RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2021. gada 5. maijs

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldes Sporta un interešu izglītības iestāžu nodaļa (Nodaļa) sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru (Centrs), sekojot izglītības aktualitātēm, uzsāka darbu pie ieteikumu izstrādes interešu izglītības programmu satura pilnveidei.

Uzzināt vairāk
2021. gada 30. aprīlis

No 15. aprīļa līdz 22. aprīlim Rīgas Jauno tehniķu centrā notika Rīgas atklātais bērnu un skolēnu LEGO konkurss “Kad pasaciņa ciemos nāk…9”.

Uzzināt vairāk
2021. gada 29. aprīlis

Luminor banka aicina studentus un nesenus absolventus līdz šī gada 7. maijam pieteikties apmaksātai vasaras prakses programmai Jungle 2021.

Uzzināt vairāk
2021. gada 28. aprīlis

Šovasar “Laboratorium Zinātnes skola” organizē vasaras zinātnisko dienas nometni 5 darba dienu garumā “Jauno Zinātnieku Akadēmija 2021”.

Uzzināt vairāk
2021. gada 28. aprīlis

27. aprīlī Rīgas domes Pilsētas īpašuma komiteja nolēma pieņemt dāvinājumu no Kārļa Bogustova un skeitbordista Madara Apses skeitbordam paredzētus vides objektus, kurus izvietos Jaņa Rozentāla laukumā pie Latvijas Nacionālā mākslas muzeja (LNMM).

Uzzināt vairāk
2021. gada 27. aprīlis

Lai palīdzētu jauniešiem pārvarēt Covid-19 pandēmijas radītās sekas, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) īsteno Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) un JSPA izstrādātu īpašu atbalsta programmu Latvijas pašvaldībām un nevalstiskajām organizācijām, kas strādā ar jauniešiem.

Uzzināt vairāk
2021. gada 27. aprīlis

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina skolēnu pašpārvalžu sadarbības projektu konkursu, kurā aicināti piedalīties Rīgas skolēnu pašpārvalžu pārstāvji.

Uzzināt vairāk
2021. gada 26. aprīlis

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina jauniešu iniciatīvu konkursu, kurā aicināti piedalīties Rīgas jaunieši un jauniešu grupas vecumā no 13 līdz 20 gadiem.

Uzzināt vairāk
2021. gada 23. aprīlis

Saskaņā ar valstī noteiktajiem epidemioloģiskās drošības pasākumiem, lai neradītu cilvēku vienkopus pulcēšanos, esam atteikušies no tradicionālā talkas formāta un saplānojuši tās norisi laikā no 10. līdz 14. maijam.

Uzzināt vairāk
2021. gada 19. aprīlis

Rīgas Jauno tehniķu centra Dabaszinību skola īsteno brīvprātīgā darba projektu “Zaļie pirkstiņi”. Projekts tiek finansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmā.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit