Jaunumi

2020. gada 31. marts

Jebkuri cilvēka meklējumi un pieredze palīdz noturēties dzīves sarežģītās situācijās. No grūtībām un problēmām neviens nevar izvairīties, tās ir jārisina, bet veiksmīgāk, ja tiek saņemta profesionāla palīdzība.

Uzzināt vairāk
2020. gada 29. marts

Valstī noteiktās ārkārtējās situācijas apstākļos vecāki bērnu skolai aicināti pieteikt, nosūtot iesniegumu parakstītu ar drošu elektronisko parakstu uz skolas oficiālo e-adresi vai e-pastu. 

Uzzināt vairāk
2020. gada 27. marts

Rīgas domes pagaidu administrācija šodien, 27. martā, veica izmaiņas pašvaldības saistošajos noteikumos, kas uz ārkārtējas situācijas laiku atceļ lielāko daļu no atlaidēm pilsētas sabiedriskajā transportā, tādējādi mazinot pasažieru plūsmu un ierobežojot vīrusa Covid-19 tālāko izplatību.

Uzzināt vairāk
2020. gada 27. marts

Rīgas domes pagaidu administrācija kopā ar Izglītības, kultūras un sporta departamentu un Labklājības departamentu vienojās par veikalu karšu nodrošināšanu skolēniem no maznodrošinātām un trūcīgām ģimenēm, lai tās varētu iegādāties pārtiku ārkārtējas situācijas laikā.

Uzzināt vairāk
2020. gada 25. marts

īgas domes Īpašuma departaments sakarā ar ārkārtas situāciju valstī ir pagarinājis pieteikšanās termiņu konkursam „Manas idejas top Rīgā”. Galvaspilsētas skolu audzēkņi ir aicināti izrādīt savu iniciatīvu un līdzdalību Rīgas pilsētvides veidošanā un iesniegt savas idejas konkursam līdz 8. maijam.

 

Uzzināt vairāk
2020. gada 24. marts

Rīgas 28. vidusskolas skolotāji pēc skolēnu brīvdienām jau otro dienu strādā attālināti un ar pilnu jaudu pēc stundu saraksta ar ZOOM platformas palīdzību.

Uzzināt vairāk
2020. gada 24. marts

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas situāciju, informējam, ka visas darbības saistībā ar iestājpārbaudījumu organizēšanu uz 7. un 10. klasi Rīgas Valsts 1. ģimnāzijā, Rīgas Valsts 2. ģimnāzijā un Rīgas Valsts 3. ģimnāzijā uz laiku tiek pārtrauktas. 

Uzzināt vairāk
2020. gada 24. marts

Vecāku vēlme dalīties ar bērna ikdienas piedzīvojumiem varētu pastiprināties laikā, kad ģimenes ārkārtas situācijas dēļ spiestas ievērojami vairāk laika pavadīt kopā. 

Uzzināt vairāk
2020. gada 23. marts

Attālinātā mācību procesa periodā ir iespēja izmantot šādus digitālos resursus:

Uzzināt vairāk
2020. gada 23. marts

Ņemot vērā, ka mācības visā Latvijā līdz pat 14. aprīlim tiks organizētas attālināti, skolēni daudz vairāk laika pavadīs mājās, un, iespējams, pie viedierīču ekrāniem. 

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit