Jaunumi

2020. gada 28. janvāris

Tehniskās jaunrades nama “Annas 2” ikgadējā audzēkņu darbu izstāde šogad būs apskatāma no 4. līdz 27. februārim Mencendorfa namā, Grēcinieku ielā 18. Šogad izstādei dots nosaukums “Anna Brīnumzemē”, atsaucoties uz Luisa Kerola literāro darbu “Alises piedzīvojumi Brīnumzemē”. Izstādes atklāšana notiks 4. februārī plkst. 16.00 ar īpašu notikumu - Vizuālā teātra laboratorijas audzēkņu performanci.

Uzzināt vairāk
2020. gada 22. janvāris

Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolā, 1. stāva izstāžu zālē, Graudu ielā 59,  no 15. janvāra līdz 14. aprīlim ir apskatāmas audzēkņu darbu improvizācijas, iedvesmojoties no Roma Bēma darbiem.

Uzzināt vairāk
2020. gada 21. janvāris

VSIA "Latvijas Koncerti" aicina mūzikas skolu un mūzikas vidusskolu stīgu instrumentu, pūšaminstrumentu  un sitaminstrumentu audzēkņus piedalīties atlases konkursā, lai kļūtu par daļu no Latvijas Simtgades jauniešu simfoniskā orķestra sastāva. Orķestris spēlēs diriģenta Aināra Rubiķa vadībā 31. jūlijā Dzintaru koncertzālē kopā ar pasaulslaveniem, Latvijā dzimušiem mūziķiem. 

Uzzināt vairāk
2020. gada 21. janvāris

Šī gada 15. un 16. februārī Tehniskās jaunrades nams “Annas 2” viesosies Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu centrā, lai piedalītos Urbānās kultūras un eSporta festivālā “Hypertown” ar TJN “Annas 2” Radošo garāžu.

Uzzināt vairāk
2020. gada 20. janvāris

Šogad populārais jauno izpildītāju konkurss “Nāc sadziedāt” 7. martā norisināsies Rīgas Stradiņa universitātes aulā (Pārdaugavā, Dzirciema ielā 16). Pieteikties dalībai konkursā var līdz 20. februārim.

Uzzināt vairāk
2020. gada 15. janvāris

Tehniskās jaunrades namā “Annas 2” no 22. janvāra sāksies Adobe Illustrator kurss, kur 10 nodarbību laikā dalībnieki apgūs ikonu un logotipu izstrādi, veidos plakātus un savu ilustrāciju portfolio. Kursa noslēgumā dalībnieki iegūs sertifikātu, kas atbilst vienam augstskolas kredītpunktam. Kurss paredzēts jauniešiem vecumā no 18 līdz 25 gadiem.

Uzzināt vairāk
2020. gada 13. janvāris

2020. gada 14. un 15. jūnijā plkst. 17.00 VEF Kultūras pilī, lielajā zālē, Ropažu ielā 2, notiks Latvijas novadu bērnu deju kolektīvu koncertu cikls “Ar sirdi dejā un svētkos”, kurā divos saturiski atšķirīgos koncertos piedalīsies un Latvijas Skolu jaunatnes deju svētku virsvadītāju dejas izdejos Latvijas novadu bērnu deju kolektīvi, kuriem ir bijusi vai pašreiz ir mākslinieciskā saikne ar deju svētku virsvadītājiem. 

Uzzināt vairāk
2020. gada 10. janvāris

Pateicoties jauniešu interesei un labajām atsauksmēm, pagājušā gada septembrī izveidotā Antuāna Duanela kino skola jauniešiem uzsāk otru kino lekciju ciklu. 

Uzzināt vairāk
2020. gada 9. janvāris

Ar patiesu prieku un lepnumu uzņēmām ziņu, ka mūsu – Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” sporta tūrisma pulciņa skolotāja Inga Liepiņa kopā ar sportisti Santu Vilku ir sarakstījušas grāmatu „Kāpšanas sports. Teorija un prakse”.

Uzzināt vairāk
2020. gada 9. janvāris

No 2019. gada 26. līdz 30. decembrim Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” koris “Accolada” un koklētāju ansamblis „Austriņa” piedalījās V ikgadējā starptautiskajā mākslas festivālā - konkursā „Ziemassvētku kaleidoskops” Maskavā, Krievijā, reprezentējot Latviju un Latvijas kora dziedāšanas un tautas instrumenta - kokles - spēlēšanas tradīcijas un kvalitāti. 

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit