Jaunumi

2019. gada 4. novembris

Kā veidot komandu? Kā būt līderim? Kā novērst dažādas problēmas komandā? Par šīm un citām tēmām šoruden notikušas apmācības skolēnu pašpārvalžu līderiem un konsultantiem. Veidot un attīstīt komandu ir viens no veiksmīgas pašpārvaldes darbības priekšnoteikumiem.

Uzzināt vairāk
2019. gada 4. novembris

Lai veicinātu jauniešos pilsoniskās līdzdalības kompetences, oktobrī un novembrī izglītības programma “Jaunais pilsonis” viesosies Latvijas skolās. Mācību stundas laikā, interaktīvā un saturiskā veidā, skolēni iepazīsies ar vienpadsmit pilsoniskās līdzdalības formām, tai skaitā nevalstisko organizāciju darbību, kā arī paši varēs iesaistīties pilsonisko aktivitāšu veikšanā.

Uzzināt vairāk
2019. gada 4. novembris

Ceturtdien, 31. oktobrī, Latvijas Universitātes Dabas mājā norisinājās pirmais pilsētplānošanas forums „Runātrīga”, kura laikā galvaspilsētas jauniešiem bija iespēja iesaistīties pilsētas attīstības plānošanas procesā kopā ar nozares speciālistiem.

Uzzināt vairāk
2019. gada 31. oktobris

22. novembrī un 6. decembrī Rīgas jauniešu centrā “Kaņieris” (Kaņiera ielā 15) aicina Rīgas jaunatnes nevalstisko organizāciju darbiniekus, brīvā laika centru pedagogus un visus, kas ikdienā strādā ar Rīgas jauniešiem, piedalīties Jaunatnes darbinieku supervīzijās.

Uzzināt vairāk
2019. gada 30. oktobris

Lai stiprinātu bērnu un jauniešu valstiskuma apziņu, lepnumu par Latvijas valsti. Lai padziļinātu izpratni par Latvijas, kā valsts rašanos, vēsturi, valstiskuma atjaunošanu. Lai godinātu un pieminētu Latvijas brīvības cīnītājus 100. gadadienā,  2019. gada 13. novembrī ap plkst. 19.00 no Bērnu un jauniešu centra “Laimīte”, Sarkandaugavas ielā 24, dosimies Lāpu gājienā uz Brāļu kapiem.

Uzzināt vairāk
2019. gada 28. oktobris

Šī gada 4. novembrī plkst. 16.00 Dzelceļa muzeja telpās norisināsies Rīgas Skolēnu domes (RSD) ikgadējā Rudens kopsapulce. Tā pulcēs Rīgas skolu pašpārvalžu pārstāvjus, lai iepazītos ar RSD jaunumiem, apstiprinātu gada plānu un ģenerētu idejas gan darbam Rīgas skolu pašpārvaldēs, gan RSD.

Uzzināt vairāk
2019. gada 27. oktobris

Esi jaunietis, kas dzīvo, mācās vai vienkārši iedegas par Rīgu? Vai Tev ir idejas, kā attīstīt Rīgas apkaimes? Vai vēlies iesaistīties nākotnes attīstības plānošanā?

Uzzināt vairāk
2019. gada 25. oktobris

Gandrīz 300 skauti un gaidas no visas Latvijas tiekas nometnē “Rudens cerība 2019” ar mērķi mācīties rūpēties par sevi, savu ģimeni un sabiedrību kopumā, kā arī gūt izprati par to, kas notiek ar valsti krīzes apstākļos. Pasākums notiek no š.g 24. – 26. oktobrim, Madlienā.

Uzzināt vairāk
2019. gada 24. oktobris

29. oktobrī, plkst.16.00, Rīgas Centrālajā bibliotēkā, Brīvības ielā 49/53, otrajā stāvā atklāsim arhitektu zinātnisko un literāro darbu – grāmatu izstādi «Raksti», kas ilustrē arhitektu plašo interešu loku un talantu rakstniecības jomā. Izstāde ir šā gada noslēdzošais RTU Arhitektūras fakultātes rīkotā cikla «Arhitektūras izglītībai Latvijā 150» pasākums.

Uzzināt vairāk
2019. gada 17. oktobris

Šā gada vasarā Rīgas jaunieši un seniori piedalījās sabiedrības integrācijas projektā “Radošu pasākumu cikls Rīgas senioriem ar filmas uzņemšanu”, kā rezultātā tapa dokumentāla filma ”Dzīvs”, kuras pirmizrādes notiks 18. oktobrī RSAC “Mežciems” un 21. oktobrī RISEBA telpās “H2O”, Ūdens ielā 6.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit