Aicinām uz tiešsaistes semināru “Atbalsts jauniešiem ar dažādām izglītības vajadzībām pēc pamatskolas beigšanas”

Aicinām uz tiešsaistes semināru “Atbalsts jauniešiem ar dažādām izglītības vajadzībām pēc pamatskolas beigšanas”

Valsts izglītības satura centra Iekļaujošās un speciālās izglītības nodaļa sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūras Karjeras atbalsta un informācijas nodaļu un Rīgas 1. pamatskolu-attīstības centru šī gada 6. decembrī plkst. 14.00 organizē tiešsaistes semināru “Atbalsts jauniešiem ar dažādām izglītības vajadzībām pēc pamatskolas beigšanas”. 

Tiešsaistes seminārā Valsts izglītības attīstības aģentūras Karjeras atbalsta un informācijas nodaļas eksperte Dita Muravjova pastāstīs, kur meklēt un kā atrast informāciju par profesionālās izglītības iespējām pēc 9. un 12. klases skolēniem ar speciālajām vajadzībām, kā arī sniegs informāciju par digitālajiem resursiem, karjeras izvēles testiem un to nozīmi skolēnu karjeras izglītības veicināšanā.

Rīgas 1. pamatskolas-attīstības centra pedagoģe karjeras konsultante Iluta Apsīte iepazīstinās ar labās prakses piemēriem par karjeras izglītības programmas iekļaušanu mācību un audzināšanas darbā skolēniem ar speciālām vajadzībām, kā arī dalīsies pieredzē par jaunas mācīšanās veidiem un organizācijas formām, kas sekmē skolēnu karjeras prasmju veidošanos.

Aicinām seminārā piedalīties skolotājus, atbalsta speciālistus, vecākus, interesentus. Tiešsaistes semināra noslēgumā lektores atbildēs uz uzdotajiem jautājumiem.  

Informācija par pieslēgšanos tiešsaistes semināram būs pieejama VISC tīmekļa vietnē, kā arī sociālajos tīklos.          

Gaidīsim Jūs mūsu tiešsaistes seminārā!