Jaunumi

2019. gada 14. novembris

Martas Rinkas piemiņas balva „Mūžs veltīts bērniem” 13.novembrī tika pasniegta Rīgas Pārdaugavas pirmsskolas vadītājai Ligitai Gulbei. Rīgas pašvaldības balvas labākajiem pirmsskolu darbiniekiem par godprātīgu, profesionālu pedagoģisko darbu, kā arī par ieguldījumu pirmsskolas izglītības attīstībā pasniedza Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta (RD IKSD) direktora p.i. Ivars Balamovskis un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Pirmsskolu nodaļas vadītāja Iveta Nagla.

Uzzināt vairāk
2019. gada 13. novembris

Rudens ir laiks, kad daudzās pirmsskolās tiek rīkoti Mārtiņdienas tirdziņi. Tas ir  labs iemesls ģimenei būt kopā un radoši darboties, gatavojot produkciju tirdziņam. 8. novembra rītā uz Rīgas pirmsskolas izglītības iestādi “Madariņa” vecāki kopā ar bērniem devās ar pašgatavotām rotaslietām, paštaisītiem atstarotājiem, eglīšu rotājumiem, koka spēlēm, gleznām, simboliem Patriotu nedēļai, un, protams, garšīgiem, pašceptiem kēksiņiem, cepumiem, kūciņām un citiem gardumiem.

Uzzināt vairāk
2019. gada 13. novembris

16. novembrī plkst. 11.00 pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērni kopā ar vecākiem un vecvecākiem ir aicināti uz Namiņu darbnīcu Raiņa un Aspazijas mājā, Rīgā, Baznīcas ielā 30.

Uzzināt vairāk
2019. gada 12. novembris

Rīgas 4. pirmsskolas izglītības iestādē “Avotiņš” par iestādes ikgadēju tradīciju ir kļuvušas “Teātra dienas”. Šajā mācību gadā tās noritēja rudens izskaņā, jo izrāžu režisori un scenāriju autori, kā arī aktieri izteica vēlmi pievērsties rudens tematikai. 

Uzzināt vairāk
2019. gada 12. novembris

Rīgas 210. pirmsskolas izglītības iestādē 7. novembrī norisinājās seminārs - praktikums “Bērna pašvadīta mācīšanās pirmsskolā”. Iestādē pulcējās Kurzemes rajona pirmsskolu vadītāju vietnieki un metodiķi. Pavisam kopskaitā 34 dalībnieki, no tiem arī trīs pirmsskolu vadītājas. Semināra organizatore – Rīgas pilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāžu Konsultatīvā centra vadītāja Ārija Ansberga. 

Uzzināt vairāk
2019. gada 10. novembris

Trešdien, 13. novembrī, plkst. 16.00 Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrā „Mazā ģilde” (Amatu iela 5) Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta (RD IKSD) direktora p.i. Ivars Balamovskis pasniegs Rīgas pašvaldības balvas labākajiem pirmsskolu darbiniekiem, par godprātīgu, profesionālu pedagoģisko darbu, kā arī par ieguldījumu pirmsskolas izglītības attīstībā. 

Uzzināt vairāk
2019. gada 6. novembris

Svētdien, 10. novembrī, plkst. 12.00 muzejs “Rīgas Jūgendstila centrs” aicina ģimenes ar bērniem uz Kārļa Skalbes daiļradei veltītu bērnu rīta pasākumu “Runča pasakas”. Muzeja runcis Alberts gaidīs ciemos bērnus ar vecākiem, lai kopā ar aktieriem Unu Eglīti un Mārtiņu Gaili ielūkotos K. Skalbes pasakās un ēnu teātrī izdzīvotu stāstu par pirtnieku Ansi un vērdiņu.

Uzzināt vairāk
2019. gada 5. novembris

Jau otro gadu pēc kārtas Rīgas Ziepniekkalna kolektīvs sadarbībā ar audzēkņu vecākiem organizē Talantu dienu. 

Uzzināt vairāk
2019. gada 4. novembris

Viena no galvenajām sastāvdaļām  kompetenču izglītības ir sadarbība starp pirmsskolas izglītības iestādi un bērnu vecākiem. Rīgas 44. pirmsskolas izglītības iestādē oktobra mēnesis pagāja ciešā sadarbībā ar vecākiem.

Uzzināt vairāk
2019. gada 4. novembris

30.oktobrī, dienā, kad Rīgā krita pirmās sniega pārslas, Elektrum Olimpiskajā sporta centrā enerģijas pilni ieradās aktīvāko 50 pirmsskolas izglītības iestāžu bērni, lai sportiskā garā pavadītu dienas pirmo pusi. Bērni ar prieku un interesi piedalījās 15 sportiskajās aktivitātēs un radošajā darbnīcā.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit