāde "Ligzdiņa" uzreiz sāka gatavoties Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai. Iestādē bija plānoti dažādi pasākumi - gan svētku svinēšana grupu ietvaros, gan radošo darbu izstāde, gan arī svecīšu iedegšana. 

Uzzināt vairāk
2021. gada 11. novembris

Rīgas pirmsskolas izglītības iestāde "Ligzdiņa" lepojas ar saviem audzēkņiem, un izsaka pateicību viņu vecākiem par sadarbību. Kopā mums ir izdevies radīt svētkus dažādās to izpausmēs.

Uzzināt vairāk
2021. gada 9. novembris

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs (RIIMC) arī šajā mācību gadā aicināja Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes pieteikties projektu konkursam par šogad aizvien aktuālu konkursa tēmu “Atbalsts kompetenču pieejas īstenošanai pirmsskolā”. 

Uzzināt vairāk
2021. gada 5. novembris

Piektdien, 5. novembrī, Jaunatnes dārzā Āgenskalnā apmeklētājiem tika atvērts jauns bērnu rotaļu laukums, kas ir priecīgs un ilgi gaidīts notikums tuvējo apkaimju iedzīvotājiem.

Uzzināt vairāk