Foto

Rīgā notiks starptautiska cirka pedagoģijas konference

10. un 11. maijā Rīgas cirks aicina pievienoties Rīgas starptautiskajai cirka pedagoģijas konferencei, kas norisināsies Zeļļu ielā 25. Kopā domāsim par mākslas izglītības daudzveidības veicināšanu, un šī būtu lieliska iespēja satikties!

  • Mazliet par mūsu vīziju izglītības kontekstā

Konference kā vietrade - vietas radīšana tagadnes refleksijām un nākotnes vīzijām – tāds ir 2022. gada izglītības konferences “RIGA ICCE” vadmotīvs. Konference iecerēta kā telpa, kur iedvesmas runās, savstarpējās diskusijās un praktiskajās meistarklasēs radīt kopīgu, un tajā pašā laikā individuālu vīziju par cirka pedagoģiju. Vēlamies akcentēt jautājumu par cirka mākslu kā daļu no mākslas izglītības kopuma, un tai skaitā veicināt cirka sinerģiju ar radniecīgiem skatuves mākslas žanriem – deju un teātri.

Plašāk par konferences vadmotīviem un vīziju: ŠEIT

  • Konferences programma

Šī gada konferences programmā paredzēts akcentēt trīs tēmu lokus: māksliniecisko domāšanu izglītībā, iekļaujošu pieeju, kā arī ķermeņa pratību. Esam aicinājuši kolēģus no Latvijas, Igaunijas, ASV, Zviedrijas, Somijas, UK dalīties savā pieredzē, lai īpaši Baltijas kontekstā veicinātu sarunu par cirka mākslas un plašākā mērogā - mākslas izglītības jautājumiem.

Konferences darba valoda ir pamatā angļu, un konferences iedvesmas runas tiks tulkotas latviešu un zīmju valodā. Ja nav iespējas tikt klātienē, tad būs iespējams pievienoties FB tiešraidēm attālināti, kā arī piedalīties Zoom meistarklasēs un neformālajās diskusijās. 

Konferences programma un reģistrācijas anketa pieejama: ŠEIT, kā arī aktuālā informācija par norisi būs pieejama FB pasākumā: ŠEIT