Jaunumi

2019. gada 19. jūnijs

Rīdziniekiem ES izglītības projektā ir iespēja saņemt bezmaksas karjeras konsultanta padomu, kas palīdzēs izvēlēties mācību jomu. 

Uzzināt vairāk
2019. gada 18. jūnijs

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskā centra (RIIMC) tradicionālajā projektu konkursā „Atbalsts skolas stratēģisko mērķu sasniegšanai” šajā mācību gadā piedalījās 23 Rīgas skolas, no kurām 16 guva atbalstu un ir  īstenojušas projektus savā izglītības iestādē no 2018. gada 9. novembra līdz 2019. gada 31. maijam.

Uzzināt vairāk
2019. gada 18. jūnijs

Populārzinātnisku rakstu krājuma 14. laidiens sagatavots Latvijas jubilejas gadā, tāpēc tematiski saistīts gan ar latvisko un latvietību, gan ar skaitli 100 un latviešu valodas lietojumu senāk un mūsdienās. Tā logo varētu būt „Svinam Latviju!”.

Uzzināt vairāk
2019. gada 17. jūnijs

2019. gada 17. jūnijā – Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Dizaina fabrikas speciālisti veido Latvijas Nacionālā vēstures muzeja (LNVM) krājumā esošu akmens laikmeta priekšmetu 3D modeļus. Muzejs tos izmantos, lai interaktīvā veidā iepazīstinātu skolēnus ar Latvijas senvēsturi.

Uzzināt vairāk
2019. gada 14. jūnijs

Jau divdesmito otro gadu Rīgas Valda Avotiņa pamatskolā – attīstības centrā tiek organizēti pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kursi. Šī gada kursu tēma bija "Pedagoģiskā sadarbība kā caurviju prasme kompetenču pieejas ieviešanā skolēniem ar mācīšanās traucējumiem vispārējās izglītības skolās”.

Uzzināt vairāk
2019. gada 14. jūnijs

Video sižetā projekta konsultante Sandra Cīrule stāsta, skaidro soli pa solim, kā pieteikties mācībām, lai apgūtu jaunu profesiju vai pilnveidotu profesionālo kompetenci.

Uzzināt vairāk
2019. gada 11. jūnijs

12. jūnijā plkst. 18.00 Jāņa Akuratera muzejs (Rīgā, O.Vācieša ielā 6a) aicina uz pasākumu “Janis Zegners. Miniatūras, fantāzijas, ainavas un…”.

Uzzināt vairāk
2019. gada 7. jūnijs

Ikvienam rīdziniekam, kurš ir nodarbināts un vecāks par 25 gadiem, ir iespēja galvaspilsētā pieteikties uz mācībām pieaugušajiem 392 programmās, tajā skaitā 32 profesionālās pilnveides, 31 profesionālās tālākizglītības, 313 neformālās izglītības programmās, kā arī 16 profesionālās izglītības programmu apguves daļās jeb moduļos, lai mainītu vai pilnveidotu savu profesionālo kompetenci. Šāda iespēja tiek piedāvāta Eiropas Savienības fondu projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” ietvaros.

Uzzināt vairāk
2019. gada 4. jūnijs

Lai pilnveidotu pedagogu spējas sadarboties, organizēt un vadīt komandas darbu izglītības iestādē, Eiropas Tālmācības vidusskola aicina pieteikties mācībām ar ESF līdzmaksājumu.

Uzzināt vairāk
2019. gada 4. jūnijs

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina skolas pieteikt pretendentus Rīgas pašvaldības balvai „Zelta pildspalva” un „Zelta stipendija”.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit