RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2023. gada 2. oktobris

Augusta beigās trīs Rīgas 25.vidusskolas skolotāji nedēļu mācījās ĢIS Erasmus+ projektā Gentes universitātē Beļģijā.

Uzzināt vairāk
2023. gada 28. septembris

Trešdien, 27. septembrī, Rīgas domes deputāti atbalstīja izmaiņas saistošajos noteikumos – turpmāk bezmaksas ēdināšana skolās un bērnudārzos pienāksies arī Latvijas goda ģimenēm ar spēkā esošu apliecību “Goda ģimene”

Uzzināt vairāk
2023. gada 20. septembris

Beļģijas galvaspilsētā Briselē notikušais Eiropas jauno zinātnieku konkurss (EUCYS) Latvijai atnesis priecīgu ziņu 

Uzzināt vairāk
2023. gada 19. septembris

Latvijas Kartogrāfu un ģeodēzistu asociācija aicina 8.-12.klašu skolēnus pilnveidot savas zināšanas par ģeotelpiskajiem datiem bezmaksas informatīvi izglītojošā orientēšanās spēlē jauniešiem par mērniecības tematiku “ĢEO-INŽENIERIS”.

Uzzināt vairāk
2023. gada 19. septembris

Šoruden, no 10. līdz 17. septembrim, Rumānijas galvaspilsētā Bukarestē norisinājās pirmā Starptautiskā Angļu valodas olimpiāde (IELO 2023). Latviju šajā sacensībā pārstāvēja valsts angļu valodas olimpiādes uzvarētāji Milāna Farino un Jēkabs Priedītis no Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas.

Uzzināt vairāk
2023. gada 19. septembris

Lai veicinātu Latvijas skolēnu interesi un erudīciju ķīmijas, farmācijas un medicīnas jomās, kā arī lai veicinātu piedalīšanos erudīcijas spēlēs, vadošais Baltijas farmācijas uzņēmums Grindeks aicina piedalīties tiešsaistes prāta spēlēs Grindeks Gudrinieku čempionātā.

Uzzināt vairāk
2023. gada 18. septembris

Rīgas Skolēnu domes (RSD) pārstāvji 2023. gada 3. un 14. septembrī devās uz Rīgas skolām, lai skolēniem pastāstītu par RSD darbību un aicinātu jauniešus aktīvi piedalīties tajā. Šī tikšanās bija vērsta uz dalīšanos informācijā par RSD darbības jomām, motivāciju un priekšā esošajiem notikumiem.

Uzzināt vairāk
2023. gada 14. septembris

Jau septīto reizi tika aizvadīta Eiropas jauniešu informātikas olimpiāde (EJOI 2023), kas šogad norisinājās no 8. līdz 14. septembrim Kutaisi, Gruzijā. Olimpiādē Latviju pārstāvēja 3 skolēni:

Uzzināt vairāk
2023. gada 14. septembris

2023. gada 9. septembrī aizvadītas Republikāniskās skolu jauniešu pirmās palīdzības sniegšanas sacensības, kuras notika pēc 3 gadu pārtraukuma Covid -19 pandēmijas noteikto ierobežojumu dēļ.

Uzzināt vairāk
2023. gada 13. septembris

Aicinām piedalīties R. Blaumaņa literārās prēmijas 19. konkursā, kura mērķauditorija ir 7.-9. klašu skolēni un vidusskolu, ģimnāziju, vidējo profesionālo mācību iestāžu audzēkņi, rakstot par sev tuvo tematu, kas saistīts ar rakstnieku Rūdolfu Blaumani,

Uzzināt vairāk