Jaunumi

2019. gada 10. decembris

Iestājoties gada tumšākajam laikam un rūpējoties par ugunsdrošību svētku gaidīšanas laikā, Bērnu un jauniešu centrs “Daugmale” aicināja Rīgas skolu 4. klašu skolēnus piedalīties konkursā “Pieskati uguni!” Konkurss noritēja 3 kārtās: 2 pusfināli 26. un 28. novembrī un fināls 4. decembrī.

Uzzināt vairāk
2019. gada 9. decembris

Šonedēļ no 11. līdz 14. decembrim Rīgā norisināsies jau par labu tradīciju kļuvušais festivāls “Riga Symphony”, kas šogad pulcēs talantīgus jauniešus no vairāk nekā divdesmit valstīm:  Anglijas, Īrijas, ASV, Turcijas, Igaunijas, Lietuvas, Vācijas, Spānijas, Polijas, Francijas, Bahreinas, Itālijas, Krievijas, Ukrainas, Gruzijas, Armēnijas, Azerbaidžānas, Moldovas, Kazahstānas un, protams, Latvijas.

Uzzināt vairāk
2019. gada 6. decembris

Rīgas Latviešu biedrība laipni ielūdz uz konkursa – koncertcikla Talants Latvijai 29. sezonas atklāšanas koncertu Verba Novum / Jaunie vārdi / Rīgas Latviešu biedrības Lielajā zālē 2019. gada 15. decembrī plkst. 15.00.

Uzzināt vairāk
2019. gada 2. decembris

7.decembrī plkst. 12.00 Bērnu un jauniešu centrs "Laimīte" (Sarkandaugavas ielā 24) aicina bērnus, jauniešus, vecākus, vecvecākus, radus un draugus uz pasākumu, kura tēma ir “Tas, kas piestāv decembrim”. Kas ir tas, kas piestāv? Sals, balts sniegs, labs noskaņojums, silti cimdi un siltas kājas, smaržīgas piparkūkas, sirdi iepriecinošas sarunas, jaukas tikšanās, kopā darīšana un būšana, gatavošanās Ziemassvētkiem?

Uzzināt vairāk
2019. gada 28. novembris

No 23. novembra līdz 1. decembrim Rīgā RTU un “Mazajā ģildē” norisinās 16. Latvijas bērnu un jauniešu vokālistu konkurss “Putnu bērni”. Konkurss īpašs ar to, ka konkursa dalībnieki dzied akustiski, neizmantojot skaņu pastiprinošu aparatūru, izpildot obligāto un izvēles repertuāru četrās vecuma grupās no 6 līdz 17 gadu vecumam, akadēmiskajā un estrādes kategorijā. 

Uzzināt vairāk
2019. gada 26. novembris

Dejotājs Jegors Gordejevs (bboy Ego) izveidoja jaunu dejas video „Es tevi iekustināšu” (Imagine and play). Autoram galvenā doma bija atrast saikni starp ielu deju un klasisko deju unn parādīt, ka breika dejas kustības var būt skaistas un graciozas, tāpat kā klasiskās dejas kustības. Arī Rīga ir iedvesmes avots darbam, jo pilsēta, kurā tu dzīvo, var pamodināt un īstenot tavas fantāzijas.

Uzzināt vairāk
2019. gada 22. novembris

21. novembrī Latvijas Universitātes Akadēmiskā centra Zinātņu mājā tika pasniegtas Gada balvas Rīgas labākajiem interešu izglītības pedagogiem, audzēkņiem un kolektīviem. Balvu par mūža ieguldījumu 2019. gadā saņēma Bērnu un jauniešu centra “Rīgas Skolēnu pils” šaušanas pulciņa skolotājs Juris Gabranovs.

Uzzināt vairāk
2019. gada 20. novembris

Ceturtdien, 21. novembrī, plkst. 16.00 Latvijas Universitātes Akadēmiskā centra Zinātņu mājā (Jelgavas iela 3) pasniegs balvas Rīgas 2019. gada labākajiem interešu izglītības pedagogiem, audzēkņiem un kolektīviem, kā arī suminās un sveiks balvas ieguvēju par mūža ieguldījumu interešu izglītībā. Pašvaldības apbalvojumus pasniegs Rīgas domes un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta (RD IKSD) vadība.

Uzzināt vairāk
2019. gada 15. novembris

Rīgas 19. vidusskolas Balss attīstības studijai “Kantilēna” augsti sasniegumi II starptautiskajā festivālā - konkursā "Europestage Mockow 2019”, kas risinājās no 1. līdz 6. novembrim. Tajā piedalījās Latvijas, Krievijas un Igaunijas ansambļi un solisti. Mūsu iestādes interešu izglītības audzēkņi veiksmīgi uzstājās un ieguva  godalgotas vietas.

Uzzināt vairāk
2019. gada 14. novembris

Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departaments šī gada 6. un 7. novembrī organizēja pieredzes apmaiņas braucienu Rīgas interešu izglītības iestāžu direktoru vietniekiem.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit