Mana nākotne

Mana nākotne

Mana nākotne! Ar šādu devīzi prātos, Rīgas Austrumu vidusskolas 9. un 12. klašu skolēni 28. februārī apmeklēja izstādi „Skola 2020” kā vienu no karjeras attīstības atbalsta pasākumiem projekta „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

„Izstādē “Skola 2020” piedalījās gandrīz visas Latvijas valsts un privātās augstskolas, tādēļ šī bija lieliska iespēja topošajiem studentiem vienkopus satikt augstskolu mācībspēkus, studentus un aci pret aci noskaidrot visu interesējošo. Skolēniem tika sniegta iespēja vienuviet iegūt visaptverošu un kvalitatīvu informāciju par tālākas izglītības iespējām gan Latvijā, gan ārvalstīs. Arī tie, kuri vēlas studēt ārzemēs, varēja iztaujāt ārvalstu skolu pārstāvjus un konsultantus.

Vecāko klašu skolēniem šobrīd ir aktuāla tālākās izglītības, profesijas vai mācību iestādes izvēle. šajā izstādē jaunieši ieguva informāciju par izglītības programmām, uzņemšanas noteikumiem, budžeta vietām, stipendijām, studiju apmaiņas un prakses iespējām, kā arī daudzveidīgām ārpusstudiju aktivitātēm. Izstādē tika nodrošināta visaptveroša un plaša programma, kas sevī ietvēra dažādas nodarbības, izglītības iestāžu prezentācijas uz brīvās skatuves. Lieliska iespēja skolēniem tika sniegta, apmeklējot arī karjeras konsultantu sarunas telpu.

"Skolēni ieguva sev nepieciešamo informāciju, izbaudīja fantastisko, zinātkāro atmosfēru un paplašināja savu redzesloku", saka skolas pedagogi.

 

Kontaktinformācija:

Rīgas Austrumu vidusskolas direktora vietniece izglītības jomā

Ilze Sondore-Drukaļska

ravs@riga.lv