RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2020. gada 20. novembris

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (Departaments) izsludina pieteikšanos finansējumam Departamenta padotībā esošajām sporta izglītības iestādēm sportiskās meistarības pilnveides aktivitāšu organizēšanai 2021. gadā.

Uzzināt vairāk
2020. gada 19. novembris

Kā pašpārvaldei darboties šajā laikā? Kādas vispār ir pašpārvaldes darbības jomas? Kā pašpārvaldi veidot iekļaujošu? Kāds atbalsts pieejams pašpārvaldēm? Uz šiem un citiem jautājumiem meklēsim atbildes un diskutēsim ikgadējā konferencē “Pašpārvalde skolā: pieredze un iespējas”. 

Uzzināt vairāk
2020. gada 19. novembris

Kā skolēnu pašpārvalde var atbalstīt skolēnus šajā laikā? Kā turpināt veidot sadarbību ar vecākiem, pedagogiem un administrāciju? Uz šiem un citiem jautājumiem atbildes meklēja un idejās dalījās mācību “Kā atbalstīt pašpārvaldi un darboties tajā?” dalībnieki.

Uzzināt vairāk
2020. gada 19. novembris

Pēc vairākām konstatētām Covid-19 pozitīvām analīzēm pedagogiem un, ņemot vērā, ka vairākiem skolotājiem noteikts kontaktpersonas statuss, Rīgas Zolitūdes ģimnāzijā šobrīd ir nepietiekami pedagogu resursi klātienes mācību nodrošināšanai. 

Uzzināt vairāk
2020. gada 17. novembris

Latvijas valsts 102. dzimšanas dienas svētku noskaņā, Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs piedāvā īpašo iespēju – ielūkoties leģendārajā lielformāta kolorētajā fotogrāfijā „Latvijas valsts pasludināšana 1918. gada 18. novembrī”.

Uzzināt vairāk
2020. gada 13. novembris

Jauno 2020./2021. mācību gadu Rīgas 2. pamatskola (Ludzas iela 43) ir iesākusi ar labām ziņām. Augustā tika apstiprināta mūsu skolas līdzdalība Eiropas Savienības finansētajā starptautiskajā Erasmus+ projektā “Digitālo mācību resursu apguve speciālajā izglītībā” (SENdata). 

Uzzināt vairāk
2020. gada 12. novembris

11. novembrī Rīgas 19.vidusskolas interešu izglītības audzēkņi kopā ar savām ģimenēm, nelielās grupās (ievērojot visus Valstī noteiktos epidemioloģiskās situācijas ierobežojumus) ar lāpām rokās devās uz Daugavgrīvas cietoksni, lai atcerētos Brīvības cīņās kritušos un noliktu svecītes viņu piemiņai.

Uzzināt vairāk
2020. gada 12. novembris

Pēc konstatētām Covid-19 pozitīvām analīzēm vairākiem skolas darbiniekiem, Rīgas Strazdumuižas vidusskola-attīstības centrs pāriet uz C mācību modeli jeb mācībām attālināti.

Uzzināt vairāk
2020. gada 12. novembris

Līdz ar Covid 19 izplatības piesardzības pasākumiem jaunajā mācību gadā izmaiņas ir skārušas skolu un bērnudārzu ierasto mācību režīmu. Vecākiem jautājumus rada jaunie ierobežojumi. Uz biežāk uzdotajiem jautājumiem sniedzam atbildes.

Uzzināt vairāk
2020. gada 11. novembris

Valstī noteiktās ārkārtējās situācijas laikā Valsts izglītības attīstības aģentūra ir sagatavojusi infografiku attālinātā darba veikšanai, kurā īsi atspoguļoti gan pedagogu karjeras konsultantu veicamie darbi, gan VIAA sniegtais atbalsts.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit