RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2023. gada 2. jūnijs

Bērnu un jauniešu centra “Rīgas Skolēnu pils” fotopulciņa četri audzēkņi ar savu darbu kopējo kolekciju piedalījās XXI starptautiskajā bērnu un jauniešu žurnālistikas konkursā – festivālā “Preses pavasaris Dņepras krastos” un ieguva 3. vietu.

Uzzināt vairāk
2023. gada 1. jūnijs

2023. gada 25. maijā Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā tika atklāts tradicionālais Rīgas interešu izglītības iestāžu vizuālās mākslas konkurss - izstāde "Skaistākās ausis un astes".

Uzzināt vairāk
2023. gada 30. maijs

Lai gan priekšā ilgi gaidītā vasara, Tehniskās jaunrades nams "Annas 2" jau šobrīd aicina domāt par dalību vizuālās mākslas konkursā “Dāvana Rīgai. Kolāža”. Brīvlaikā ir iespēja smelties idejas un inspirēties skaistajos vasaras notikumos.

Uzzināt vairāk
2023. gada 24. maijs

Ja Tev jau ir 10 gadi un gribi iegūt velosipēda vadītāja apliecību, piesakies Jaunā velovadītāja skolas bezmaksas mācībām projektā "Drošais ātrritenis 2023" no 5. līdz 16. jūnijam.

Uzzināt vairāk
2023. gada 23. maijs

Rīgas Latviešu biedrība un Latvijas Bērnu fonds aicina uz konkursa ‘’Talants Latvijai’’ 31. sezonas noslēguma koncertu un laureātu apbalvošanu 28. maijā plkst.14.00 Rīgas Latviešu biedrības Zelta zālē.

Uzzināt vairāk
2023. gada 18. maijs

2023. gada 18. maijā plkst. 18.00 Bērnu un jauniešu centra “IK Auseklis” (Silciema iela 3) lielajā zālē izskanēs “Pavasara koncerts”, 

Uzzināt vairāk
2023. gada 17. maijs

Ar mērķi veicināt bērnu un jauniešu interesi iepazīt Rīgu, tās infrastruktūru un mākslas darbību tajā un radīt interesi par Rīgas parku daudzveidību un tajos notiekošo, Rīgas Jauno tehniķu centrs organizēja Rīgas atklāto bērnu un jauniešu foto konkursu - izstādi „Rīgas jaunā elpa – dzīvība parkā”.

Uzzināt vairāk
2023. gada 12. maijs

Tehniskās jaunrades nama  animācijas studijas un mūzikas laboratorijas audzēkņi kopīgiem spēkiem ir radījuši animācijas filmiņu "Re, kāda Rīga".

Uzzināt vairāk
2023. gada 9. maijs

9. maijā Bērnu un jauniešu centra “IK Auseklis” telpās, Silciema ielā 3, Rīgā, plkst. 14.00 notiks Latvijas skolēnu sacensības trases automodelismā iesācējiem, kuras varēs vērot arī tiešraidē.

Uzzināt vairāk
2023. gada 8. maijs

Kinoteātris “Kino Bize” ar EEZ un Norvēģijas grantu atbalstu šajā pavasarī turpina kino izglītības programmu “Pēcstundas” un kopā ar norvēģu sadarbības partneriem dodas izbraukumos uz 24 Latvijas skolām, lai sniegtu bezmaksas kinoveidošanas meistardarbnīcas pamatskolēniem.

Uzzināt vairāk