RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2023. gada 30. maijs

Valsts izglītības satura centrs, saskaņojot ar Veselības ministriju, ir aktualizējis Vadlīnijas piesardzības pasākumiem bērnu nometņu organizētājiem. 

Uzzināt vairāk
2023. gada 29. maijs

Āra dzīves apmācību centrs “Pelēkais Vilks ” savas vasaras nometnes organizē jau 18. gadu. Tās ir diennakts nometnes tikai brīvdabā, jebkādos laika apstākļos. Bet tas netraucē daudziem nometņu dalībniekiem atgriezties šajās nometnēs tradicionāli gadu no gada. 

Uzzināt vairāk
2023. gada 25. maijs

Rīgas pašvaldības bērni un jaunieši vasaras brīvlaikā aicināti izvēlēties kādu no atvērtajām nometnēm, kuras ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta (RD IKSD) līdzfinansējumu rīko nevalstiskās organizācijas.

Uzzināt vairāk
2023. gada 25. maijs

Piedāvājam jūsu bērniem iespēju ar spēlēm, rotaļām, viktorīnu, sportu, ekskursijām un izklaidēm skolas brīvlaiku pavadīt jēgpilni, lietderīgi, daudzveidīgi (fiziski aktīvi un izzinoši) un droši.  

Uzzināt vairāk
2023. gada 23. maijs

No 7. augusta līdz 11. augustam 6 līdz 12 gadīgi bērni aicināti piedalīties vasaras bērnu nometnē "Jautrā pieccīņa". Rīgā deklarētiem bērniem nometnes izmaksas ir tikai par 225 eiro.

Uzzināt vairāk
2023. gada 23. maijs

Biedrības “Aktīvists” vasaras nometne bērniem un jauniešiem “AKTĪVISTS Olympic games” notiks no 3. jūlija līdz 9. jūlijam. Pieteikties aicināti Rīgas bērni un jaunieši no 7 līdz 16 gadiem.

Uzzināt vairāk
2023. gada 23. maijs

No 5. līdz 9. jūnijam ārpus pilsētas kņadas - Ādažos, bērnus vecumā no 6 līdz 9 gadiem, aicinām mainīt viedierīces pret braukšanu ar velo pa meža takām! Mazais rīdziniek, šī vasaras nometne ir Tev!

Uzzināt vairāk
2023. gada 10. maijs

Jau piekto gadu pēc kārtas Biedrība „Valtera Talantu Skola” aicina bērnus vecumā no 6 līdz 8 gadiem piedalīties dienas nometnē, kas norisināsies Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā no 26. līdz 30. jūnijam.

Uzzināt vairāk
2023. gada 20. aprīlis

No 17. aprīļa Rīgas pašvaldības pakalpojumu portālā eriga.lv vecāki varēs iepazīties ar atvērto vasaras nometņu piedāvājumu un no 20. aprīļa plkst. 10.00 tām pieteikt savus bērnus, informē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Uzzināt vairāk
2023. gada 28. marts

Šovasar "Laboratorium Zinātnes skola’’ organizē zinātniskās dienas nometnes un intensīvos vasaras kursus skolēniem 10-16 gadu vecumā. Tā ir unikāla iespēja aplūkot dabas un eksaktās zinātnes pavisam jaunā gaisotnē.

Uzzināt vairāk