RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Foto

“Svētki Annas ielā” iepazīstina ar interešu izglītību

8. septembrī Tehniskās jaunrades nams (TJN) “Annas 2” un Bērnu zinātnes centrs (BZC) “Tehnoannas pagrabi” pulcēja lielu apmeklētāju skaitu atvērto durvju dienas pasākumā “Svētki Annas ielā”.

Durvis vēra visas TJN “Annas 2” darbnīcas, kur apmeklētājiem bija iespēja arī pašiem iemēģināt roku un iepazīt tādas jomas kā tehniskā modelēšana, multimediji un IT, māksla, mūzika, amatniecība, dizains, dabaszinības un valodas.

Īpašu svētku atmosfēru nodrošināja dažādas aktivitātes, piemēram, atvērto durvju dienas spēle “Nāc uz ANNĀm”, kas ļāva iepazīt dažādas nodarbības namā, uzzināt interesantus faktus un piedalīties izlozē par dāvanu karti BZC “Tehnoannas pagrabi” interaktīvā seansa apmeklējumam. Izlozes uzvarētājs tiks noskaidrots un paziņots 16. septembrī.

Ikvienam interesentam bija iespēja ielūkoties BZC “Tehnoannas pagrabi” un iepazīties ar zinātnes centra rūpīgi radīto ekspozīciju.

TJN “Annas 2” Filmu studijā pasākuma apmeklētājus iepriecināja Rīgas Starptautiskā īsfilmu festivāla “2ANNAS” bērnu un jauniešu īsfilmu seanss.

Savukārt, pasākuma noslēgumā, īstu šovu nodrošināja TJN “Annas 2” Lidmodeļu un dronu skolotājs Oskars Raudiņš un darbnīcas audzēkņi Artūrs Haritonovs, Mikus Tučs un Daniels Strankals, rādot izcilu tehnisko sagatavotību, reakciju un veiklumu sporta dronu paraugdemontrējumos. Dronu paraugdemontrējumus pavadīja TJN “Annas 2” pasākumu organizatora Alda Pūteļa muzikāls priekšnesums.

Foto: Rīgas dome