RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2023. gada 24. marts

6. un 7. maijā jau 19. reizi norisināsies ikgadējā Valkas (Latvija) un Valgas (Igaunija) dvīņu pilsētas tradīcija – Lielais labdarības Robežtirgus.

Uzzināt vairāk
2023. gada 24. marts

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu biedrībām un nodibinājumiem par līdzfinansējumu brīvā laika aktivitāšu organizēšanai bērniem un jauniešiem 2022./2023. mācību gada vasaras brīvlaikā.

Uzzināt vairāk
2023. gada 20. marts

Ceturtdien, 20. aprīlī, no plkst. 17.00 līdz 20.00 Rīgas jauniešu centrā "Kaņieris", Kaņiera ielā 15, 2. stāvā, 13-30 gadīgus jauniešus aicina piedalīties "Stāstu vakarā". 

Uzzināt vairāk
2023. gada 20. marts

Piesakies MooMood Video creator studio kino un aktiermeistarības nodarbībām un 10 nodarbību laikā iegūsti zināšanas par visiem filmu veidošanas posmiem, lai kursa beigās piedzīvotu savas filmas pirmizrādi. Kursi notiks Rīgā, Matīsa ielā 8.

Uzzināt vairāk
2023. gada 18. marts

Martā Caritas Jauniešu centrs trīs reizes nedēļā piedāvā dažāda veida aktivitātes Rīgas un Ukrainas jauniešiem. Visas nodarbības ir bez maksas. 

Uzzināt vairāk
2023. gada 17. marts

Konkursa “Līdzfinansējuma piešķiršanas kārtība Rīgas valstspilsētas pašvaldībai nozīmīgu sporta, aktīvās atpūtas un darba ar jaunatni pasākumu īstenošanai Rīgā” mērķis ir piešķirt finanšu līdzekļus pašvaldībai nozīmīgu, 

Uzzināt vairāk
2023. gada 15. marts

Ja jūs interesē rokdarbi un vēlaties pilnveidot savas prasmes, jums ir lieliska iespēja iemācīties izgatavot skaistas un noderīgas lietas no filca, piemēram, dekoratīvus ēdienus vai pūkainus dzīvnieciņus.

Uzzināt vairāk
2023. gada 10. marts

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (IKSD) izsludina konkursu Rīgas valstspilsētas pašvaldības iestādēm līdzfinansējuma saņemšanai dalībai Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) programmā

Uzzināt vairāk
2023. gada 8. marts

16. un 17. martā Rīgas Mākslas un mediju tehnikumā tiek rīkota Jauniešu mediju konference un satura ideju hakatons. Programmā paredzētas lekcijas, diskusijas, meistarklases, kā arī iespēja satikt mediju pārstāvjus un uzzināt plašāku informāciju par karjeras iespējām attiecīgajā jomā

Uzzināt vairāk
2023. gada 6. marts

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) 2023. gada martā jauniešiem un darbā ar jaunatni iesaistītajiem piedāvā daudzveidīgas iespējas: pavasara pieteikšanos Eiropas iepazīšanas iniciatīvai “DiscoverEU”, piedalīties projektu konkursos, vebināros, 

Uzzināt vairāk