RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2021. gada 28. aprīlis

Šovasar “Laboratorium Zinātnes skola” organizē vasaras zinātnisko dienas nometni 5 darba dienu garumā “Jauno Zinātnieku Akadēmija 2021”.

Uzzināt vairāk
2021. gada 16. aprīlis

“Saulainas nometnes bērniem” 2021. gada vasaras diennakts nometnes organizēs brīnišķīgās Latvijas vietās visas vasaras garumā!

Uzzināt vairāk
2021. gada 7. aprīlis

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu nevalstiskajām un reliģiskajām organizācijām par līdzfinansējumu bērnu un jauniešu nometņu organizēšanai 2020./2021. mācību gada vasaras brīvlaikā.

Uzzināt vairāk
2020. gada 20. novembris

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (Departaments) izsludina pieteikšanos Departamenta padotībā esošajām izglītības iestādēm dienas atvērto nometņu 2021. gada vasaras brīvdienās organizēšanai.

Uzzināt vairāk
2020. gada 20. novembris

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (Departaments) izsludina pieteikšanos nometņu organizēšanai 2021. gadā Departamenta padotībā esošo izglītības iestāžu izglītojamajiem.

Uzzināt vairāk
2020. gada 14. oktobris

Arī rudenī var aktīvi darboties pa āru, un tas pat ir jādara, lai bērni būtu veseli! Tāds ir mūsu plāns dienas plenērā, kas notiks skolēnu rudens brīvlaikā Bišumuižas parkā. Šīs nometnes galvenais izziņas temats būs: "Kas dabā un dzīvnieku dzīvē notiek rudenī?"

Uzzināt vairāk
2020. gada 7. oktobris

Lai nodrošinātu skolēniem saturīgu brīvā laika pavadīšanu rudens brīvdienās, Rīgas pašvaldība līdzfinansē biedrību un nodibinājumu rīkotās nometnes.

Uzzināt vairāk
2020. gada 7. oktobris

Dārgie vecāki! Rudens brīvdienas jūsu skolēniem ir tepat "aiz stūra"!  Mēs piedāvājam unikālu divu rudens dienas nometņu programmu Rīgā un Jūrmalā! Bērni nodarbosies ar sporta aktivitātēm, dejos, gleznos, rīkos šovus!

Uzzināt vairāk
2020. gada 7. oktobris

No 19. līdz 23. oktobrim aizraujošā nometnē “Lidojumam labvēlīgs laiks. Good time for flight” 15 dalībniekiem vecumā no 8 līdz 14 gadiem būs iespēja atklāt vēl līdz šim neatklāto.

Uzzināt vairāk
2020. gada 31. augusts

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu nevalstiskajām un reliģiskajām organizācijām par līdzfinansējumu bērnu un jauniešu nometņu organizēšanai 2020./2021. mācību gada rudens brīvlaikā.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit