Konkurss bērnu un jauniešu nometņu organizēšanai 2019./2020. mācību gada vasaras brīvlaikā

Nosaukums Joma Pieteikšanās termiņš Norises laiks Statuss
Konkurss bērnu un jauniešu nometņu organizēšanai 2019./2020. mācību gada vasaras brīvlaikā Izglītība 17.04.2020. 01.06.2020. - 31.08.2020. Pārtraukts

Ņemot vērā valstī noteikto ārkārtējo situāciju, informējam, ka tiek pārtraukts konkurss bērnu un jauniešu nometņu organizēšanai 2020. gada vasaras brīvlaikā, līdz ar to Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments saņemtos pieteikumus nevērtēs.

Pēc ārkārtējās situācijas pārtraukšanas atkārtoti izvērtēsim iespēju organizēt minēto konkursu.

Aktuālo informāciju par konkursu publicēsim Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta tīmekļa vietnē izglitiba.riga.lv. Aicinām izmantot iespēju tīmekļa vietnē pieteikties jaunumu saņemšanai savā e-pastā. 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu nevalstiskajām un reliģiskajām organizācijām par līdzfinansējumu bērnu un jauniešu nometņu organizēšanai 2019./2020. mācību gada vasaras brīvlaikā.

Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt nevalstisko un reliģisko organizāciju līdzdalību bērnu un jauniešu brīvā laika organizēšanā, rīkojot pieejamas, dalībnieku interesēm atbilstošas nometnes.

Plānojot nometnes norises laiku aicinām rēķināties ar iespējamo mācību gada pagarinājumu.

Ar prasībām nometņu projektu noformēšanai un aizpildāmajām veidlapām var iepazīties konkursa nolikumā.

Saskaņā ar konkursa nolikuma 37.punktu šajā brīvlaikā prioritāri tiks atbalstītas atvērtās dienas nometnes.

Nometņu projektu pieteikumi iesniedzami līdz 2020. gada 17. aprīlim (plkst.15.00).

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa dēļ, projekti jāiesniedz tikai elektroniski,  nosūtot projektus parakstītus ar drošu elektronisko parakstu uz e-pastu iksd.sportjaun@riga.lv vai izmantojot portālā Latvija.lv pieejamo pakalpojumu “Iesniegums iestādei”.

Klātienē RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā, Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 5, vai pa pastu projekti netiks pieņemti.

Konsultācijas ir iespējams saņemt neklātienē, vēršoties pie IKSD Jaunatnes nodaļas galvenās speciālistes Katrīnas Sprudzānes (e-pasts: katrina.sprudzane@riga.lv, tālrunis 67181500).

Rezultāti

Pielikumi

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit