Jaunumi

2019. gada 16. jūlijs

Latvijas komanda 50. starptautisko fizikas olimpiādi ir noslēgusi ar līdz šim augstāko rezultātu. Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas skolēni ir izcīnījuši sudraba un trīs bronzas medaļas, kā arī saņēmuši atzinības rakstu.

Uzzināt vairāk
2019. gada 11. jūlijs

Līdz 2019. gada 23. augustam PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” turpina uzņemšanu dienas nodaļā, piedāvājot jauniešiem iegūt profesionālo vidējo izglītību.

Uzzināt vairāk
2019. gada 3. jūlijs

Saulgriežu noskaņās 18.jūnijā Krišjāņa Barona muzejā noritēja projekta “Mūsu tautasdziesmas MEMĒS” dalībnieku pirmā tikšanās. Klātesošie pārrunāja projekta aktivitātes un organizatoriskos jautājumus, vienlaikus novērtējot guvumu, ko šāds notikums jauniešiem dos – ar projekta palīdzību skolēni tuvāk iepazīs savas un citu tautu kultūras mantojumu, saskatot kopīgo un sev aktuālo. 

Uzzināt vairāk
2019. gada 26. jūnijs

Ar projekta PuMPuRS atbalstu, līdz 2019. gada aprīlim, atbalstu priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas risku samazināšanai saņēmuši jau vairāk nekā 16 000* skolēnu visā Latvijā. Projekta atbalstu var saņemt vispārējās izglītības iestāžu skolēni no 5. līdz 12. klasei, kā arī profesionālās izglītības iestāžu audzēkņi no 1. līdz 4. kursam (arī audzēkņi vispārējās izglītības iestādēs, kuras īsteno profesionālās izglītības programmu).

Uzzināt vairāk
2019. gada 20. jūnijs

Rīgas Mūzikas vidusskola aicina apgūt pamatizglītību profesionāli orientētā mūzikas programmā un pamatizglītības programmā. Turpinās skolēnu uzņemšana 1.klasē. Skolas audzēkņi apgūst visus pamatizglītības mācību priekšmetus un papildus individuāli instrumentu spēli.

Uzzināt vairāk
2019. gada 19. jūnijs

Balvu par skolēnu labākajiem sasniegumiem mācību olimpiādēs un konferencēs piešķirs Daugavpils Krievu vidusskolai - licejam, RTU Inženierzinātņu vidusskolai un Rīgas Valsts 1. ģimnāzijai, aģentūrai LETA sacīja Ata Kronvalda fonda izpilddirektore Liene Liepiņa.

Uzzināt vairāk
2019. gada 19. jūnijs

Izvēle starp saldumiem katru dienu vai vienas noteiktas rotaļlietas pirkumu konkrētā laika periodā – tie ir pirmie, bet ļoti nozīmīgie bērna mēģinājumi saplānot savu personīgo budžetu. Un gluži tāpat, kā visu citu, arī mācību par naudu un tās plānošanu bērni apgūst pakāpeniski, soli pa solim. Tāpēc Swedbank Finanšu institūts dalās padomos, kā vienkāršā un saprotamā veidā bērnam palīdzēt apgūt naudas vērtību un iemācīties ar to rīkoties. Izvēlieties vienu aspektu, palīdziet to apgūt un tad pārejiet uz nākamo līmeni. Noteikti atcerieties uzslavēt bērnu par viņa mazajām uzvarām ceļā uz patstāvību, rīkojoties ar naudu!

Uzzināt vairāk
2019. gada 18. jūnijs

No 2019. gada februāra Rīgas Imantas vidusskola iesaistījusies Pasaules kultūras mantojuma pilsētu organizācijas (OWHC) Centrālās un Austrumeiropas reģiona vidusskolu sadarbības projektā ‘’Mūsu vēstures spogulis ir pasaules kultūras mantojuma pilsētās’’, kurā piedalījās Rīgas Imantas vidusskolas skolēni Evija, Edijs, Kitija, Kristīne un Kristians.

Uzzināt vairāk
2019. gada 18. jūnijs

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs (RIIMC) jūlijā piedāvā rīdziniekiem apgūt angļu valodu A1 līmenī bez priekšzināšanām. Nodarbību sākums plānots 2. jūlijā.

Uzzināt vairāk
2019. gada 11. jūnijs

Ir noslēdzies vēl viens Rīgas 18. vakara (maiņu) vidusskolas Erasmus+ KA219 projekts ”Art and ICT against bullying and cyberbullying".

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit