RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2022. gada 13. janvāris

Jaunais mācību semestris sākas ar prieku un radošu darbību. Jau ilgāku laiku ir savstarpēja praktiska sadarbība starp Rīgas 28. vidusskolu un nodibinājumu Tauts palīdzības fonds – Jaunrades skolu.

Uzzināt vairāk
2022. gada 13. janvāris

Kinoteātra “Kino Bize” organizētajā Antuāna Duanela kino skolā izsludināta pieteikšanās uz diviem jauniem kino lektorijiem: astoņām lekcijām jauniešiem par dažādiem kino aspektiem un lekciju ciklu pieaugušajiem par pieciem kino vēsturē nozīmīgiem režisoriem.

Uzzināt vairāk
2022. gada 12. janvāris

Jauniešu garantijas iniciatīvas ietvaros sociālās atstumtības riska grupas jauniešiem, kas nav iesaistīti ne nodarbinātībā, ne izglītībā, ne mācībās (NEET), turpmāk būs pieejams plašāks atbalsta pasākumu klāsts, kas palīdzēs veiksmīgāk iekļauties darba vai mācību vidē.

Uzzināt vairāk
2022. gada 11. janvāris

Bērnu un jauniešu centrs “IK Auseklis” aicina bērnus un jauniešus piedalīties vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursā “Mocīša darbnīca 16”! Tēma vizuālajā mākslā ir: “Motocikla fragments” un vizuāli plastiskajā mākslā “Motocikls tricikls”.

Uzzināt vairāk
2022. gada 11. janvāris

16. janvārī plkst. 18.00 Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris (LNSO), režisors Elmārs Seņkovs un teātra apvienība ESARTE aicina jauniešus uz muzikālu izrādi pusaudžiem “Otello”. 

Uzzināt vairāk
2022. gada 11. janvāris

21., 22. un 23. janvārī notiks FoxHack Teenagers’ Baltic Online Hackathon. Pieteikties dalībai hakatonā līdz 20.janvārim ir aicināti jaunieši no 12 līdz 19 gadu vecumā, komandā vai bez tās, aizpildot anketu www.foxhub.lv. Pasākuma valoda: angļu.

Uzzināt vairāk
2022. gada 10. janvāris

“Kādas ir manas iespējas izaugsmei un mērķu sasniegšanai?” – atbildes uz šādu jautājumu saņems jaunieši domnīcu ciklā “#Manas iespējas”.

Uzzināt vairāk
2022. gada 6. janvāris

Šodien, 6. janvārī, valdība pieņēma lēmumu līdz 28. februārim pagarināt ārkārtējo situāciju valstī. Izglītības jomā saglabājas līdzšinējie nosacījumi par drošu mācību procesu (testēšana, maskas, distance, plūsmu nepārklāšanās u.c.), vienlaikus tiek paplašinātas iespējas bērniem apmeklēt interešu izglītības un sporta nodarbības, stingri ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus.

Uzzināt vairāk
2022. gada 3. janvāris

Informējam, ka Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta kompetences jomās 2022. gadā Rīgas valstspilsētas pašvaldības līdzfinansējums,

Uzzināt vairāk
2021. gada 29. decembris

2022. gada sākumā Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) mudina jauniešus un darbā ar jaunatni iesaistītos papildināt savas zināšanas un iemaņas Eiropas Savienības programmu “Erasmus+”

Uzzināt vairāk