RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Foto

Ar lielkoncertu noslēdzies pasākumu cikls „Tā daļa manas Rīgas” Rīgas interešu izglītības centros

28. oktobrī VEF Kultūras pilī pulcējās Rīgas interešu izglītības centru labākie kolektīvi, lai kopīgi veidotu svētkus Latvijai – lielkoncertu „Tā daļa manis…”. Koncertā piedalījās arī grupa „Astro`n`out” un radio Pieci.lv DJ Magnuss Eriņš.

Koncerts bija noslēgums oktobrī bērnu un jauniešu centros (BJC) notikušajam pasākumu ciklam „Tā daļa manas Rīgas”, kas 14 unikālos notikumos aicināja iepazīt un no jauna piedzīvot savas tuvākās apkaimes, sagaidot Latvijas simtgadi.

Savijoties Latvijas un Rīgas, ģimenes un skolas, ikdienas un svētku stāstiem, koncerts vēstīja par ikvienu no mums –  vienu daļu no Latvijas. Koncertā piedalījās kolektīvi no 10 Rīgas bērnu un jauniešu centriem, kopumā vairāk nekā 400 dalībnieki: dejotāji, dziedātāji, aktieri, vingrotāji un pat skrituļslidotāji. Kā īpašs pārsteigums koncertā izskanēja grupas „Astro`n`out” jaunais singls „Dejot trakāk”, ko grupa izpildīja kopā ar BJC „Rīgas Skolēnu pils” TDA „Uguntiņa” jauniešiem Lauras Pavilones horeogrāfijā. Koncertā kopumā bija redzami seši horeogrāfijas jaundarbi, ko veidojuši  interešu izglītības kolektīvu vadītāji.

Koncertā piedalījās kolektīvi no BJC “Altona”, BJC “Bolderāja”, BJC “Daugmale”, Mākslinieciskās jaunrades centra “Praktiskās estētikas skola”, BJC “IK Auseklis”, BJC “Kurzeme”, BJC “Mīlgrāvis”, BJC “Laimīte”, Pamatskolas “Rīdze” un BJC “Rīgas Skolēnu pils”.

Koncertu vadīja Māra Upmane-Holšteine, Magnuss Eriņš un BJC „Rīgas Skolēnu pils” teātra „Zīļuks” aktieri Jānis Burmistris, Terēza Drāzniece un Linda Briede.

Pirms koncerta apmeklētājus sagaidīja BJC „Rīgas Skolēnu pils” folkloras kopa „Kokle”, tāpat ikvienam VEF Kultūras pils vestibilā bija iespēja apskatīt fotogrāfa Jāņa Romanovska fotoizstādi, kura tapa sadarbībā ar visiem projektā iesaistītajiem interešu izglītības centriem.

Projekts iekļauts Valsts simtgades Rīgas pasākumu programmā.