RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2020. gada 2. jūlijs

Biedrība “Dzīve bez glutēna” aicina skolēnus piedalīties aizraujošā un izzinošā spēlē “Apkārt pasaulei ar Žilu Vernu”, kura notiks 2020. gada 11. jūlijā ainaviskajā Dauderu muzeja teritorija. Dalība pasākumā ir bez maksas.

Uzzināt vairāk
2020. gada 30. jūnijs

Šī gada 13. augustā Rīgas jauniešu centrs "Kaņieris" rīko pasākumu “Sadarbības veicināšana darbā ar jauniešiem”, kurā jaunieši varēs piedalīties trīs dažādās meistarklasēs par jaunatnes nevalstisko organizāciju sadarbības iespējām ar pilsētas pašvaldību, skolu un sociālajiem uzņēmumiem.

Uzzināt vairāk
2020. gada 25. jūnijs

25. jūnijā  diplomus saņems pirmie divdesmit astoņi Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) un Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) kopējās bakalaura studiju programmas «Radošās industrijas» absolventi. Daudzi no absolventiem jau aktīvi darbojas radošo industriju jomā, un zināšanas viņi varēs papildināt jaunveidojamajā kopējā maģistrantūras programmā «Radošās industrijas un izaugsmes menedžments».

Uzzināt vairāk
2020. gada 19. jūnijs

Rīgas bērniem un jauniešiem tiek piedāvātas bezmaksas brīvā laika pavadīšanas iespējas vasaras brīvlaikā. Tās ir daudzveidīgas brīvā laika aktivitātes, kuras ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta (RD IKSD) līdzfinansējumu rīko nevalstiskās organizācijas.

Uzzināt vairāk
2020. gada 10. jūnijs

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina skolēnu pašpārvalžu sadarbības projektu konkursu, kurā aicināti piedalīties Rīgas skolēnu pašpārvalžu pārstāvji. Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt projektus, kas stiprina Rīgas vispārizglītojošo skolu un profesionālās izglītības iestāžu, kas īsteno profesionālās vidējās izglītības programmas, skolēnu pašpārvalžu kapacitāti, veicina to aktīvu iesaistīšanos izglītības iestāžu darbā un sekmē pašpārvalžu savstarpējo sadarbību.

Uzzināt vairāk
2020. gada 9. jūnijs

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina jauniešu iniciatīvu konkursu, kurā aicināti piedalīties Rīgas jaunieši un jauniešu grupas vecumā no 13 līdz 20 gadiem.

Uzzināt vairāk
2020. gada 5. jūnijs

Jaunieši vecumā no 18 līdz 25 gadiem ir aicināti reģistrēties un piedalīties pasākumā “Baltic Sea Youth Camp - online edition” (Baltijas jūras jauniešu nometne – tiešsaistes versija). Pasākums notiks 2020. gada 12. un 13.jūnijā.

Uzzināt vairāk
2020. gada 3. jūnijs

Šo piektdien, 5. jūnijā, festivāla “Rīgas Fotomēnesis 2020” ietvaros notiks pasākums “Pastaiga ar Rīgas Fotomēnesi”, aicinot mākslas interesentus uz kopīgu pastaigu pilsētvidē, lai baudītu performances, atklāšanas, projekcijas un tikšanās ar festivāla māksliniekiem.

Uzzināt vairāk
2020. gada 1. jūnijs

Nodarbinātības valsts aģentūras īstenotie skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumi 2020. gadā norisināsies divus mēnešus - no 1. jūlija līdz 31. augustam. Iepriekš pieņemtais lēmums pasākumus nerīkot atcelts, ņemot vērā COVID-19 situācijas stabilizēšanos.

Uzzināt vairāk
2020. gada 27. maijs

COVID-19 pandēmijas dēļ liela daļa ikdienas aktivitāšu tika pārnestas uz virtuālo vidi. To, ko līdz šim darījām bezsaistē, nu darām tiešsaistē, tomēr arī tur valda noteikumi, kurus vērts atcerēties. 

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit