RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2024. gada 24. janvāris

Rīgas valstspilsētas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departaments (RVP IKSD) izsludina konkursu biedrībām un nodibinājumiem par līdzfinansējumu bērnu un jauniešu nometņu organizēšanai 2023./2024. mācību gada pavasara brīvlaikā.

Uzzināt vairāk
2023. gada 29. novembris

Rīgas valstspilsētas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departaments (Departaments) izsludina pieteikšanos Departamenta padotībā esošajām sporta izglītības iestādēm izglītojamo sportiskās meistarības pilnveides aktivitāšu organizēšanai 2024. gadā.

Uzzināt vairāk
2023. gada 29. novembris

Rīgas valstspilsētas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departaments (Departaments) izsludina pieteikšanos Departamenta padotībā esošajām izglītības iestādēm nometņu organizēšanai 2024. gadā.

Uzzināt vairāk
2023. gada 29. septembris

Rudens AKTĪVISTS Olympic games. Sporta un izklaides nometne rudens brīvlaikā

Uzzināt vairāk
2023. gada 31. augusts

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu biedrībām un nodibinājumiem par līdzfinansējumu bērnu un jauniešu nometņu organizēšanai 2023./2024. mācību gada rudens brīvlaikā.

Uzzināt vairāk
2023. gada 8. augusts

Ukrainas un Latvijas bērni un jaunieši, kas ir deklarēti Rīgā vai apmeklē kādu no Rīgas izglītības iestādēm, ir aicināti izvēlēties kādu no atvērtajām nometnēm vasaras brīvlaikā, kuras ar valsts budžeta finansējumu rīko nevalstiskās organizācijas un komersanti.

Uzzināt vairāk
2023. gada 19. jūlijs

Biedrība DZDS aicina pieteikties uz radošo deju nometni Mežaparkā. Gaidīsim gan puišus, gan meitenes vecumā no 6-12 gadiem.

Uzzināt vairāk
2023. gada 17. jūlijs

Vienu nedēļu no 24. jūlija līdz 30. jūlijam bērni un jaunieši no 6 līdz 16 gadiem aicināti piedalīties aizraujošā piedzīvojumu nometnē “Hollywood "Aktīvistā"”.

Uzzināt vairāk
2023. gada 16. jūnijs

Rīgas pašvaldība izsludina iepirkumu Ukrainas un Latvijas bērnu nometņu organizēšanai, kura rezultātā tiks piešķirti finanšu līdzekļi vasaras un rudens nometņu rīkošanai biedrībām, nodibinājumiem,

Uzzināt vairāk
2023. gada 30. maijs

Valsts izglītības satura centrs, saskaņojot ar Veselības ministriju, ir aktualizējis Vadlīnijas piesardzības pasākumiem bērnu nometņu organizētājiem. 

Uzzināt vairāk