Jaunumi

2019. gada 18. septembris

2020. gada pavasarī, no 13. - 15. aprīlim, Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja Kolonnu zālē un Rīgas Domā, kas slaveni ar teicamu akustiku un izcilu vēsturisko auru, notiks II starptautiskais zēnu solo un duetu dziedāšanas festivāls - konkurss “Rīgas Doms”.

Uzzināt vairāk
2019. gada 17. septembris

12. septembrī notika Tehniskās jaunrades nama (TJN) “Annas 2” rīkotie Svētki Annas ielā, kuros topošie un esošie audzēkņi iepazina vairāk kā 40 nama piedāvātos pulciņus, darbnīcas, studijas un to skolotājus, kā arī izmēģināja savus spēkus “Ielaušanās spēlē”.

Uzzināt vairāk
2019. gada 16. septembris

Aicinām bērnus, kuri dzimuši 2001. - 2013. gadā, izmēģināt savus spēkus volejbolā. Gaidām ikvienu, kurš vēlas kārtīgi izkustēties un apgūt iemaņas vienā no interesantākajiem sporta veidiem pasaulē profesionālu treneru vadībā! 

Uzzināt vairāk
2019. gada 13. septembris

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (turpmāk – Departaments) aicina pieteikt pretendentus Gada balvai interešu izglītībā.

Uzzināt vairāk
2019. gada 13. septembris

Meklējam galveno varoni – 8-9  gadus vecu meiteni – režisora Staņislava Tokalova spēlfilmai “Mīlulis”. Pieredze nav nepieciešama. Svarīgs ir dabas dots talants! Filmēšana ir ieplānota 2020.gadā. Filmu producē SIA TASSE FILM.

Uzzināt vairāk
2019. gada 11. septembris

Pleskavas Mākslas skolas izstāžu zālē ir apskatāma Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas izstāde „Ceļojums pāri robežām”. Izstādē eksponēti 50 mācību darbi, dažādos mākslas priekšmetos, kā zīmēšana, gleznošana, kompozīcija, datorgrafika.

Uzzināt vairāk
2019. gada 10. septembris

Bērnu un jauniešu centrs „Daugmale” 20.septembrī aicina ikvienu rīdzinieku iepazīt Rīgu tuvāk pasākumā bērniem un jauniešiem “Latgales priekšpilsētas ielu labirintos”.

Uzzināt vairāk
2019. gada 9. septembris

Aicinām Rīgas interešu, vispārējās un speciālās izglītības iestāžu 1.- 9. klašu skolēnus piedalīties vides izglītības konkursā „Nāc dārzā ciemoties!”. Šī gada tēma - „Dārzkopība”. Konkursa mērķis ir attīstīt skolēnu izpratni par norisēm dārzā un dārza lomu cilvēka dzīvē.

Uzzināt vairāk
2019. gada 9. septembris

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina jaunatnes darbiniekus un ikvienu, kurš ikdienā strādā ar jauniešiem, pieteikties starptautiskām mācībām, kurās tiks padziļinātas starptautisku projektu rakstīšanas un īstenošanas prasmes, kā arī prasmes, kas būs noderīgas turpmākajā darbā ar jauniešiem.

Uzzināt vairāk
2019. gada 9. septembris

Ceturtdien, 12. septembrī, no plkst. 15.00 līdz plkst. 19.00 Tehniskās jaunrades nams (TJN) “Annas 2” aicina bērnus un jauniešus, ģimenes un klases uz pasākumu “Svētki Annas ielā”, kas notiks jau 26. reizi.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit