Tēvu diena Rīgas 258. pirmsskolas izglītības iestādē

Draudzīgā atmosfērā aizvadīta Tēvu diena Rīgas 258. pirmsskolas izglītības iestādē.

Sagaidot ģimenes iestādes teritorijā, sporta un mūzikas skolotājas piedāvāja maziem un lieliem izvingrināt muskuļus, lai būtu enerģija visai dienai. Mammas, tēti, omītes, opīši un, protams, bērni labprāt piedalījās riepu ripināšanā, ķerras vizināšanā, lielās futbolbumbas piepumpēšanā, smagumu celšanā un fotografēšanā ar balvām – ūsām uz kociņa – , ko sarūpēja grupas skolotājas.

Priecēja tas, ka tieši Tēvu dienā bērnus uz bērnudārzu atveda tēvi. Pēc vecāku atsauksmēm, pasākums sagādāja prieku gan lielajiem, gan mazajiem. Ar šo pasākumu tika popularizēta vīriešu loma bērnu audzināšanā, kā arī sekmēts aktīvs un veselīgs dzīvesveids.

Turpinot Ekoskolas gada tēmu “Transports”, darbinieku un bērnu ģimenes Tēvu dienā 12. septembrī devās laivu braucienā pa Gauju. Visaktīvākie un visstiprākie dalībnieki bija tēvi. Draudzīgi un aktīvi pavadot svētdienu brīvā dabā, tika ievēroti vairāki Ekoskolas principi:

  *   veselīgs dzīvesveids – fiziskās aktivitātes svaigā gaisā;

  *   veselīgs uzturs – pašgatavotu un veģetāru ēdienu lietošana piknika vietā;

  *   atkritumu samazināšana – “Ko atnesi, to aiznesi”  – neviens iepakojums netika atstāts piknika vietā, kā arī netika lietoti vienreizēji trauki;

  *   ekoloģisks transporta veids – airu laivas.

Tēvu dienas organizēšana un pavadīšana visiem sagādāja gandarījumu un stipra pleca sajūtu, turklāt bez vīriešiem šī diena nebūtu tik brīnišķīga un droša. Paldies mūsu tētiem!

Sirsnībā – Rīgas 258. pirmsskolas izglītības iestādes kolektīvs ar vadītāju Nataļju Žovņerčuku.

Galerijas