Jaunumi

2019. gada 25. oktobris

Gandrīz 300 skauti un gaidas no visas Latvijas tiekas nometnē “Rudens cerība 2019” ar mērķi mācīties rūpēties par sevi, savu ģimeni un sabiedrību kopumā, kā arī gūt izprati par to, kas notiek ar valsti krīzes apstākļos. Pasākums notiek no š.g 24. – 26. oktobrim, Madlienā.

Uzzināt vairāk
2019. gada 23. oktobris

No 21. līdz 24. oktobrim Lilastē remigrantu ģimenes piedalās latviešu valodas apguves nometnē. Mācāmies valodu ar mākslas, dziesmu, kulinārijas un improvizācijas palīdzību.

Uzzināt vairāk
2019. gada 17. oktobris

“Skolēnu brīvlaiks nav domāts tam, lai garlaikotos vai slinkotu. Ir jāatpūšas, darot aizraujošas lietas! Vienīgā problēma – izdomāt, kuras tās ir,” saka Rimi Bērniem bērnu lietu eksperts Klāvs Smildziņš. Iepazīsties ar  Klāva ieteiktām 7 nodarbēm saturīgai brīvo dienu pavadīšanai!

Uzzināt vairāk
2019. gada 11. oktobris

Skolēnu brīvlaikā, Rīgas Jauno tehniķu centra Dabaszinību skolā notiks vides izziņas nometne „Zaļā pēda”. Nometnes dalībnieki darbosies vides izziņas un radošajās darbnīcās, dosies ekskursijās, piedalīsies spēlēs un aktivitātēs.

Uzzināt vairāk
2019. gada 7. oktobris

Nometne ir balstīta uz saturīgu brīvā laika pavadīšanu, piedāvājot nometnes dalībniekiem piedalīties aizraujošos piedzīvojumos. Nometnē darbojošies pedagogi ir ar ilgu gadu pieredzi darbā ar bērniem, kā arī organizējot dažādas aktivitātes, līdz ar to tiek izmantotas dažādas audzināšanas metodes, katram bērnam atrodot piemērotāko pieeju.

Uzzināt vairāk
2019. gada 1. oktobris

No 21. līdz 25. oktobrim, O. Kalpaka bulvārī 8, Rīgas V.Zālīša sākumskolā norisināsies radoši attīstoša nometne “Ģēnijs Tevī 3”, kas paredzēta 1.,2. klašu, 3.,4. klašu un 5.,6. klašu grupām.

Uzzināt vairāk
2019. gada 1. oktobris

Lai nodrošinātu skolēniem saturīgu brīvā laika pavadīšanu rudens brīvdienās, Rīgas pašvaldība arī šajā rudenī līdzfinansēs biedrību un nodibinājumu rīkotās nometnes.

Uzzināt vairāk
2019. gada 25. septembris

No 21.oktobra līdz 25. oktobrim Āgenskalna sākumskola organizē dienas nometni bērniem “Raibie rīdzinieki”. 
Piecas rudens dienas dosimies ekskursijās, darbosimies radošajās darbnīcās, peldēsimies Ķīpsalas peldbaseinā, apmeklēsim Multikino, sagaidīsim nometnes ciemiņus,  veidosim netradicionālās lietas un vienkārši lietderīgi un jautri pavadīsim rudens brīvlaiku!

Uzzināt vairāk
2019. gada 19. augusts

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (IKSD) izsludina konkursu nevalstiskajām un reliģiskajām organizācijām par līdzfinansējumu bērnu un jauniešu nometņu organizēšanai 2019./2020. mācību gada rudens brīvlaikā.

Uzzināt vairāk
2019. gada 1. jūlijs

Gribam to vai nē, bet jāatzīst, ka naudai mūsu dzīvē ir liela nozīme. Un nozīme tai būs arī mūsu bērnu dzīvēs. Tāpēc jau no mazotnes, gluži tāpat kā matemātiku, svešvalodu vai ģeogrāfiju, varam mācīt izprast naudu un tās vērtību, lai pieaugot, viņi būtu veiksmīgi arī naudas lietās. Swedbank Finanšu institūts iesaka jautras un interesantas aktivitātes, kas palīdzēs bērniem uzlabot finansiālās zināšanas un gūt prakstiskas iemaņas.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit