RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Konkurss Rīgas pašvaldības iestādēm un kapitālsabiedrībām līdzfinansējuma saņemšanai dalībai NVA programmā

Nosaukums Joma Pieteikšanās termiņš Norises laiks Statuss
Konkurss Rīgas pašvaldības iestādēm un kapitālsabiedrībām līdzfinansējuma saņemšanai dalībai NVA programmā Izglītība 26.03.2018. 03.06.2018. - 30.08.2018. Noslēdzies

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu Rīgas pilsētas pašvaldības iestādēm un kapitālsabiedrībām līdzfinansējuma saņemšanai dalībai Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) programmā „Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs” 2017./2018. mācību gada vasaras brīvlaikā.

Līdzfinansējuma mērķis ir finansiāli atbalstīt pašvaldības iestāžu un uzņēmumu līdzdalību Rīgas jauniešu nodarbināšanā, sekmējot viņu prasmju un zināšanu pilnveidi un īstenojot karjeras attīstības atbalstu.

Ar prasībām pieteikumu noformēšanai un aizpildāmajām veidlapām var iepazīties konkursa nolikumā.

Projekti iesniedzami RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā Kr. Valdemāra ielā 5, 2. stāvā (ieeja no Kr. Valdemāra ielas) līdz 2018. gada 26. martam (plkst. 15.00). Vienlaikus to elektroniskā kopija jānosūta uz e-pasta adresi iksd.sportjaun@riga.lv.

Ja uz e-pasta adresi iksd.sportjaun@riga.lv nosūtītais pieteikums ir sagatavots atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu, tas nav jāiesniedz papīra formā.  

Konsultācijas ir iespējams saņemt, vēršoties pie IKSD Jaunatnes nodaļas galvenās speciālistes Agnese Kārkliņas (e-pasts: agnese.karklina@riga.lv; tālrunis 67181500).

Rezultāti

Pielikumi

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit