Jaunumi

2019. gada 21. marts

Sākot no 2014.gada Friča Brīvzemnieka pamatskolā notiek kas īpašs. Pavasaris atnāk ar vecāku rīkotu, nu jau tradicionālu koncertu "Atdod savu sirdi bērniem". Tas ir ļoti gaidīts un ļoti mīlēts pasākums.

Uzzināt vairāk
2019. gada 19. marts

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes studentu pašpārvalde aicina studentus un skolēnus izmēģināt spēkus spageti tiltu konstruēšanas sacensībās «STiKS 10», lai radītu izturīgāko tiltu. Sacensības notiks sestdien, 23. martā, RTU Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6.

Uzzināt vairāk
2019. gada 18. marts

Skolu 12. klašu pavasara brīvlaikā - 20., 21., 22. martā plkst. 12.00 uz ekskursijām – nodarbībām “Vēstures eksāmens tuvojas! Ienāc vēsturē!” aicina Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs, lai palīdzētu sagatavoties vēstures eksāmenam. Muzejs aicina skolēnus nākt gan individuāli, gan kopā ar draugiem vai ģimeni. Ekskursijas – nodarbības vadīs muzeja pedagoģe, vēsturniece Irēna Strēle. 

Uzzināt vairāk
2019. gada 18. marts

Latvijas Izglītības fonds ir izdevis grāmatu “Lielais liktenis” par Latvijas sporta leģendu, šķēpmetēju Jāni Lūsi un 115 grāmatas dāvājis Rīgas skolām, cerot, ka grāmata palīdzēs jauniešiem izprast, ka tikai ar smagu darbu var sasniegt mērķi.

Uzzināt vairāk
2019. gada 11. marts

Ceturtā pieteikšanās mācībām pieaugušo izglītības projektā "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" paredzēta šī gada maijā. Šoreiz  strādājošie iedzīvotāji varēs izvēlēties mācības 12 dažādās nozarēs, kā arī astoņās mūžizglītības kompetencēs.

Uzzināt vairāk
2019. gada 11. marts

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina 8.-12. klases jauniešus no visām Latvijas skolām pieteikties Rīgas RTU tradicionālajām sacensībām «Prāta spēles», kurās noskaidros spēcīgākos šaha, bridža un dambretes spēlētājus. RTU «Prāta spēles» notiek jau desmito reizi, un šogad tās sestdien, 30. martā, no plkst. 10.00 norisināsies RTU centrālajā ēkā, Kaļķu ielā 1.

Uzzināt vairāk
2019. gada 10. marts

Eiropas Savienības fondu finansētā projektā “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” piedalās 34 Rīgas pašvaldības vispārizglītojošās skolas, kuras saskaņā ar izstrādāto plānu īsteno daudzveidīgus pasākumus 1. līdz 9.klašu skolēniem, tostarp bērniem ar mācību grūtībām un mācīšanās traucējumiem, kā arī skolēnu talantu atklāšanai un izkopšanai. Video materiālā ir informācija par projekta īstenošanu Rīgas skolās - skolotāju atziņas, bērnu viedokļi.

Uzzināt vairāk
2019. gada 8. marts

Skolēnu pavasara brīvlaikā - 13., 14., 15. martā plkst. 12.00 uz ekskursijām “Rīdzene – upe zem ielām” (13.03.), “No liellaivas līdz tvaikonim” (14.03.), “Meklēsim dzīvnieku tēlus Rīgas Doma Krustejā!” (15.03.), aicina Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs. Skolēnu brīvlaika ekskursijām – īpaši draudzīgā apmeklējuma maksa – Eur 2.00.  

Uzzināt vairāk
2019. gada 6. marts

Šajā pavasarī LNSO turpina attīstīt pirms vairākiem gadiem aizsākto iniciatīvu – iepazīstināt gados jaunākus klausītājus ar krāšņo simfoniskās mūzikas pasauli. LNSO vēlas pierādīt, ka klasiskā mūzika ir aizraujošs piedzīvojums skaņupasaulē, ko var novērtēt ikviens, ne tikai pieredzējuši pieaugušie melomāni.

Uzzināt vairāk
2019. gada 4. marts

Projekts "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” tiek īstenots, lai uzlabotu pieeju karjeras izglītības atbalstam galvaspilsētas skolu audzēkņiem. Projekta laikā tiek īstenoti dažāda veida karjeras atbalsta pasākumi Rīgas izglītības iestādēs. Video sižetā stāsts par projekta īstenošanas gaitu galvaspilsētas skolās.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit