Aicinām pieteikties mācībām “Kā atbalstīt pašpārvaldi pandēmijas laikā?”

Kā atbalstīt skolēnus šajā sarežģītajā laikā? Kā pildīt pašiem savus darba pienākumus? Kā veicināt motivāciju? Kā konsultēt skolēnus par daudzveidīgajām pašpārvaldes darbības jomām? Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina skolēnu pašpārvalžu atbalsta personas uz pieredzes un ideju apmaiņu mācībās “Kā atbalstīt pašpārvaldi pandēmijas laikā?”, kas notiks Rīgas jauniešu centrā “Kaņieris” 22. un 23. oktobrī no 10.00-13.00. 

Mainām mācību norises vietu - tām būs iespēja pievienoties katram no sev ērtas vietas, darbosimies interaktīvi un jautri arī tiešsaistē! Dalībnieki, kas būs pieteikušies, saņems reģistrācijas linku! Dodam iespēju mācībās pievienoties arī skolēniem - ticam, ka ...gan skolēniem, gan konsultantiem būtu svarīgi iedvesmoties un vienam ar otru pārrunāt, ko pašpārvaldēs šajā laikā varētu darīt!

Lai vieglāk darboties, esam sadalījuši mācības divās daļās - aicinām dalībniekus pievienoties mācībām divas dienas pa trijām stundām (ar bezekrāna pauzēm, protams)!

Pieteikšanās ŠEIT

Atbalstot skolēnu pašpārvalžu dalībnieku un konsultantu ikdienas darbu skolu un pilsētas vides veidošanā, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments regulāri organizē izglītojošas aktivitātes, tostarp katru rudeni un pavasari organizē mācības skolēnu atbalsta personu, konsultantu kompetenču pilnveidošanai. Mācības paredzētas kā pašu dalībnieku aktīva dalīšanās pieredzē un idejās, ar neformālās izglītības metodēm palīdzot pašiem plānot un radīt risinājumus, kā darboties šajā sarežģītajā laikā.

Ideju apmaiņu-mācības vadīs pieredzējis neformālās izglītības mācību vadītājs Staņislavs Babins.

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju, mācības notiks tiešsaitē. Par dalību mācībās pašpārvalžu atbalsta personām tiks izsniegts RD IKSD apliecinājums par dalību.

Mācībās būs iespēja arī saņemt jaunizveidoto metodisko materiālus "Darboties pašpārvaldē" un "Es atbalstu pašpārvaldi" drukātā formā.

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit