RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2020. gada 19. novembris

Starptautiskā attālinātās izglītības platforma “Coursera” piedāvā vairāk nekā 3,8 tūkstošus mācību kursu ap 400 specializācijās.

Uzzināt vairāk
2020. gada 11. novembris

Pasaules Dabas Fonds aicina skolas, arodvidusskolas, tehnikumus, koledžas, augstskolas un jauniešu centrus no visas Latvijas līdz 17. novembrim pieteikties “Aizstāvības akadēmijas” ievadsemināram.

Uzzināt vairāk
2020. gada 9. novembris

Noslēdzies trīs mēnešus ilgušais projekts „Mācies. Dari. Pelni”, kura ietvaros 11 jaunieši, neatkarīgi no studiju virziena un profesijas, apguva prasmes par to, kā secīgi plānot un sasniegt savus mērķus, būt motivētiem, savstarpēji sadarboties un veidot apziņu, un ticību saviem spēkiem. 

Uzzināt vairāk
2020. gada 20. oktobris

Jauniešu mobilitāti veicinošās Eiropas kampaņas “Time to move” ietvaros, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina jauniešus vecumā no 13 līdz 30 gadiem piedalīties kampaņas T-kreklu dizaina konkursā un radīt dizainu, kas visprecīzāk ataino kampaņas garu. 

Uzzināt vairāk
2020. gada 13. oktobris

Valsts izglītības attīstības aģentūra aicina Erasmus+ dalībniekus iesniegt savus foto un stāstus fotokonkursā "Erasmus+ iedvesmo". Konkursa galvenā balva -  dāvanu karte 120 eiro vērtībā no “Sigulda Adventures”​.

Uzzināt vairāk
2020. gada 13. oktobris

Kā atbalstīt skolēnus šajā sarežģītajā laikā? Kā pildīt pašiem savus darba pienākumus? Kā veicināt motivāciju? Kā konsultēt skolēnus par daudzveidīgajām pašpārvaldes darbības jomām? Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina skolēnu pašpārvalžu atbalsta personas uz pieredzes un ideju apmaiņu mācībās “Kā atbalstīt pašpārvaldi pandēmijas laikā?”, kas notiks Rīgas jauniešu centrā “Kaņieris” 22. un 23. oktobrī no 10.00-13.00. 

Uzzināt vairāk
2020. gada 13. oktobris

Kādas ir pašpārvaldes darbības jomas? Vai ikdienā trūkst metožu un ideju, kā strādāt ar jauniešiem? Vai nepieciešama iedvesma un konkrēti rīki, kā motivēt jauniešus darboties pašpārvaldē? 

Uzzināt vairāk
2020. gada 12. oktobris

Konkursā aicinātas piedalīties jauniešu komandas – 6 jaunieši katrā komandā, vecumā no 13 līdz 17 gadiem.

Uzzināt vairāk
2020. gada 7. oktobris

No 14. septembra līdz 2. oktobrim Latvijas Pilsoniskās alianses pārstāvji apmeklēja Rīgas skolas izglītības programmu "Rīgas Jaunais Pilsonis".

Uzzināt vairāk
2020. gada 1. oktobris

Vēl ir brīvas vietas! Aktīvi jaunieši, kas darbojas skolas vai augstskolas pašpārvaldē, biedrībā vai vienkārši interesējas par iesaistīšanos lēmumu pieņemšanā vietējā, nacionālā vai Eiropas Savienības līmenī, aicināti pieteikties Eiropas Savienības mājas rīkotajām bezmaksas mācībām „Būt sadzirdētiem 2020!”, kas notiks tiešsaistē 6., 7., 13. un 14. oktobrī.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit