RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2023. gada 4. decembris

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskajā centrā (RIIMC) aizvadīts izglītības forums “Ceļā uz vienotu skolu” par pāreju uz mācībām latviešu valodā, kurā izglītības iestāžu pārstāvji dalījās ar pieredzes stāstiem, metodēm un paveikto, īstenojot Vienotas skolas pieeju.

Uzzināt vairāk
2023. gada 4. decembris

Konkurss notika jau piekto reizi, un tajā piedalītiēs aicinājām pieteikt jaunos pedagogus, kuri skolā aizvadījuši pirmos divus darba gadus. Tā mērķis bija popularizēt jauno skolotāju pirmo darba gadu pieredzi,

Uzzināt vairāk
2023. gada 27. novembris

Trešdien, 29. novembrī, plkst. 11.00 Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā par godu 250 gadu jubilejai tiks atklāta muzejpedagoģisko nodarbību telpa – “Himzela klase”, kas muzeja darbībā paver jaunas iespējas izglītojošo piedāvājumu klāstā,

Uzzināt vairāk
2023. gada 16. novembris

Zvaigžņu tematika latviešiem bijusi svarīga visos laikos – gan puišiem jājot pieguļā, līdzi ņemot zvaigžņu deķi, gan dodoties kara gaitās, piespraužot ausekli mēteļa atlokā. Ļaudis ticēja, ka zvaigžņu raksti pasargā no ļauna, savukārt zvaigžņu sega naktī sargā gulētāja dvēseli.

Uzzināt vairāk
2023. gada 15. novembris

14. novembrī tika pasniegta Rīgas gada balva pašvaldības labākajiem izglītības iestāžu darbiniekiem par godprātīgu un profesionālu pedagoģisko darbu. Skolu un pirmsskolu pedagogiem pasniedza balvu “Zelta pildspalva”.

Uzzināt vairāk
2023. gada 13. novembris

9. novembrī gandrīz 300 dalībniekus pulcēja Izglītības inovāciju konference “Light Up Latvia”, kura norisinājās ar Izglītības un zinātnes ministrijas administrēto Eiropas Savienības fondu atbalstu. 

Uzzināt vairāk
2023. gada 10. novembris

Latvijas valsts svētku mēnesī mēs vairāk domājam par vērtībām, kuras ir nozīmīgas ikviena cilvēka dzīvē – tie ir skolotāji. Patriotu nedēļā otrdien, 14. novembrī, plkst. 15.00 Kultūras pilī Ziemeļblāzma tiks pasniegta Rīgas gada balva izglītībā pašvaldības labākajiem izglītības iestāžu darbiniekiem par godprātīgu un profesionālu pedagoģisko darbu.

Uzzināt vairāk
2023. gada 9. novembris

Ar Rīgas Valstspilsētas pašvaldības atbalstu biedrība “DrKT” ir izveidojusi digitālo mācību video materiālu ciklu “Rīgas stāsti”. Tā ir mācību video sērija, video nodarbību cikls, kas paredzēts latviešu valodas apguvei B līmenī.

Uzzināt vairāk
2023. gada 8. novembris

Lai stiprinātu vadītāju personību un veicinātu labbūtību kā vērtību, Rīgas pašvaldības pirmsskolu izglītības iestāžu vadītāji un vispārizglītojošo skolu direktori 7. novembrī piedalījās konferencē ”Labbūtība - panākumu atslēga izglītības iestādē”.

Uzzināt vairāk
2023. gada 8. novembris

Trešdien, 8. novembrī, Rīgas dome veica grozījumus šī gada pašvaldības budžetā, palielinot ieņēmumu un izdevumu daļu, kā arī piešķirot papildus finansējumu izglītības nozarei.

Uzzināt vairāk