Aicina piedalīties Jaunatnes organizāciju forumā

Trešdien, 22. novembrī, no plkst. 10.00 līdz 16.30 norisināsies Jaunatnes organizāciju forums, kuru, ar mērķi noskaidrot Rīgas jaunatnes organizāciju priekšlikumus topošajam Rīgas jaunatnes politikas plānam 2024.-2028. gadam, rīko Rīgas valstspilsētas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Pasākuma laikā paredzēts noskaidrot izaicinājums, ar kuriem saskaras jaunieši un jaunatnes organizācijas, kā arī apkopot priekšlikumus un viedokļus par nepieciešamajām pārmaiņām pilsētā. Līdztekus tam plānots identificēt veiksmīgi strādājošos risinājumus jaunatnes jomā, kas saglabājami nākamajā plānošanas periodā.

Rīgas jaunatnes organizāciju pārstāvji aicināti reģistrēties dalībai pasākumā šeit: ej.uz/registracija_NVOforums. Ņemot vērā, ka dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots, aicinām no vienas organizācijas pieteikties ne vairāk kā 3 pārstāvjiem.

Foruma laikā pētnieks Gints Klāsons prezentēs šoruden veiktās Rīgas jauniešu aptaujas rezultātus, bet pašvaldības un valsts iestāžu pārstāvji iezīmēs jaunatnes jomas attīstības tendences. Savukārt pasākuma turpinājumā dalībnieki varēs piedalīties vienā no trim tematiskajām darba grupām, kurās izdiskutēt viņiem nozīmīgus problēmjautājumus.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Annu Paulu Veidemani, rakstot uz anna.veidemane@riga.lv.