RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2022. gada 1. jūlijs

2022. gada 7., 8. un 9. jūlijā plkst. 19.00 Nacionālās Mākslu vidusskolas Emīla Dārziņa koncertzālē - komponista Kārļa Lāča mūzikls “Pūt, vējiņi!”, veidots pēc Raiņa lugas ar Jāņa Elsberga un Evitas Mamajas libretu.

Uzzināt vairāk
2022. gada 29. jūnijs

Ir publicēts jauns pētījums 'Situācijas izpētes apkopojums par bērniem jauniebraucējiem un reemigrantiem Rīgas izglītības iestādēs".

Uzzināt vairāk
2022. gada 29. jūnijs

29. jūnijā izglītības pārvaldēm tiek izsniegti 21486 centralizēto eksāmenu sertifikāti tiem jauniešiem, kuri pamattermiņā kārtoja centralizētos eksāmenus par vispārējās vidējās izglītības programmas apguvi. Šogad, lai saņemtu atestātu par vidējo izglītību, izglītojamiem bija jākārto latviešu valodas, matemātikas un pēc izvēles vienas svešvaloda eksāmens. 

Uzzināt vairāk
2022. gada 27. jūnijs

2. jūlijā no plkst. 14.00 līdz 15.30 sarunu festivālā LAMPA kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” komanda aicina vecākus ar skolas vecuma bērniem un citus interesentus uz miniLAMPA telti Cēsu pils parkā, kur būs iespēja noskatīties Valmieras drāmas teātra izrādi “Slinkums” un piedalīties sarunā par kultūras pieejamību skolās.

Uzzināt vairāk
2022. gada 22. jūnijs

Dodies ārā, paveries dabā un ieraugi - viss zied! Daba ir saposusies, lai nosvinētu skaistākos vasaras svētkus, garāko dienu un īsāko nakti - vasaras saulgriežus. 

Uzzināt vairāk
2022. gada 21. jūnijs

Rīgas valsts ģimnāzijas un vidusskolas savās tīmekļa vietnēs ir publicējušas izglītojamo uzņemšanas 10. klasē konkursa rezultātus - uzņemšanai ieteikto pretendentu un rezervē esošu pretendentu kodētu sarakstu.

Uzzināt vairāk
2022. gada 20. jūnijs

Vidzemes Augstskolas docente Solvita Denisa-Liepniece laidusi klajā bērnu grāmatu "Sazvērestības teorija".

Uzzināt vairāk
2022. gada 14. jūnijs

Pierimstošās Covid-19 pandēmijas un Eiropā uzliesmojušā kara apstākļos kultūra turpinājusi saglabāt nozīmīgu lomu cilvēku dzīvē, sniedzot mierinājumu un iedvesmojot cīņai, rosinot domāt, mudinot paust savu pārliecību un neaizmirst par citu vajadzībām.

Uzzināt vairāk
2022. gada 8. jūnijs

Trešdien, 8. jūnijā, Rīgas domes sēdē tika atbalstīts lēmuma projekts par septiņu Rīgas vidusskolu nosaukumu un statusu maiņu no nākamā mācību gada.

Uzzināt vairāk
2022. gada 8. jūnijs

Ir noslēdzies vienotais iestājpārbaudījums skolēnu uzņemšanai 10. klasē Rīgas valsts ģimnāzijās un vidusskolās 2022./2023. mācību gadā. Vienotajā iestājpārbaudījumā piedalījās 5148 skolēni.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit