RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2022. gada 22. septembris

Jau astoņpadsmito gadu Latviešu valodas aģentūra kopā ar sadarbības partneriem organizē un koordinē Eiropas Valodu dienas pasākumus. Eiropas Valodu diena Eiropas Savienības dalībvalstīs  tiek svinēta 26. septembrī,  aicinot iepazīt valodu daudzveidību un iespējas apgūt valodas visa mūža garumā.

Uzzināt vairāk
2022. gada 21. septembris

Noslēgusies pieteikšanās Mācībām pieaugušajiem 8. kārtā, kas primāri bija vērsta uz nodarbināto ar zemu izglītības līmeni iesaisti kādā no izglītības programmām. Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) kopumā saņēmusi 1788 pieteikumus mācībām, no kuriem 521 pieteikums tika saņemts no Rīgā deklarētajiem iedzīvotājiem.

Uzzināt vairāk
2022. gada 20. septembris

Eduarda Veidenbauma memoriālais muzejs “Kalāči” pievienojas progresīvāko pasaules muzeju saimei, kuri ne vien glabā, pēta un rāda mantojuma vērtības, bet tiecas arī risināt aktuālus sabiedrības un vides jautājumus.

Uzzināt vairāk
2022. gada 20. septembris

24. septembrī Andreja Upīša memoriālajā muzejā (Rīga, Brīvības iela 38-4) notiks pirmā Ģimeņu diena, kurā plkst. 12.00, 14.00 un 16.00 varēs piedalīties muzejpedagoģiskajā nodarbībā “Runājošās lietas: Ciemos pie Andreja Upīša”.

Uzzināt vairāk
2022. gada 19. septembris

Ņemot vērā panākto vienošanos ar pedagogus pārstāvošo arodbiedrību 2022. gada 17. septembrī, Ministru kabinets ārkārtas sēdē izskatīja Izglītības un zinātnes ministrijas sagatavoto informatīvo ziņojumu par pedagogu darba slodzes līdzsvarošanu un likmes paaugstināšanu.

Uzzināt vairāk
2022. gada 14. septembris

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs arī 2022. gadā (sāka 2021. gadā) īsteno projektu “Kā kļūt par izglītības iestādes vadītāju”.

Uzzināt vairāk
2022. gada 14. septembris

Valsts izglītības satura centrs aicina skolu administrāciju un pašvaldību izglītības pārvalžu pārstāvjus 22. septembrī plkst. 15.30 uz informatīvu sanāksmi "Atbalsts Ukrainas civiliedzīvotāju mācību procesa īstenošanai", 

Uzzināt vairāk
2022. gada 12. septembris

Valsts izglītības satura centra Speciālās izglītības nodaļa 2022.gada 16.septembrī no plkst. 10.00 līdz plkst. 14.30 un 18.oktobrī no plkst. 10.00 līdz plkst. 14.30 Microsoft Teams organizē profesionālās kompetences pilnveides seminārus pedagoģiski medicīnisko komisiju speciālajiem pedagogiem par tēmu 

Uzzināt vairāk
2022. gada 8. septembris

23. septembra apmācību diena Tartu notiek PACKGDEPO projekta ietvaros.

Uzzināt vairāk
2022. gada 7. septembris

Kinoteātris “Kino Bize” ar EEZ un Norvēģijas grantu atbalstu šajā mācību gadā īsteno apjomīgu kino izglītības programmu “Pēcstundas”, skolotājiem un jauniešiem piedāvājot neformālas bezmaksas nodarbības kino teorijā un praksē.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit