Foto

Aicinām skolēnu pašpārvalžu konsultantus pieteikties apmācībām “Kopdarbs: pašpārvalžu dokumentācija un projektu īstenošana”

Kas jāņem vērā, veidojot dokumentāciju darbā ar skolēnu pašpārvaldēm? Kur noteiktas pašpārvaldes lomas? Kā īstenot projektus kopā ar pašpārvalžu jauniešiem? Lai diskutētu un uzzinātu vairākiem par šiem un citiem jautājumiem, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina Rīgas skolēnu pašpārvalžu konsultantus pieteikties apmācībām "Kopdarbs: pašpārvalžu dokumentācija un projektu īstenošana", kas norisināsies 12. martā no 10.30 līdz 17.00 Eiropas Savienības mājā (Aspazijas bulvārī 24, Rīgā).

Apmācībās būs iespēja uzzināt vairāk par dokumentācijas uzturēšanu, pašpārvaldes nozīmi akreditācijas procesā, pašpārvaldes lomām un likumisko pamatojumu. Dalībniekiem būs iespēja pilnveidot kompetences projektu īstenošanā – uzzināt par dažādām iespējām iegūt finansējumu projektu īstenošanai un uzzināt vairāk par metodēm un principiem, kā projektus īstenot kopā ar jauniešiem.

Apmācības vadīs neformālās izglītības apmācītāja Evija Rudzīte. Par finansējuma iespējām stāstīs konkursus administrējošo organizāciju pārstāvji, savukārt, par dokumentāciju savā pieredzē un zināšanās dalīsies RD IKSD Jaunatnes nodaļas galvenā speciāliste-eksperte Evija Pelša, kura bijusi ne tikai praktizējoša skolotāja un klases audzinātāja, bet arī 15 gadus strādājusi ar interešu izglītības, jaunatnes politikas, audzināšanas darba, t.sk. skolēnu pašpārvalžu un citiem jautājumiem valsts mērogā.

Pieteikties dalībai apmācībās ir iespējams līdz 2018. gada 8. martam, sekojot hipersaitei ej.uz/kons2019.

 

Programma pieejama šeit

 

Apmācību dalībniekiem netiks izsniegtas pedagogu profesionālās kompetences pilnveides apliecības, taču būs iespēja saņemt Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta rakstisku apliecinājumu par dalību apmācībās.

 

Papildu informācija:

Brigita Medne

brigita.medne@gmail.com

28835009

 

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit