RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Nometņu organizēšanas finansēšanas konkurss

Nosaukums Joma Pieteikšanās termiņš Norises laiks Statuss
Nometņu organizēšanas finansēšanas konkurss Izglītība 29.04.2022. 01.06.2022. - 31.08.2022. Rezultāts

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (turpmāk – RD IKSD) izsludina konkursu biedrībām un nodibinājumiem par līdzfinansējumu bērnu un jauniešu nometņu organizēšanai 2021./2022. mācību gada vasaras brīvlaikā (turpmāk – konkurss).

Konkursa ietvaros tiks atbalstītas šādas Latvijas Republikas teritorijā plānotās un Rīgas valstspilsētas pašvaldības bērniem un jauniešiem paredzētās nometnes:

  • plānotais ilgums ir vismaz četras dienas;
  • programmas ilgums ir vismaz sešas stundas dienā (izņemot iebraukšanas un izbraukšanas dienas (diennakts nometnēs), kurās programmas ilgums var būt īsāks par sešām stundām);
  • nometnē piedalās nemainīga dalībnieku grupa – vismaz 15 bērni un jaunieši;
  • nometnes dalībnieku vecums:

- dienas nometnē – no 6 līdz 15 gadiem,
- diennakts nometnē – no 7 līdz 20 gadiem.

  • dalības maksa vienam dalībniekam nepārsniedz 30 euro dienā.

Pieteikumi un pievienotie dokumenti, kas parakstīti ar drošu elektronisko parakstu, vienā EDOC formāta pakotnē līdz 2022. gada 29. aprīlim (plkst. 16.00) jānosūta uz RD IKSD elektroniskā pasta adresi iksd@riga.lv vai oficiālo elektronisko adresi.

Ņemot vērā saņemto pieteikumu izvērtēšanai un finansēšanas līgumu noslēgšanai nepieciešamo laiku, aicinām konkursam pieteiktās bērnu un jauniešu nometnes plānot ne ātrāk par 2022. gada 15. jūniju.

Konsultācijas ir iespējams saņemt, vēršoties pie RD IKSD Jaunatnes nodaļas galvenās speciālistes – ekspertes Evijas Pelšas (e-pasts: evija.pelsa@riga.lv, tālrunis 67181383).

Lai sniegtu papildu informāciju par konkursa nosacījumiem un pieteikumu sagatavošanu, kā arī atbildētu uz pretendentu jautājumiem, 2022. gada 13. aprīlī plkst. 15.00 RD IKSD FaceBook kontā www.facebook.com notiks informatīvs seminārs.

Rezultāti

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit