RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2021. gada 6. maijs

8. maijā no plkst. 9.00 sāksies pieteikšanās vienotajam iestājpārbaudījumam matemātikā skolēnu uzņemšanai Rīgas valsts ģimnāziju 7. klasēs.

Uzzināt vairāk
2021. gada 6. maijs

13. un 14. maijā notiks bezmaksas tiešsaistes nodarbības par drošu uzvedību pie ūdens.

Uzzināt vairāk
2021. gada 5. maijs

Ir sācies starptautisks ideju konkurss “Solve for Tomorrow” (Idejas nākotnei), kurā aicina 8. – 11. klašu skolēnus meklēt risinājumus, kā izmantot tehnoloģijas, lai vairotu labsajūtu un padarītu dzīvi jēgpilnāku.

Uzzināt vairāk
2021. gada 30. aprīlis

1. maijā no plkst. 9.00 sāksies pieteikšanās vienotajam iestājpārbaudījumam matemātikā skolēnu uzņemšanai Rīgas valsts ģimnāziju 10. klasēs.

Uzzināt vairāk
2021. gada 28. aprīlis

Lai epidemioloģiskā situācija valstī nebūtu šķērslis mācību gada noslēgumam un valsts pārbaudījumiem, ļaujot izlaiduma gada jauniešiem saņemt savu zināšanu objektīvu vērtējumu, 

Uzzināt vairāk
2021. gada 28. aprīlis

Matīss Kristiņš no Latvijas 99 dalībnieku konkurencē 27. Baltijas informātikas olimpiādē, kas no 23. līdz 26. aprīlim tiešsaistes režīmā norisinājās Vācijā, izcīnīja godpilno zelta medaļu.

 

Uzzināt vairāk
2021. gada 28. aprīlis

27.aprīlī Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas sēdē deputāti vienbalsīgi atbalstīja sagatavoto lēmuma projektu par dabaszinātņu mācību kabinetu modernizāciju Rīgas Valsts 3. ģimnāzijā un Rīgas Valsts vācu ģimnāzijā. 

Uzzināt vairāk
2021. gada 27. aprīlis

Aicinām piedalīties R. Blaumaņa literārās prēmijas 17. konkursā, kura mērķauditorija ir 7.-9. klašu skolēni un vidusskolu, ģimnāziju, vidējo profesionālo mācību iestāžu audzēkņi.

Uzzināt vairāk
2021. gada 26. aprīlis

Tie ir bijuši neaizmirstami brīži, kad esam tikušies mūsu starptautisko finālu sacensībās. Es tos pat nosauktu pa ’’Rēķini galvā” festivāliem.

Uzzināt vairāk
2021. gada 24. aprīlis

15.aprīlī Rīgas 84. vidusskolas un Rīgas 85. vidusskolas vecāki piedalījās tiešsaistes seminārā “Pozitīvās domāšanas un motivācijas nozīme karjeras izvēlē”. Tā laikā Jauniešu akadēmijas “Pacelt pasauli” vadītāja, sertificēta personīgās izaugsmes trenere Dace Briede Zālīte skolēnu vecākus un skolotājus iedvesmoja labvēlīgam skatījumam uz sevi un pasauli, kā arī sniedza praktiskus ieteikumus pozitīvismā balstītām karjeras sarunām ar bērniem.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit