RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2021. gada 21. jūlijs

Aicinām vecākus pieteikt bērnus brīvajām vietām Rīgas pilsētas pašvaldības izglītības iestāžu organizētajās dienas nometnēs augustā Rīgā.

 

Uzzināt vairāk
2021. gada 20. jūlijs

Izmanto iespēju un augustu pavadi izzinošās un piedzīvojumiem bagātās dienas nometnēs bērniem!

Uzzināt vairāk
2021. gada 19. jūlijs

Rīgas domes Labklājības departaments Eiropas Sociālā fonda projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros aicina bērnus piedalīties bezmaksas fizisko aktivitāti veicinošās dienas nometnēs!

Uzzināt vairāk
2021. gada 16. jūlijs

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu bērnu un jauniešu nometņu organizēšanai vasaras brīvlaikā Covid-19 pandēmijas radīto seku mazināšanai, kas tiek organizēts Valsts izglītības satura centra īstenotās programmas “Atbalsts bērnu un jauniešu nometņu organizēšanai” ietvaros.

Uzzināt vairāk
2021. gada 16. jūlijs

Rīgas bērnus un jauniešus aicina izvēlēties vasaras nometnes, kuras ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta līdzfinansējumu rīko nevalstiskās organizācijas un BJC “Laimīte”.

Uzzināt vairāk
2021. gada 8. jūlijs

No  8. jūlija plkst. 10.00. Rīgas pašvaldības pakalpojumu portālā eriga.lv pakalpojumā “Pieteikšanās bērnu un jauniešu nometnēm” vecākiem ir iespēja pieteikt bērnu nometnei, izveidojot jaunu vai aktivizējot iepriekš saglabāto nometnes pieteikuma sagatavi.

Uzzināt vairāk
2021. gada 8. jūlijs

Dzelmes Deju studija aicina pieteikties nometnei “DZDS deju nometnei”, kas notiks no 8. līdz 14. augustam. Nometne notiks skaistā vietā “Rančo Randevu” (Koknesē), tālāk no pilsētas steigas, tuvāk dabai.

Uzzināt vairāk
2021. gada 5. jūlijs

No 6. jūlija Rīgas pašvaldības pakalpojumu portālā eriga.lv pakalpojumā “Pieteikšanās bērnu un jauniešu nometnēm” vecākiem būs iespēja iepazīties ar pašvaldības izglītības iestāžu organizēto atvērto nometņu piedāvājumu, bet bērnu nometnei pieteikt varēs šajā pašā portālā no 8. jūlija plkst. 10.00.

Uzzināt vairāk
2021. gada 1. jūlijs

No 6. jūlija Rīgas pašvaldības pakalpojumu portālā eriga.lv pakalpojumā “Pieteikšanās bērnu un jauniešu nometnēm” vecākiem būs iespēja iepazīties ar pašvaldības izglītības iestāžu organizēto atvērto nometņu piedāvājumu augustā, bet bērnu nometnei šajā pašā portālā varēs pieteikt no 8. jūlija plkst. 10.00.

Uzzināt vairāk
2021. gada 28. jūnijs

Topošais Kosmosa izziņas centrs aicina jauniešus, kam interesē kosmoss, dabaszinātnes, tehnoloģijas, inženierzinātnes uz izzinošu, aktīvu un praktisku diennakts bezmaksas nometni "Astronautu akadēmija". 

Uzzināt vairāk