RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2022. gada 5. decembris

Četri jaunieši no trim dažādām valstīm izvēlējās misiju: būt par brīvprātīgajiem no Francijas, Austrijas, Gruzijas šeit Latvijā. Teju veselu gadu prom no ģimenes un draugiem valstī, par kuru zināja maz. Viņi vēlējās piedzīvojumu, ko atcerēties visu dzīvi; būt noderīgi, dot savu laiku un enerģiju jauniešiem citā valstī, lai radītu pozitīvu ietekmi. Vai viņiem izdevās?

Uzzināt vairāk
2022. gada 2. decembris

Šogad Rīgas izglītības iestāžu 4. klašu skolēnu konkursā “Pieskati uguni!” piedalījās 87 skolēni no astoņām izglītības iestādēm.

Uzzināt vairāk
2022. gada 2. decembris

Transporta un sakaru institūts (TSI) aicina skolēnus un studentus piedalīties aizraujošā "Robotikas turnīrā 2022", kas notiks sestdien, 17. decembrī.

Uzzināt vairāk
2022. gada 28. novembris

Rīgas jaunieši oktobrī un novembrī tika aicināti uz jauniešu centra "Kaņieris" organizēto meet-up ar nosaukumu “Jauniešu iespēju karte jeb 5 soļi līdz iespējām”. Dalībniekiem bija iespēja piecas otrdienas satikties klātienē, iepazīties ar dažādām organizācijām, dzirdēt pieredzes stāstus no vienaudžiem, kas devušies projektos uz citām valstīm un kas arī mūsu galvaspilsētā organizējuši aizraujošus projektus.

Uzzināt vairāk
2022. gada 28. novembris

Bērnu un jauniešu centrā “Rīgas Skolēnu pils” atklāta daudzveidīga un bagātīga Rīgas Skolu muzeja izstāde “Skola. Apģērbs. Laikmets”, kur reprezentēta apģērba mainība izglītības iestādēs 20. gadsimtā.

Uzzināt vairāk
2022. gada 23. novembris

Sportiskās meistarības pilnveides aktivitāšu organizēšana Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta padotības sporta izglītības iestādēm 2023. gadā.

Uzzināt vairāk
2022. gada 23. novembris

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (Departaments) izsludina pieteikšanos Departamenta padotībā esošajām izglītības iestādēm nometņu organizēšanai 2023. gadā.

Uzzināt vairāk
2022. gada 21. novembris

Ar nozīmīgu koncertu 2022. gada 30. novembrī Ziemeļrīgas kultūras apvienības VEF Kultūras pilī noslēgsies projekts “Rīgas izglītības iestāžu tautas deju kolektīvu vadītāju etnogrāfisko deju apdaru veidošanā un izmantošanā skatuvisko deju horeogrāfijās “Ozoliņ(i)s dieti gāja, Liepu veda rociņā”, kas aizsākās pandēmijas laikā, kad uz attālinātām mācībām vajadzēja pāriet arī interešu izglītībā.

Uzzināt vairāk
2022. gada 15. novembris

2022. gada 2., 3. decembrī plkst. 19.00 Nacionālās Mākslu vidusskolas Emīla Dārziņa koncertzālē (Emīla Dārziņa mūzikas skolas Kalnciema ielas korpusā).

Uzzināt vairāk
2022. gada 14. novembris

Rīgas pašvaldības izglītības iestādēs interešu izglītības programmās iesaistīti kopumā 64 105 bērni. Vairums no tiem izvēlējušies ar mākslu un sportu saistītas programmas, kā arī tā dēvēto STEM priekšmetu programmas.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit