RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2021. gada 13. oktobris

Šoruden 122 Latvijas skolās, saņemot līdz 1000 eiro finansējumu, īstenos skolas “Labbūtības ceļakarti” – psihoemocionālās labsajūtas celšanas plānu. 

Uzzināt vairāk
2021. gada 12. oktobris

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina Latvijas jauniešus vecumā no 18 līdz 20 gadiem, piedalīties Eiropas Savienības (ES) iniciatīvā “DiscoverEU”, kas ik gadu pilngadību sasniegušiem eiropiešiem sniedz iespēju bez maksas ceļot pa Eiropu, palīdzot izprast Eiropas daudzveidību, iepazīt Eiropas kultūras bagātību un iegūt jaunus draugus.

Uzzināt vairāk
2021. gada 8. oktobris

Pirmdien, 11. oktobrī, plkst. 19.00 "Karjeras nedēļa 2021" diskusijā vecākiem aktualizēs, vai tehnoloģijas ģimenē ir draugs vai ienaidnieks, savukārt otrdien, 12. oktobrī, plkst. 14.00 jaunieši uzklausīs profesionāļu pieredzes un iedvesmas stāstus "Kā es nokļuvu IKT nozarē?"

Uzzināt vairāk
2021. gada 8. oktobris

Šī gada 1. oktobrī norisinājās ES Programmēšanas nedēļas hakatona fināls, kurā piedalījās 16 vidusskolēni, pārstāvot Rīgas, Dobeles un Mārupes skolas. Jaunieši 12 stundu laikā pielāgoja pirmajā hakatona kārtā izveidotos digitālos risinājumus, lai tie būtu ērti izmantojami plašākai auditorijai, tai skaitā cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Uzzināt vairāk
2021. gada 1. oktobris

Jauniešu mobilitāti veicinošās kampaņas “Time to Move” ietvaros Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) un Eiropas jaunatnes informācijas tīkls “Eurodesk” aicina jauniešus oktobrī apmeklēt vairāk nekā 15 pasākumus Latvijas reģionos, kā arī piedalīties aizraujošā tiešsaistes izlaušanās spēlē “Adventures in Berlin”.

Uzzināt vairāk
2021. gada 1. oktobris

Bērnu iemīļotā detektīvseriāla “Emī un Rū” trešā sezona sagādājusi ne tikvien kaudzi aizraujošu piedzīvojumu, bet arī jaunu dziesmu, kas jau paspējusi iekarot mazo skatītāju sirdis. Dziesma “Nočiepšu mākonim sudraba malu” ir sezonas jaunā tēla – mantkārīgā un ne visai veiksmīgā lietussargu biznesmeņa Mistera Boliņa – himna. Mistera Boliņa lomā iejuties un dziesmu izpilda aktieris Artis Robežnieks.

Uzzināt vairāk
2021. gada 30. septembris

Piektdien, 1. oktobrī, pulksten 18.00 bārā "Aleponija" notiks Lotes Vilmas Vītiņas grāmatas "Ūdenstornis" atvēršana.

Uzzināt vairāk
2021. gada 24. septembris

2021. gada oktobrī darbā ar jaunatni iesaistītajiem, organizācijām un pašvaldībām būs pieejamas projektu darbnīcas, kā arī iespēja piedalīties starptautiskā konferencē par jaunatnes jomas aktualitātēm. Savukārt jaunieši ir aicināti piedalīties “Eurodesk” kampaņas “Time to Move” konkursos. Pasākumi ir bezmaksas, dalībai tajos nepieciešams iepriekš reģistrēties.

Uzzināt vairāk
2021. gada 22. septembris

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina dažāda vecuma skolēnus 24. septembrī piedalīties Zinātnieku naktī. Epidemioloģisko apstākļu dēļ šogad pasākums notiks tiešsaistē un dienas pirmajā pusē, dodot iespēju dažāda vecuma skolēniem ieskatīties aizraujošajā ķīmijas pasaulē.

Uzzināt vairāk
2021. gada 21. septembris

Valsts izglītības satura centrs (VISC) sadarbībā ar biedrību "Pašpārvalžu atbalstam" aicina skolēnu pašpārvalžu dalībniekus, viņu konsultantus, kā arī administrācijas pārstāvjus un ikvienu interesentu pievienoties reģionālajiem tiešsaistes semināriem, kas norisināsies laika posmā no 28. septembra līdz 6. oktobrim, lai palīdzētu skolēnu pašpārvaldēm atsākt savu darbību, sniegt informāciju par pieejamiem resursiem, atbalsta pasākumiem un dot iespēju iedvesmoties vienam no otra.

Uzzināt vairāk