Gaidāma fotoorientēšanās spēle "Torņkalna pērles"

Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrā "Altona" gaidāma fotoorientēšanās spēle "Torņkalna pērles".

Bērniem un jauniešiem 2021. gada 7. oktobrī būs iespēja aizraujošā un interesantā veidā iepazīt Torņkalna vides un kultūras pērles. Sacensībās piedalīsies Rīgas pilsētas izglītības iestāžu 5. -12. klašu skolēni un 1. -4. klašu skolēnu un viņu vecāku veidotas komandas 4 (četru) cilvēku sastāvā. Dalībai sacensībās no katras iestādes var pieteikt 4 - 5 komandas.

Komandas ieradīsies Pārdaugavas BJC "Altona" plkst. 14.45, piereģistrēs fotoaparātu vai telefonu, ar kuru tiks veikti uzdevumi. Aizlīmētā aploksnē komandas saņems fotoorientēšanās maršruta karti un uzdevumus. Komandām starts tiks dots plkst. 15.00 pa izplānoto maršrutu, veiks uzdevumus: fotogrāfēs, meklēs objektus, atbildes uz jautājumiem un līdz plkst. 17.00 atgriezīsies Pārdaugavas BJC "Altona". Komandu sniegumu vērtēs Pārdaugavas BJC "Altona" izveidota un apstiprināta žūrija.

Sacensību rezultātu paziņošana notiks 2021. gada 7. oktobrī plkst. 18.00 Pārdaugavas BJC "Altona" zālē. Informācija par sacensību rezultātiem 2021. gada 11. oktobrī tiks publicēta interneta vietnē https://izglitiba.riga.lvwww.intereses.lv un www.altona.riga.lv.

Nāciet un iepazīstiet Torņkalnu!