RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2020. gada 22. oktobris

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments informē, ka Rīgas pirmsskolas izglītības iestādē "Ligzdiņa" ir ap 100 brīvas vietas mazuļiem no pusotra gada līdz 7 gadiem.

Uzzināt vairāk
2020. gada 19. oktobris

Pašreizējās situācijas laikā, kad visi, jo īpaši audzēkņi tiek aicināti parūpēties par savu roku higiēnu, 15.oktobrī Rīgas pirmsskolas izglītības iestādē “ Saulstariņi” tika atzīmēta “Starptautiskā roku mazgāšanas diena” ar dažādiem informatīviem pasākumiem. 

Uzzināt vairāk
2020. gada 7. oktobris

Rīgas pirmsskolas izglītības iestādē “Riekstiņš” septembra mēneša pēdējā nedēļā norisinājās Rudens svētki. Rudens svētku laikā bērnudārzā notika Miķeļdienas tirdziņš, kā arī katra grupa gatavoja Rudens dienas svētku koncertus, ko vadīja iestādes mūzikas skolotājas.

Uzzināt vairāk
2020. gada 6. oktobris

Rudens ir brīnišķīgs gadalaiks. Tam ir košas krāsas un skaista rudens mūzika. Rīgas 44. pirmsskolas izglītības iestādes bērni kopā ar audzinātājām pēdējā septembra dienā, kad mīļā saulīte vēl iepriecināja ar savu siltumu, klausījās rudens skaņās.

Uzzināt vairāk
2020. gada 6. oktobris

 Saistībā ar izvēlēto tēmu „Miķelītis bagāts vīrs”, Rīgas 193. pirmsskolas izglītības iestādes skolotājas septembra otro pusi veltīja dažādu kompetenču attīstībai, jomu zināšanu paplašināšanai un padziļināšanai. 

Uzzināt vairāk
2020. gada 5. oktobris

Sākoties jaunam mācību gadam, savas zināšanas, prasmes un iemaņas ir jāpilnveido ne tikai bērniem, bet arī pirmsskolas skolotājiem. Rīgas 234. pirmsskolas izglītības iestādē 30. septembrī notika radošā meistarklase “Kļavu lapu cepures pīšana” ar mērķi akcentēt nepieciešamību mācīties gan patstāvīgi, gan kopā. 

Uzzināt vairāk
2020. gada 1. oktobris

29. septembrī Rīgas 112. pirmsskolas izglītības iestādē notika tematiskais rudens pasākums - Miķeļdiena. Vecāki palīdzēja gan pasākuma organizēšanā, gan kopā ar bērniem radoši darbojās mājās, gatavojot rudens vīriņus - Miķeļus - no ķirbja, vācot dabas materiālus un rudens veltes.

Uzzināt vairāk
2020. gada 30. septembris

Rīgas 234. pirmsskolas izglītības iestādē bērni un pieaugušie šonedēļ (21.09.-25.09.) priecājas par rudens siltajām dienām. Par godu tām organizējām iestādes teritorijā izstādi-konkursu “Mans rudens paklājs”.

Uzzināt vairāk
2020. gada 30. septembris

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs aicina Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes pieteikties pieteikumu konkursam projektā “Atbalsts kompetenču pieejas īstenošanai pirmsskolā”.

Uzzināt vairāk
2020. gada 24. septembris

24. septembrī Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes "Jumis" visas 4 filiāles grupiņas piedalījās Miķeļdienas svinēšanā. Tematiskajā rudens pasākumā notika jautras rotaļas svaigā gaisā, atraktīvā veidā bērni atkārtoja rudens pazīmes, dārzeņu un augļu nosaukumus.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit