RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2021. gada 18. oktobris

Ņemot vērā augstos inficēšanas rādītājus ar Covid-19, arī skolēnu brīvlaikā, no 18. līdz 24. oktobrim, 1.-12. klašu skolēnu testēšanu rutīnas skrīninga ietvaros laboratorijas veiks pēc esošā grafika.

Uzzināt vairāk
2021. gada 15. oktobris

Jau nākamnedēļ, 18. oktobrī, vispārizglītojošo skolu skolēni dosies rudens brīvlaikā. Tā kā valstī no 11. oktobra uz trim mēnešiem ir izsludināta ārkārtējā situācija, aicinām vecākus un skolēnus ļoti rūpīgi izvērtēt nepieciešamību brīvlaikā doties ekskursijās vai ceļojumos.

Uzzināt vairāk
2021. gada 15. oktobris

Rīgas 25. vidusskolas audzēkņi un skolas pedagogi 2019. gada septembrī uzsāka jaunu Erasmus+ projektu “Matemātika visapkārt”. Projekta darbā tika iesaistītas 5 valstis – Grieķija, Itālija, Latvija, Spānija, Turcija.

Uzzināt vairāk
2021. gada 12. oktobris

No 11. oktobra Rīgas Bolderājas Jaunā pamatskola īsteno projektu “Vēsture mums līdzās”. Projektu finansē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments Sabiedrības integrācijas programmā.

Uzzināt vairāk
2021. gada 11. oktobris

Pēc ārkārtējās situācijas izsludināšanas izglītības process turpināsies klātienē, regulāri veicot skolēnu testēšanu. Vienlaikus tiek pastiprinātas epidemioloģiskās drošības prasības – sejas maskas skolā gan stundu laikā, gan ārpus tām jālieto visiem skolēniem un pedagogiem. 

Uzzināt vairāk
2021. gada 8. oktobris

Veicot Covid-19 testu un uzrādot negatīvu rezultātu, skolēniem no karantīnas būs iespēja atgriezties klātienes mācībās ātrāk. Testu bez ģimenes ārsta nosūtījuma varēs veikt jau septītajā dienā pēc karantīnas uzsākšanas – to paredz Izglītības un zinātnes ministrijas sagatavotie grozījumi noteikumos par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Uzzināt vairāk
2021. gada 7. oktobris

Iestājoties gada tumšākajam laikam un rūpējoties par ugunsdrošību svētku gaidīšanas laikā, Bērnu un jauniešu centrs “Daugmale” aicina Rīgas izglītības iestāžu 4. klašu skolēnus piedalīties konkursā “Pieskati uguni!”

Uzzināt vairāk
2021. gada 7. oktobris

Latviešu valodas aģentūra izsludina ikgadējo skolēnu radošo darbu konkursu. Šī gada tēma ir „Tu esi Latvijas dārgums”.

Uzzināt vairāk
2021. gada 4. oktobris

4. un 5. oktobrī  saistībā ar filmēšanas darbu norisi Rīgas 95. vidusskolas teritorijā, Bruknas ielā 5, uz laiku ierobežos vai slēgs gājēju un velosipēdistu kustību.

Uzzināt vairāk
2021. gada 3. oktobris

2020./2021. mācību gadā, darbojoties attālināti, 8.klases skolēni Estere Reinberga un Markuss Ļiļajevs PKK Ingas Tkačenko vadībā, izstrādāja aktuālu zinātniski pētniecisko darbu “Rīgas 71.vidusskolas pusaudžu viedoklis par nākotnes kompetencēm karjeras attīstībai” un pilsētas līmenī ieguva godpilno otro vietu.

Uzzināt vairāk