Jaunumi

2019. gada 17. jūlijs

Sestdien, 14. jūlijā, noslēdzās 4.Baltijas Skautu un gaidu džamboreja, kas vienkopus Lubānas novada Meirānos pulcēja vairāk kā 650 skautu un gaidu. Šī pulcēšanās ir lielākā skautu un gaidu nometne, kas Latvijā notikusi pēdējo 20 gadu laikā. 

Uzzināt vairāk
2019. gada 15. jūlijs

Uzmanību! 19.jūlijā biedrības Džosui karatē kluba "Shidai" plānotās sacensības “Rīgas Nidzjas šķērslis” tiek pārceltas. Tās notiks 27.jūlijā Šmerļa mežā.

Uzzināt vairāk
2019. gada 11. jūlijs

IT speciālistu trūkums vairs nav jaunums, tāpat kā fakts, ka likumsakarīgi programmētāja profesija ir viena no pieprasītākajām un labāk apmaksātajām profesijām darba tirgū. Lai šo kaut mazliet uzlabotu, tika radīta intensīvo kursu programmētāju skola “Codelex” – perspektīviem, augsti motivētiem cilvēkiem, kuri gatavi īsā laika posmā apgūt programmēšanas pamatus, savu pirmo programmēšanas valodu un visas pārējās prasmes, lai veiksmīgi startētu darba tirgū.

Uzzināt vairāk
2019. gada 11. jūlijs

Līdz 2019. gada 23. augustam PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” turpina uzņemšanu dienas nodaļā, piedāvājot jauniešiem iegūt profesionālo vidējo izglītību.

Uzzināt vairāk
2019. gada 9. jūlijs

Ar svinīgu Baltijas valstu karogu pacelšanas ceremoniju 8. jūlijā tika atklāta 4. Baltijas Skautu un gaidu džamboreja “Lēciens”. Nometne pulcē vairāk kā 650 skautus un gaidas no 8 valstīm, tādējādi kļūstot par lielāko skautu un gaidu nometni, kas pēdējo 20 gadu laikā ir notikusi Latvijā. Pirmais vakars nometnē tika aizvadīts ar tradicionālu ugunskura vakaru, vienošanos kopīgos saucienos un dziesmās valstu starpā.

Uzzināt vairāk
2019. gada 3. jūlijs

Jūnijā tika apstiprināts “Rīgas pilsētas darba ar jaunatni plāns 2019. – 2023. gadam”, kurā iekļauti ar jauniešiem diskutētie turpmākie rīcības virzieni, tostarp jaunatnes iniciatīvu un organizāciju atbalstīšana, jauniešu nodarbinātības sekmēšana, bērnu un jauniešu aktivitāšu nodrošināšana, apmaiņas un pārrobežu neformālās mācīšanās iespēju  paplašināšana, kā arī jauniešu līdzdalības veicināšana pašvaldības darbā.

Uzzināt vairāk
2019. gada 3. jūlijs

Balstoties pašas vajadzībās un izmantojot pieredzi modes biznesā, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sniegtās zināšanas un pirmsinkubatora «IdeaLAB» atbalstu, RTU studente un uzņēmēja Natālija Jermolajeva attīsta biznesa ideju par stājas korekcijas kreklu ražošanu.

Uzzināt vairāk
2019. gada 1. jūlijs

Gribam to vai nē, bet jāatzīst, ka naudai mūsu dzīvē ir liela nozīme. Un nozīme tai būs arī mūsu bērnu dzīvēs. Tāpēc jau no mazotnes, gluži tāpat kā matemātiku, svešvalodu vai ģeogrāfiju, varam mācīt izprast naudu un tās vērtību, lai pieaugot, viņi būtu veiksmīgi arī naudas lietās. Swedbank Finanšu institūts iesaka jautras un interesantas aktivitātes, kas palīdzēs bērniem uzlabot finansiālās zināšanas un gūt prakstiskas iemaņas.

Uzzināt vairāk
2019. gada 19. jūnijs

Līdz pat 17. augustam turpinās skolēnu elektroniskā reģistrācija dalībai Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vasaras nodarbinātības pasākumā. 

Uzzināt vairāk
2019. gada 18. jūnijs

Biedrība „Valtera talantu skola” aicina bērnus vecumā no 6-7 gadiem piedalīties dienas nometnē, kas norisināsies Rīgas 45.vidusskolā un tās zaļajā apkārtnē, no 1.-5.jūlijam.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit