Foto

Skolēnu pašpārvaldes aicina uz tiešsaistes konferenci

Aicinām pieteikties skolēnu pašpārvalžu konferencei “Pašpārvalde skolā: pieredze un iespējas”, kas šogad norisināsies tiešsaistē 8. decembrī no plkst. 15.00 līdz plkst. 18.00!

Aicinām pieteikties Rīgas skolēnus, pašpārvalžu konsultantus un administrācijas pārstāvjus ŠEIT līdz 7. decembrim. Tā kā konferencē ir ierobežots dalībnieku skaits, no vienas izglītības iestādes var pieteikties ne vairāk kā 3 (trīs) pārstāvji.

Konference nodrošinās tās dalībniekiem iespēju dalīties savos izaicinājumos, pieredzē un idejās. Tās laikā varēs klausīties vērtīgas prezentācijās, uzzināt vairāk par pašpārvalžu iespējām saņemt finansējumu savu ideju īstenošanai un dzirdēt pieredzes stāstu, kā arī darboties interesantās darba grupās.

Dalībnieki tiek aicināti pieteikties kādā no darba grupām, kas dažādos veidos diskutēs par iespējām, izaicinājumiem, nepieciešamo atbalstu un uzlabojumu konferences tēmā.

Darba grupas:

  • Ko pašpārvalde var darīt, lai atbalstītu skolniekus pandēmijas laikā un pēc tās, lai uzlabotu jauniešu mentālo veselību?
  • Kā veidot iekļaujošu un drošu vidi skolā? Daudzveidība.
  • Kādas līdzdalības aktivitātes jauniešiem pieejamas? Kā pašpārvalde var atbalstīt līdzdalības aktivitātes? Kā veicināt lielāku jauniešu aktivitāti un iesaisti?
  • Starpskolu sadarbība, sadarbība ar NVO un uzņēmumiem. Kas ir sadarbība un kāpēc tā ir svarīga?
  • Stratēģiska domāšana. Kā atbalstīt pašpārvaldes pilnvērtīgu iesaisti lēmumu pieņemšanā skolā?

Pilna konferences programma ir apskatāma ŠEIT.

Dalīsimies idejās un darbosimies kopā! Jautājumu, neskaidrību, ierosinājumu gadījumā aicinām vērsties pie jaunatnes darbinieces darbā ar skolēnu pašpārvaldēm Veronikas Saulītes, vsaulite@edu.riga.lv.