Jaunumi

2020. gada 28. februāris

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs (RIIMC) 2020. gadā īsteno projektu “Kā kļūt par izglītības iestādes vadītāju” (100h). Projekta mērķis ir sagatavot  vismaz 25 topošos izglītības iestāžu vadītājus sekmīgas vadītāja karjeras uzsākšanai.

Uzzināt vairāk
2020. gada 27. februāris

Ievērojot, ka izglītības iestādes varētu apmeklēt bērni, kuri ieradušies vai ieradīsies no koronavīrusa izraisītās (COVID-19) infekcijas skartajām teritorijām, un ņemot vērā paaugstinātu infekcijas izplatīšanās risku bērnu kolektīvos, veselības nozares profesionāļi REKOMENDĒ:

Uzzināt vairāk
2020. gada 23. februāris

Šobrīd pirmsskolā, bet, sākot ar nākamo mācību gadu arī skolās, pakāpeniski sāk ieviest pilnveidoto mācību saturu un pieeju. Lai pieeja mācībām skolās Latvijā sasniegtu savu mērķi – veidotu skolēnu kā zinošu un domājošu darītāju –, būtiska ir ne vien skolas un skolēna sadarbība, bet arī vecāku iesaiste.

Uzzināt vairāk
2020. gada 23. februāris

2020. gada 27. februārī plkst. 9.30 Rīgas Tehniskās universitātes telpās, Ķīpsalā, Āzenes ielā 12, notiks forums “Tehnoloģijas vakar, šodien, rītdien. Quo vadis?”

Uzzināt vairāk
2020. gada 21. februāris

Latvijas Universitātes (LU) Humanitāro zinātņu fakultāte (HZF) aicina pieteikties dalībai konferencē “Jaunākā literatūra Latvijā”, kas notiks HZF, Visvalža ielā 4a, 2020. gada 14. un 15. maijā.

Uzzināt vairāk
2020. gada 20. februāris

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros aicina pedagogus ar angļu valodas zināšanām pieteikties dažādiem profesionālās pilnveides semināriem Vācijā, Zviedrijā, Slovākijā un Dānijā, kuros varēs apgūt projektu metodi, uzzināt dažādu Eiropas valstu kolēģu pieredzi sadarbības projektu organizēšanā, kā arī atbilstoši katra semināra tēmai plānot starptautiskus mācību projektus.

Uzzināt vairāk
2020. gada 18. februāris

Lai popularizētu sporta skolotāju prestižu un atpazīstamību sabiedrībā, kā arī godinātu labākos Skolotājus, Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu  organizē konkursu „Rīgas gada sporta skolotājs”.

Uzzināt vairāk
2020. gada 18. februāris

Tehniskās jaunrades nams „Annas 2” aicina sporta pedagogus un citus interesentus uz profesionālās kompetences pilnveides programmas kursiem “Bērnu veloaktivitāšu organizēšana sacensību formā” (A programma, 12 stundas, saskaņojums Nr.RIMC-18-044).

Uzzināt vairāk
2020. gada 13. februāris

Latvijas Okupācijas muzeja Izglītības nodaļa organizē pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kursus „Ceļš uz Latvijas neatkarības atjaunošanu: “ATMODA”, LTF, čeka un “Radio Brīvā Eiropa”” 2020. gada 18. martā un 7. aprīlī.

Uzzināt vairāk
2020. gada 13. februāris

Otrdien, 17. martā, no plkst. 10.00 līdz 14.45 aicinām piedalīties A līmeņa seminārā skolotājiem ”Dizaina domāšana darbībā – telpiski objekti un vides risinājumi". 

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit