RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Foto

Koncerts "Ziemassvētku zvaigznes"

Rīgas valstspilsētas pašvaldības mūzikas un mākslas skolu festivāls "Ziemassvētku zvaigznes" decembrī notiek Kultūras pilī “Ziemeļblāzma”, kurā piedalās Rīgas mūzikas un mākslas skolu audzēkņi, gan eksponējot savus darbus izstādē, kas apskatāma pils telpās, gan uzstājoties koncertā, ko interesenti varēs vērot tiešsaistē. 

Jau no 10. decembra pils izstāžu zālēs apskatāma festivāla izstāde, kurai savus darbus veidojuši ap 100 jauno mākslinieku no Māras Muižnieces Rīgas mākslas skolas, Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas, Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolas, kā arī Bolderājas mūzikas un mākslas skolas.

Savukārt no 20. decembra Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Youtube kanālā var noskatīties koncertu, kurā uzstājas topošie mūziķi no Pārdaugavas mūzikas un mākslas skolas, Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolas, Bolderājas mūzikas un mākslas skolas, Pāvula Jurjāna mūzikas skolas, Juglas mūzikas skolas, Rīgas 3. mūzikas skolas, Augusta Dombrovska mūzikas skolas un Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas.