RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2022. gada 27. jūnijs

2. jūlijā no plkst. 14.00 līdz 15.30 sarunu festivālā LAMPA kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” komanda aicina vecākus ar skolas vecuma bērniem un citus interesentus uz miniLAMPA telti Cēsu pils parkā, kur būs iespēja noskatīties Valmieras drāmas teātra izrādi “Slinkums” un piedalīties sarunā par kultūras pieejamību skolās.

Uzzināt vairāk
2022. gada 22. jūnijs

Dodies ārā, paveries dabā un ieraugi - viss zied! Daba ir saposusies, lai nosvinētu skaistākos vasaras svētkus, garāko dienu un īsāko nakti - vasaras saulgriežus. 

Uzzināt vairāk
2022. gada 21. jūnijs

Rīgas valsts ģimnāzijas un vidusskolas savās tīmekļa vietnēs ir publicējušas izglītojamo uzņemšanas 10. klasē konkursa rezultātus - uzņemšanai ieteikto pretendentu un rezervē esošu pretendentu kodētu sarakstu.

Uzzināt vairāk
2022. gada 20. jūnijs

Vidzemes Augstskolas docente Solvita Denisa-Liepniece laidusi klajā bērnu grāmatu "Sazvērestības teorija".

Uzzināt vairāk
2022. gada 14. jūnijs

Pierimstošās Covid-19 pandēmijas un Eiropā uzliesmojušā kara apstākļos kultūra turpinājusi saglabāt nozīmīgu lomu cilvēku dzīvē, sniedzot mierinājumu un iedvesmojot cīņai, rosinot domāt, mudinot paust savu pārliecību un neaizmirst par citu vajadzībām.

Uzzināt vairāk
2022. gada 8. jūnijs

Trešdien, 8. jūnijā, Rīgas domes sēdē tika atbalstīts lēmuma projekts par septiņu Rīgas vidusskolu nosaukumu un statusu maiņu no nākamā mācību gada.

Uzzināt vairāk
2022. gada 8. jūnijs

Ir noslēdzies vienotais iestājpārbaudījums skolēnu uzņemšanai 10. klasē Rīgas valsts ģimnāzijās un vidusskolās 2022./2023. mācību gadā. Vienotajā iestājpārbaudījumā piedalījās 5148 skolēni.

Uzzināt vairāk
2022. gada 7. jūnijs

Kā organizēt mācības vispārizglītojošajās skolās, lai skolēnus pēc iespējas kvalitatīvāk sagatavotu studijām augstskolās – atbildes uz šo jautājumu tiks meklētas forumā «Izglītības sistēmas mijiedarbība vidējās un augstākās izglītības posmā», kas notiks 10. jūnijā plkst. 10.00–15.30 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) auditoriju mājā «Domus Auditorialis», Zunda krastmalā 8.

Uzzināt vairāk
2022. gada 7. jūnijs

Rīgā skolēnu brīvo laiku kopā ar draugiem var pavadīt kādā no 19 brīvā laika centriem, kuros bērniem un jauniešiem ir iespēja radoši darboties, organizēt pašiem dažādus pasākumus, konkursus, sportiskas aktivitātes, spēlēt novusu, biljardu, dziedāt karaoke, lasīt grāmatas, noskatīties saistošas videofilmas, vai vienkārši draugu lokā pavadīt laiku.

Uzzināt vairāk
2022. gada 3. jūnijs

Pretendentiem, kuri bija pieteikušies apvienotajam iestājpārbaudījumam uzņemšanai 10. klasē, bet slimības dēļ to nevarēja kārtot 2022. gada 3. jūnijā, ko apliecina ārsta izziņa, iestājpārbaudījums tiks organizēts papildtermiņā 2022. gada 14. jūnijā plkst. 10.00.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit