RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2021. gada 24. septembris

Rīgas 270. pirmsskolas izglītības iestāde veiksmīgi īstenojusi projektu “Skaista vide – skaistai nākotnei”. Projekts tika finansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros laika posmā no 2021. gada 6. aprīļa līdz 2021. gada 24. septembrim.

Uzzināt vairāk
2021. gada 23. septembris

Lai iepazītu citu tautu kultūru, dzīvesveidu un tradīcijas, Rīgas 173. pirmsskolas izglītības iestādes izglītojamo vecāki saņēma uzdevumu vasarai – kopā ar bērniem paceļot vai nu pa Latviju, vai paviesoties ārpus tās, redzēto atspoguļojot pašu gatavotās grāmatiņās vai foto stendos.

Uzzināt vairāk
2021. gada 21. septembris

Šajā ierobežojumiem pilnajā laikā, kad ikvienam ir svarīgi parūpēties par savu un apkārtējo drošību un veselību, Rīgas pirmskolas izglītības iestāde “Kurzeme” meklē arvien jaunus risinājumus, kā būt tuvāk ar mūsu bērnu vecākiem.

Uzzināt vairāk
2021. gada 20. septembris

Ja kādas Rīgas pašvaldības dibinātās pirmsskolas izglītības pedagogi kopā īsteno kompetenču pieejas ieviešanu savā pirmsskolā, vēlas ko jaunu apgūt un virzīties pretī kādam grūtāk sasniedzamam mērķim savā pirmsskolas izglītības iestādē, aicinām piedalīties Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskā centra projektā “Atbalsts kompetenču pieejas īstenošanai pirmsskolā”.

Uzzināt vairāk
2021. gada 20. septembris

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments informē, ka šobrīd 39 Rīgas pirmsskolas izglītības iestādēs ir 303 brīvas vietas, uz ko var pretendēt bērni, kuri nav saņēmuši uzaicinājumu sakarā ar rindas pienākšanu izvēlētajā bērnudārzā.

Uzzināt vairāk
2021. gada 20. septembris

Saulainā septembra pēcpusdienā Rīgas 229. pirmsskolas izglītības iestāde aicināja ar sportiskām aktivitātēm atzīmēt Tēva dienu.

Uzzināt vairāk
2021. gada 15. septembris

Draudzīgā atmosfērā aizvadīta Tēvu diena Rīgas 258. pirmsskolas izglītības iestādē.

Uzzināt vairāk
2021. gada 14. septembris

Šobrīd ir pilnībā pabeigta visa pirmsskolām paredzētā jaunā digitalizētā mācību satura izstrāde un arī aprobēšana četrās Latvijas pirmsskolas izglītības iestādēs, līdz ar to materiāli būs pieejami pirmsskolās šī gada nogalē.

Uzzināt vairāk
2021. gada 13. septembris

Rīgas 210. pirmsskolas izglītības iestāde īsteno projektu “Valoda mūs apvieno”, kas tiek finansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Uzzināt vairāk
2021. gada 10. septembris

2021. gada 10. septembrī Rīgas pirmsskolas izglītības iestādē "Asniņš" bērni sveica savus tētus ar mīļām bučām un pašu gatavotām dāvaniņām, savukārt "Asniņa" skolotājas tētiem bija sarīkojušas pārsteigumu – iestādes teritorijā tika izveidoti trīs tematiski foto stūrīši.

Uzzināt vairāk